Dobitnici ulaznica za predstavu Maša i Medvjed

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mr.mmall

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Lp,
    Naša Loli ima 3.5 godine,luda je za crtićima,narocito za Mašom.Uz Mašu ni netrepne tih par minuta koliko traje epizoda,inace je hiperaktivna,ni sekunde mira. Pogledala je sve epizode više puta uglavnom online,mislim da ih je 55, kod nas je navodno predstavljeno 22 epizode, prijevod i sinkronizacija nisu bitni,ona sve “razumije”.Tu su naravno morale past i razne bojanke kojih ima po trgovackim centrima.Kad pogledam koju je epizodu pogledala najviše puta,hm,osmu u kojoj medo lovi ribu, tako se i zove “Ribolov”,a ne “Vukovi” kako je nazvana na http://www.crtani.net/.Vuk [crtani.net] se pojavljuje samo 2 sekunde na pocetku.To joj je i najzanimljivija scena-medo se ne boji vuka ni zeca a sakrije se kad vidi Mašu s loptom…A ona je Maša i svi je se moramo bojati,tu najviše stradaju braća (lol)…

  • vanja_cro

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Maša i medvjed se svakodnevno gledaju i već sama špica izazove viku i dreku od uzbuđenja. Sve epizode su joj jednako zanimljive i svaki puta se veseli kao da prvi puta gleda :-)

  • AnaPG

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Najdraža nam je bila božićna epizoda jer je i mojem mališanu ovo bio prvi Božić u kojem je aktivno sudjelovao u ukrašavanju bora, stana, izradi kolačića, zamatanju poklona i darivanju najdražih i jako mu se svidjelo što se Medo i Maša također vesele istome i uživaju s prijateljima u Božiću…

  • frka2

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    heloo.( mama vam piše u moje ime :-) ) Zovem se Petar i 27.03 ću navršit dvije godine. Obožavam Mašu i medu. Počeo sam pomalo pričat i ponavljat za drugima kao mala papiga. Super mi je što nema puno priče i stignem sve ponovit za Mašom a i dobro joj se nasmijem kad je tako nestašna. Volim sve epizode ali najdraža mi je hokus-pokus. bio bi to super poklon za rođendan. pussa

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    fascinacija Mašom i dalje traje bez obzira što joj je 6,toliko da je Maša bila i za karneval, sve epizode posjedujemo i dok samo izađe nova mi ju kupujemo. Sve su joj super a Savršena slika među najdražima.

  • tanjab

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Maša je bio jedan od prvih crtića koje je Adrian pogledao te mu je do danas ostao jedan od najdražih. Svi su prvi nestašluci bili ‘opravdani’ Mašnim ponašanjem u crtiću :-)  Od skakanja po krevetu do glasnog traženja ručka… ( “kašu, kašu”!!!)… Bio bi oduševljen da Mašu i medu vidi ‘u živo’ :-)

  • Tina222222

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bok. Naša curica zove se Lorena i ima dvije  godine.Obožava  Mašu i medu  sve epizode, ali najviše epizodu  o Božiću. Zato što smo tada doma svi zajedno na praznicima i ujedno slavimo i rođendan Lorenin i gledamo Božične epizode maše i mede.Bili bi svi jako sretni kada bi mogli uživo gledati mašu i medu, a najviše bi uživala naša Lorena.Hvala

  • Meri35

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moj sin ima 2 godine i 4 mjeseca i Maša i medvjed je jedini crtić koji ga zadrži ispred tv-a. Najdraža mu je epizoda kad Maša kuha kašu, odmah mu proradi apetit pa mu moram kuhati čokolino tako da spojimo ugodno s korisnim. Bilo bi lijepo osvojiti karte jer bi mu to bila prva predstava u životu

  • majaks

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Sin ima 5god.i obožava Mašu i Medu i željno iščekuje svaku novu epizodu koja izađe. Mi roditelji zajedno s njim obavezno pogledamo jer je Maša zakon. Neke od najdražih su nam kad Maša čarolijom organizira bal za medu i medvjedicu,pa kad Medo maši šiva haljinice koje ona stalno prlja, Maša doktorica… Svaka je toliko dobra da ih se može stalno gledati i nikada ne dosade

  • Avatar Bebi2020

    Bebi2020

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Moja curka ima dvije godine i obožava Mašu i oponaša stalno njen smijeh a epizoda je svaka draga…Mama najviše voli epizode gdje se papa kaša jer onda i curka želi bit velika kao Medo a pametna kao Maša pa se i večera pojede, pogleda i na spavanje jer naravno - i Maša sad spava :) :) Maša je zakon!!!!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.