Dobitnici ulaznica za predstavu Maša i Medvjed

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kristijana

    Kristijana

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Nas malisa se zove Borna i najvise voli epizodu sa vukovima koji pretvaraju svoj kombi u taxi, al najvise voli pjevati pjesmu iz epizide dan za đem.

  • Marinaprem

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mojoj je djevojčici najdraža epizoda Gone fishing. Jedno sam se vrijeme pitala zašto stalno hoće gledati kako Miško peca jibu… S obzirom da Mašu gledamo na ruskom, ponekad me traži da gleda epizodu Maljčiki, eh dok je mama istražila što znači maljčiki i pregledala podosta epizoda i shvatila da Maša u jednom trenutku zove tako dva vuka… Ali,da se vratimo na te ribe. Djevojčica ovih dana povećava svoj vokabular i mami je napokon jasno zašto Lara voli kad medo peca jibu… Pa naš tata peca ribe, po kući su nam slike njegovih ulova i tata stalno priča Lari da će jednoga dana i ona s njim pecati ribe. Osim što se usred noći probudi i vrišti “Mama, pusti Mašuuuu” često me ujutro probudi i kaže : “Mama, ja gedati  medo peca jibe, i Jaja će pecati jibe s tatom ko Maša”. Ah, ta Maša… Neprestani izvor smijeha,i za mamu i za Laru.

  • zey

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moja kcer voli jako gledati Mašu i medvjeda te je pravi mali vražić baš kao i Maša. Najdraža epizoda joj je Prvi dan škole!

  • tanjaa1

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav…. naš mališan zove se Luka i obožava Mašu i medvjeda… a najdraža mu je epizoda kad je Mašu uhvatila štucavica (a kasnije i sve ostale)….. bilo mu je presmješno… od srca se smijao! Inače sve epizode su šarmantne i zabavne… Hvala!!!

  • valentina_mikac

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Nasa najdraza epizoda “Masa i medvjef” je podmetnuto jaje. Cak smo morali i bas knjigu samo s tom pricom kupiti. Zato sto nasa djevojcica misli da je jaje u prici “kinder” da misli da je to kinder jaje koje obozava i super joj je sto i masa ima kinder jaje. Imali smo nepune 3 godine i uvijek se trazila epizoda mase s kinderom :) Pokusali smo objasniti da to nije kinder jaje ali njoj je to i dalje kinder. Pogotovo nakon sto smo u pravom kinder jaju dobili pingvina - onda je rekla vidis mama i Masa ima takvog!

  • rada

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Naša najdraža Maša je kad su se medo i Maša tek upoznali,prekrasno nam je gledati Mašu punu radosti i ogromnog medu.Maša uvijek izvede neku vragoliju i nadmudri medu.

  • bubi23

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Nasa Sara je od Mase pokupila i smijeh i ponasanje. :) najdraza nam je epizoda s gitarom :) a predstava bi nam bila pun pogodak :)

  • Kaly

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav majka sam dva dječaka od 4 i 2 godine koji su veliki obožavatelji Mase i medvjeda i ne postoji na YouTube -u epizoda koju nisu pogledali čak im ne smeta niti jezik koji ne razumiju jer  razumiju poantu crtica i Masa im izmami osmijeh na lice na Ruskom kao da im je materinji jezik ! Kada sam starijeg sina pitala koji mu je nastavak najdraži odg sam vec znala :“ mama pa svi ” ali ako se moramo odlučiti za jedan to je nastavak u kojem vukovi vuku auto hitne pomoći i glume doktore ! Iako je zaista tesko odabrati samo jedan jer Masa je zakon i za nas odrasle a kako ne bi bila za dijecu !

  • ana.tomich

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Leonina (2 godine) najdraža epizoda je Maša i štucavica :) To joj je toliko presmješno da nekad i sama zna početi štucati od smijeha. I uglavnom gledamo ruske verzije, pjevamo na ruskom, i naučile smo i neke fore koje sad svi u kući spominjemo, na ruskom! :) Fenomenalan crtić!

  • Ma-Jur

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mi Masu obozavamo svi,najljepse nam je vikendom kad se svi skupa stisnemo(seka,braco,mama i tata) i uzivamo u zgodama Mase i mede! Nekako su nam najdraze “get well soon”,recipe for disaster i little cousin" i da moja princeza se zove Magdalena a kada je nestasna onda je Masa ili Masenka na sto ona meni obavezno kaze da sam ja onda medo ali bez krzna! ;)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.