Uvjeti za čuvanje/komplikacije u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ProZac

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Pozdrav,

    Postavljam novu temu da pitam ima li tko iskustva sa situacijom slicnom nasoj: dakle supruzi je je zadnja trudnoca bila blighted ovum i kiretaza obavljena u 10. mjesecu prosle godine, a sada je ponovno trudna i nadamo se urednoj trudnoci ovog puta, tj barem da cemo vidjeti plod za 10-ak dana kada idemo na ponovni pregled, buduci smo na prvi isli zbog iscjetka koji je imala jako rano, sa 4+0 dana, tako da se vidjela samo gestacijska vrecica.

    Ono sto mene zanima je, u slucaju da se pokaze da je ova trudnoca uspjesna, ima li cinjenica da je supruga bila na kiretazi u prosloj trudnoci kakvog utjecaja da odmah dobije cuvanje trudnoce? 
    Ona inace radi kao teta u vrticu, stalno prigibanje, pun vrtic bolesti, pa bi ja osobno volio sto manje rizika, ali ne znam ima li moja zelja uporiste u praksi i zakonima? 

    Thanks! 

  • Avatar Gricko3

    Gricko3

    Broj poruka: 625

    Prijavi adminu

    I ja san imala kiretazu missed ab u 9 tj. trudnoca mi je se vodila normalnom i urednom.

    Svu srecu vam zelim.


    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    Jer ne postoji ljubav kao kad volis svoje djete! ❤ N❤

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    Ja sam imala spontani u 8 tt  nakon 6 mjeseci sam opet ostala trudna, tada mi je ginekologica odmah otvorila bolovanje i cuvanje trudnoce

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Moj savjet je da odma uzme godisnji/slobodne dane. Sve sto moze iskoristi i nakon toga otvori komplikacije/bolovanje itd. I da se vise ne vraca na posao - ako je drzavna firma i ima zastitu i moze iskoristiti svoja prava do kraja.

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Da, to sve ovisi o ginekologu. A svaki normalan ginekolog će joj otvoriti bolovanje. Ja ima potpuno urednu trudnoću, prva mi je, nikakvih zdravstvenih problema nisam imala pa mi je moja ginekologica stalno nudila otvaranje bolovanja samo zato što sam putovala na posao i s posla ukupno nešto više od 200 km dnevno. Tako da ne sumnjam da ginekolog neće htjeti otvoriti bolovanje.

  • Avatar cipelica

    cipelica

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    ProZac


    Pozdrav,

    Postavljam novu temu da pitam ima li tko iskustva sa situacijom slicnom nasoj: dakle supruzi je je zadnja trudnoca bila blighted ovum i kiretaza obavljena u 10. mjesecu prosle godine, a sada je ponovno trudna i nadamo se urednoj trudnoci ovog puta, tj barem da cemo vidjeti plod za 10-ak dana kada idemo na ponovni pregled, buduci smo na prvi isli zbog iscjetka koji je imala jako rano, sa 4+0 dana, tako da se vidjela samo gestacijska vrecica.

    Ono sto mene zanima je, u slucaju da se pokaze da je ova trudnoca uspjesna, ima li cinjenica da je supruga bila na kiretazi u prosloj trudnoci kakvog utjecaja da odmah dobije cuvanje trudnoce? 
    Ona inace radi kao teta u vrticu, stalno prigibanje, pun vrtic bolesti, pa bi ja osobno volio sto manje rizika, ali ne znam ima li moja zelja uporiste u praksi i zakonima? 

    Thanks! 

    i ja sam odgojiteljica, onog trena kad sam saznala za trudnoću s obzirom na mjesto i vrst posla koji obavljam dr. mi je odmah otvorila komplikacije u trudnoći…pitajte, nemate šta izgubit, sad će još krenit i epidemija varičela, a i djeca su uvijek prehlađena tako da je bolje da ne radi….eto, sretno!!!

    [lilypie.com]

  • Avatar cipelica

    cipelica

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    zaboravih, može i prvo iskoristit godišnji koji će joj propast kasnije ako trudnoću iznese do kraja(to mi nisu bili rekli), a onda nakon toga komplikacije

    [lilypie.com]

  • Avatar Deja7

    Deja7

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    To ovisi o ginekologu,ja i frendica samo imale identitičnu situaciju i identična radna mjesta a kad smo ostale trudne ona nije mogla dobiti komplikacije, a ja od prvog dana

    Andrea

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    cipelica


    zaboravih, može i prvo iskoristit godišnji koji će joj propast kasnije ako trudnoću iznese do kraja(to mi nisu bili rekli), a onda nakon toga komplikacije

    Da!

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Deja


    To ovisi o ginekologu,ja i frendica samo imale identitičnu situaciju i identična radna mjesta a kad smo ostale trudne ona nije mogla dobiti komplikacije, a ja od prvog dana

    Gluposti. Ja bi prominila ginekologa.

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.