Pčelica Maja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • powie

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Stvarno mi je drago sto je pcelica Maja opet na televiziji, taj crtic je bas nedostajao. Naravno da je gledam, uz to jos je moja imenjakinja i skroz je zabavan za djecu, pun optimizma, veselih misli, smijeha, nadasve poucan za djecu, drukciji od ostalih crtanih filmova.

  • merinica

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ova verzija Maje je predivna, u moje vrijeme je bila nesto starija i drugcija verzija; ali jednako topla i lijepa kao i ova; s tim da je sada gledam redovito i uzivam sa svojom dvogodisnjom kcerkicom koja ju obozava jer je fascinirana sa bubama a Maja je isto buba; pa onda mase rukicama po kuci kao da leti i vice mami bubaaa uuuu buba daaa :-)

  • Avatar Leptirić

    Leptirić

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Da,to je crtić moje mladosti i mojim klincima je sad nepojmljivo da sam ga i ja voljela kad sam bila mala. Ali ne samo ja,već i moja mama,njihova baka,neki dan im je otpjevala cijelu uvodnu pjesmici na što su oni ostali paf!! :) To je crtić svih generacija,nenasilan i iz kojeg se jako puno toga može naučiti. Iako mi je bio draži onaj u moje doba jer nije bio kompjuterski obrađen,i ovaj mi je drag jer spaja moju djece i mene kroz vrijeme <3

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    I ja sam ko mala gledala Pcelicu Maju i sjecam se da sam bila jako ljubomorna na jednu curicu iz vrtica koja je zvala Maja, jer sam se bas ja htjela zvati ko pcelica Maja. :-)
    Svidja mi se i ova nova moderna verzija Maje, a u zadnje vrijeme je i moj princ poceo sve vise sa zanimanjem gledati taj crtic. U skladu s tim za fasnik je bio mala muska pcelica, iako priznajem da je to bila vise moja nego njegova zelja, jer je jos bio premali da bi sam nesto izabrao. :-)

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Dragi čitatelji, hvala vam na sudjelovanju u nagradnom natječaju!
    https://klokanica.24sata.hr/vrticka-dob/igra-i-aktivnosti/osvojite-slagalicu-pcelica-maja-1629 [klokanica.24sata.hr]
    Dobitnici knjige tjedna, slikovnice i slagalice Pčelica Maja u izdanju Egmonta su: Su1, Karla0806 i ProudMomy, a oni će biti obaviješteni putem e-maila. Čestitamo dobitnicima!
    Pozivamo vas da nam i dalje pišete jeste li u djetinjstvu gledali crtić o uzbudljivim pustolovinama Pčelice Maje i gledate li ga sada sa svojom djecom, a vaše komentare objavit ćemo u našoj temi s foruma.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.