Dobitnici ulaznica za predstavu Maša i Medvjed

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • tassa

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moj sin ima 2 godine i 3 mjeseca obožava Mašu i medvjeda, sve epizode je pogledao više puta. Iz Slavonskog Broda smo i vozit ćemo se dva sata samo da pogledamo predstavu … :)

  • ivana.sruk

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Najvise volimo kad masa prica bajke npr. Crvenkapicu jer joj je to omiljena prica😊

  • anacbananac2011

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mom sinu od 2 godine i 5 mjeseci sve su mu najdraže ali sad je ipak najbolja najnovija epizoda gdje maša preuređuje hitnu pomoć od vukova u taksi pošto ove druge vec zna sve napamet prepričava šta će biti. Samo kaže pusti mama novu mašu i bio bi presretan da pogleda i predstavu o tome bi pričao slijedecih godinu dana

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Naša velika curica prati Mašu i Medvjeda već više od 3 godine. Još uvijek preferira epizode na ruskome, jer je i počela gledati crtić na tom jeziku. Njoj je najdraža epizoda kad se Maši klima zubić, pa joj Medvjed pokušava pomoći, čak se i s biciklom oko kuće ganjaju, na kraju posjete Doktora Vuka :) Ona će ukoro navršiti 5 godina, a i mala seka s njom vjerno prati crtić (ona je više ko mali papagaj :D )

  • zagrebqt

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mojoj Lei je najdraža epizoda sa đemom jer ga i sama obožava jesti pa ju u zadnje vrijeme uvijek traži na internetu, a taman nam se i bliži treći rođendan (19.3) pa bi nam ovo bio odličan poklon

  • Avatar Lucka04

    Lucka04

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Draga Klokanica, 
    Tamara je jedna vesela djevojcica koja izgledom i ponasanjem podsjeca jako na svoju prijateljicu Masu. Najvise se smijemo na epizodu u kojoj Masa svu odjecu koju ima isprlja pa jadni Medo (kao i Tamarina mama), stalno mora smisljati sto obuci svojoj curici. Veliki smo fan, slavimo i rockas sljedeci tjedan pa drzimo fige da nas odaberete.
    😊

  • vanda40

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moja unucica Lea ima malo manje od 3 godine i obozava masu i medu u neogranicenim kolicinama.Kad god ima priliku gleda se masa i medo.Kod kuce svi znamo vec sve epizode napamet.Najvise voli gledati I akcija, i na ledu

  • Mikica

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Imam seku od 6 godina i svoju curicu od dvije :) obožavaju Mašu, znaju napamet sve epizode :) najdraza im je kad Maši vade zub i Maša i kaša <3

  • Avatar vriskica13

    vriskica13

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Ja imam dva djecaka.Jedan ima tri i pol a jedan dvije godine.Jako vole gledati Mašu i medu.Ja im uvijek govorim da su oni kao i Maša nestasni.Zato ju valjda nekako vole.Sve su nam epizode dobre, no mi nekako najvise volimo onu kako su se upoznali.Tu epizodu prepricavamo kao pricu za laku noc,a imamo i slikovnicu.I svaki je dan moramo prepricati,procitati ili pogledati.

  • Evica2809

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Nasa eva ima 2,5 godina i toliko je zaludjena masom da otkad se probudi i dok ne ide spavati na tv-u se vrte crtici masa i medvjed.. ako ih i uspijemo ugasiti bar na kratko onda se moramo igrati.. eva je naravno masa, tata medvjed a mama lijepa dama… i onda trcimo skacemo i preskacemo! ili se igramo njezinog najdrazeg crtica igranje skrivaca nije za bebaca..i uvijek nam kaze da ce se tako dobro sakriti da je nikada necemo pronaci..a onda stavi ruke na oci i smije se.. neki dan kad je vidjela reklamu za predstavu pitala me ako moze to dobiti za rodjendan.. a njezin rodjendan je tek u 9.mjesecu.. iskreno se nadamo da ce joj  24sata i klokanica ispuniti najvecu zelju i pokloniti karte za predstavu..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.