OTC lijekovi i dodaci prehrani koji se smiju koristiti u trudnoći (preporuka mag.pharm.)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Procitaj uputu, ja uvijek detaljno procitam uputu.

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Evo sam opet upilala doktora kaže da mi je folacin od 5mg dobar i da se ne zamaram više time. Druga opcija koju bi preporučio je ovu komb. s aktivnom od novalca što ti Red Fox koristiš. Ja pitala dali da ipak to kupim, kaže da ne trebam. Nego nakon 12tt preći na prenatale. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Po mom misljenu ti je skroz svejedno, ja znam cure koje nisu apsolutno nista koristile pa nisu imale nikakvih problema. Meni je trudnoca nesretno zavrsila pa sam zbog toga i obavila hrpu pretraga medu kojima se otkrilo da imam mtfhr mutaciju koja utjece na metabolizam folne pa samo iz tog razloga pijem novalac da je sto vise mogu iskoristiti. Samo se zdravo hrani, voce, povrce, manje slatkog i sve je to ok 😊

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Hvala ti draga! 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Žao mi je zbog te trudnoće koja nije uspjela. Ali držim ti fige na najjače za ovu trudnoću. Sad si spremna, imaš sve nalaze i samo pozitiva!🍀🤞

    [lilypie.com]

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Hvala ti 😊 al kolko god sam bila bezbrizna u prosloj trudnoci tolko me strah u ovoj. Stalno si govorim da ce biti kako treba biti, ne mogu ja tu puno utjecati.pazim se kolko mogu. I tebi isto sretno i nadam se da se dalje pratimo ovdje 😊

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Hvala ti💗 Naravno da se pratimo.. Tu smo negdje u tt.

    [lilypie.com]

  • Jelena88

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima!

    U 26. sam tt i od početka pijem Almageu Prenatal Omega+. Zanima me je li koja od vas pila isto i kako vam se čini taj dodatak? Ako je koja stručna osoba aktivna, bila bih jako zahvalna na stručnome mišljenu.

    Hvala.

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Imate li preporuku za omegu biljnog porijekla? Mislim da su na bazi nekih algi.. Veganka sam vec skoro 2 godine (ne konzumiram nista zivotinjsko).. Inace cesto pojedem po zlicu mljevenih lanenih sjemenki pa se nadam da nesto unosim i na taj nacin.

    Be the change you wish to see in the world..


  • bubonjaivanovic

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozz..sada sam u 12 TT i muči me jedna stvar..Naime imam inače migrene ali ne koristim kroničnu th još uvijek..Glavobolje su se uzasno pojačale i postale česće zadnjih mjesec dana..Svaki treći dan u pravilu i onda traju minimalno dva dana..Ja sam u tih mjesec dana popila bar 5x ibuprofen! Zanima me da li se trebam brinuti? Inače mi je ginekolog rekao da mogu popiti ako bas ne mogu izdržati bol..hvala

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.