Pčelica Maja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar binabana

    binabana

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Što da vam kažem, toliko sam bila oduševljena kao dijete “malom pčelom što kroz let,sva u čudu gleda svijet” da sam kao imala neku svoju posebnu riječ BINA-BANA što je za mene označavalo nešto predivno, neko oduševljenje, pa mi je i dan danas korisničko ime bina-bana :). (BIENE-na njemačkom pčela-vjerojatno sam to u svojoj dječijoj mašti povezala dok sam boravila kod tete u njemačkoj i gledala maju i tamo). Moja curica je oduševljena Majom, sad smo pronašli i figurice maje, pave i društva pa igra nakon crtića potraje i po cijeli dan.. :)

  • Deleted user

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Pčelica Maja je crtić našeg djetinjstva! :D  Mislim da nema osobe koja ju nije gledala i zavoljela. Moja curica svako jutro započinje s Pčelicom  Majom i tek nakon odgledane epizode možemo u vrtić! :D

  • Avatar ninalo

    ninalo

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Ja sam kao mala obožavala lik pčelice Maje, imala sam ručnik za plažu na nju, ali ju nikada nisam gledala :( . Ne znam koji je razlog, valjda se nije prikazivala dok sam ja gledala crtiće. Sada sve to nadoknađujem i gledam ju s mojom maleckom, a ručnik je još uvijek u funkciji, moja kćer ga je naslijedila!

  • Avatar karla0806

    karla0806

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Moje su djetinjstvo obilježili crno-bijeli Maja i Pavo. O da, i Flip! On mi je bio favorit. U boji sam ih - jer takav nam je bio TV, a crtić se vrtio samo nedjeljom - vidjela tek zahvaljujući tetki iz Njemačke koja mi je donijela tri puzzle Biene Maja… 
    Puno prije nego li su zaživjeli u dorađenom izdanju, suprug i ja smo pokupovali DVD-ove s Majom i, smijući se, skužili da je crtić (ipak) rađen u koloru. 
    Pjesmicu “U nekom svijetu, tko zna gdje…” svladali smo već s godinu i pol (možda i ranije), a iako sad pjevamo “Da, to je pčela malena, i svi prijatelji njezini…”, svi troje više volimo starije verzije. Ne sumnjamo da će i sestrica koja na svijet stiže u listopadu, nastaviti tradiciju uživanja u Maji, Pavi i Flipu te svim kukcima kojima uvijek rado priskaču u pomoć.

  • Avatar lilianaa

    lilianaa

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    Moje djetinjstvo su obiljezili crtani filmovi poput Toma&Jerrya, Pink Panthera, Popaja, Bus Busa, Boleka i Loleka, Graskograda, Letecih medvjedica, Zekoslavnih prica, Cipelica itd. Nazalost, ne sjecam se Pcelice Maje. Vjerojatno se tada nije prikazivala. Paznju mi je kasnije zaokupila sama prica o tom crtanom filmu odnosno o maloj ali hrabroj pcelici Maji koja sa svojim prijateljem Pavom i Flipom dozivljava razlicite pustolovine. Voljela bih da moja djeca i moji necaci gledaju takve crtice stoga me je veoma obradovala vijest da nasa televizija opet emitira neke od crtanih filmova nase mladosti. 

  • annabella

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moja mama je obožavala Pčelicu Maju dok je bila dijete, to je prenjela na mene pa sam je i ja rado gledala dok sam bila mala djevojčica…a sada je obožava moja curica koja skuplja likove iz crtića i bila bi oduševljena kada bi joj stigla ovakva slikovnica koju bi mogla i slagati ;-)
    Jako poučan crtić sa slatkim likovima i jako zarazna uvodna pjesmica koju rado pijevamo kroz dan!!!

  • Avatar EcioiGabi

    EcioiGabi

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Obavezno palimo TV u vrijeme kada počinje pčelica Maja. Moj sinčić ju obožava. Iako je još uvijek bebač od 15 mj. kao uspavanku pjevušim mu dok ne ostanem bez glasa pjesmicu koju sam obožavala u djetinjstvu: Ja mislimmm da se mala pčela zvalaaaa Majaaa… hehehe, dok nisam i muža zaludila s njom. Tako da ju je sinčić, čim je počeo shvaćati stvari oko sebe odmah prepoznao na TV-u i od tada se zajedno sa mamom vrti i pleše po sobi čim počne naša pčelica. Uvijek ću voljeti takve crtiće jer su preljepi za djecu, za razliku od onih nasilnih i agresivnih. Mislim da više nikada neće biti crtića kao što ih je bilo u našem djetinjstvu.To su prekrasne uspomene.

  • bubi13

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    U djetinjstvu sam sa mojom dragom bakicom uživala gledajući pčelicu Maju. Tolikom sam bila sretna kada je bila televiziji da smo baka i ja u glas pjevale svaku riječ uvodne pjesme. Danas je taj crtani u novom ruhu i gledam ga sa mojom malom princezom koja se zove isto kao simpatična pčelica, Maja.

  • AntunSb

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Pčelica Maja je uz Štrumpfove jedan od crtića koji je obilježio moje djetinjstvo. Crtić u kojem vrijedna i radišna, ali istovremeno zvrkasta i zaigrana Maja provodi dane, uči djecu vrijednostima života, evo danas obožavaju i naša dječica. Gledamo ga zajedno i uživamo. Ja i suprug se s nostalgijom prisjećamo davnih dana, i u mislima bježimo od svakodnevnih briga i problema, dok djeca istinski uživaju maštajući da su likovi iz crtića. Žao mi je da je u današnje vrijeme sve manje ovakvih crtića, ali istovremeno mi je drago i što među urednicima tv programa ima naših istomišljenika i što su dobru, staru pčelicu Maju vratili na male ekrane.

  • Avatar vriskica13

    vriskica13

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu
    Kad sam bila mala pcelicu maju gledala sam sa sekom….cak smo se nekad i igrale…ona je bila maja a ja pavo….a sada ju gledam svako jutro sa svojim sincicem….jako ju volimo…morali smo i cd kupit tak da gledamo kad god pozelimo.
Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.