Plan poroda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar jolevk

    jolevk

    Broj poruka: 180

    Prijavi adminu

    A sto ako me odbiju. Tj Jel smiju odbiti ako ja kažem da Želim stolcic a oni kažu ne može?

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    pa ukoliko imaju stolcic u rodilistu ja mislim da te nikako nebi smjeli odbiti…pa sta ce im onda ako nikog ne puste na njega…recimo….

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar bellisima2

    bellisima2

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    ovisi kakva je situacija..ako dodje do nekih komplikacija i ako je bebin život ugrožen, stolčić otpada…
    ako dosta rano pukne vodenjak, isto otpada..
    sve ovisi kako će se porod odvijati! ja bi isto na stolčiću, ali sam svjesna da možda neće biti moguće..ne znam kako će mi biti!

  • Avatar jolevk

    jolevk

    Broj poruka: 180

    Prijavi adminu

    Dobro to sam svjesna ako dode do komplikacija ili da cu roditi za 10min…samo me zanimalo ovako ako je sve uredu a odbiju….zato sam mislila pitati ranije svog doktora.

  • Avatar jolevk

    jolevk

    Broj poruka: 180

    Prijavi adminu

    Za sad je sve uredu bebac okrenit kako treba..nisam još otvorena ali ima vremena još 5tj

  • Avatar bellisima2

    bellisima2

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    ako je sve ok, valjda ćeš moći na stolčiću :)
    i meni je termin za 6 tjedana..
    sretno :)

  • Avatar chocolate

    chocolate

    Broj poruka: 413

    Prijavi adminu

    Što se tiče poroda na stolčiću, mislim da vam je bolje da se dogovorite s doktorom prije samog poroda, znači na jednom od zadnjih pregleda. Jer koliko ja znam u većini bolnica gdje imaju stolčić, nije sve osoblje educirano za takvu vrstu poroda. Znači ne bave se svi doktori i babice s tim. Imaju vas pravo odbiti za takav porod, ako smatraju da je vaš ili bebin život. Isto tako za porod na stolčiću kažu da cijela trudnoća mora biti uredna, bez ikakvih komplikacija, u obzir se uzima i koja je trudnoća po redu, kao i koliko je rodilja kila dobila.. Ukratko sve vam mora biti savršeno. Bar je tako kod nas.. Ali svakako ako želite stolčić dobro se raspitajte prije.. Sretno svima!

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    i ja zelim na stolcicu!! ispunjavam sve uvjete koje je chocolate navela, no ne zelim se oslanjati na to da li ce doktor to njima reci ili ne.. jel u plan poroda moram napisati tj priloziti svu trudnicku dokumentaciju uz tu zelju za porodom na stolcicu? posto nemam trudnicku knjizicu, samo papire.. 

  • Avatar MrSandrica

    MrSandrica

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    U Rijeci možeš birati stolčić bez problema ako je uredna trudnoća (frendica rodila dvaput na stolčiću) jedino ako daješ matične stanice onda ništa od stolčića.(.druga frendica prošla nedavno)…..ja se još dvoumim evo danas krećem na tečaj pa mi možda olakša u odluci…..

  • Avatar chocolate

    chocolate

    Broj poruka: 413

    Prijavi adminu

    lilica


    i ja zelim na stolcicu!! ispunjavam sve uvjete koje je chocolate navela, no ne zelim se oslanjati na to da li ce doktor to njima reci ili ne.. jel u plan poroda moram napisati tj priloziti svu trudnicku dokumentaciju uz tu zelju za porodom na stolcicu? posto nemam trudnicku knjizicu, samo papire.. 

    Ti svi papiri su ti zamjena za trudnicku knjizicu, samo obavezno uzmi sa sobom sve nalaze koje imas, potvrda o krvnoj grupi, ne znam sto si jos vadila.. To sve nosis sa sobom i plan poroda neka ti bude odma na vrhu, negdje pri ruci tako da ga oni ne traže i obavezno reci da ga imas. Sretno! ;)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.