Normalno je da...

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Baby1

    Baby1

    Broj poruka: 642

    Prijavi adminu

    Ja stvarno ne mogu reći da sam imala problema s ustajanjem/puštanjem preko reda. Kod dr. i zubara i kad sam išla vaditi krv uzeli su me preko reda, ustajali se da sjednem, čak me neki dan teta na blagajni u Konzumu pozvala preko reda, što sam se šokirala!! Valjda se sad neću ureknut. 

    Tako da je također normalno da vam se ustaju i puštaju vas preko reda. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Mamatobe

    Mamatobe

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    KristinKa, baš mi je drago da je sve u redu, to je najbitnije!  Za mršavljenje ne brini, ja se još uvijek nisam udebljala, ali mali bebolinci uzimaju sebi sve što im treba! Doći će i to polako na svoje. 

    Što se tiče ustajanja i puštanja preko reda, nisam baš imala neke sreće, ali stalno to opravdavam time da imam mali trbuh pa da ljudi vjerojatno ni ne skuže. 

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    I da ti je veci isto je…to je do odgoja i sredine..valjda.

    Meni su od ovih sto pustaju preko reda drazi oni sto me odmjere od glave do pete, pogledi nam se sretnu i ja znam da oni znaju da bi bia red da me puste, ALI, neda im se  onda mi ih je smijesno gledat kako se snalaze, obicno postanu jako brzi i otrce na salter i zagrle ga tako da bi ih trebala pokucat po ramenu ako zelim prici  onak, zaklone sluzbenicu koliko god mogu da me ne skuze hahahaha presmijesni su mi ti! To se desava u banci, posti, konzumu, tcomu…svugdi 

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Baby1

    Baby1

    Broj poruka: 642

    Prijavi adminu

    I to što kažeš, Lollypop - odgoj i sredina. Ja živim u malom mjestu gdje se svi znamo pa možda je do toga. Ali imam i trbušinu koda sam košarkašku loptu progutala… 

    [lilypie.com]

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Baby1


    I to što kažeš, Lollypop - odgoj i sredina. Ja živim u malom mjestu gdje se svi znamo pa možda je do toga. Ali imam i trbušinu koda sam košarkašku loptu progutala… 

    Vjerovatno i to pomaze 

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Mamatobe

    Mamatobe

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    Haha, meni je to isto smiješno. Gledaju me u busu, znaju da bi trebali ustati, a onda zabijaju glavu u pod ili neprirodno gledaju u jednu točku.  Istina, draži su mi onda oni koji ne fermaju i baš ih briga…

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Mamatobe


    Haha, meni je to isto smiješno. Gledaju me u busu, znaju da bi trebali ustati, a onda zabijaju glavu u pod ili neprirodno gledaju u jednu točku.  Istina, draži su mi onda oni koji ne fermaju i baš ih briga…

    Hahaha bas to!! Najradije bi se ugrizli sto su pogledali uopce u tvom smjeru i sto su vam se pogledi sreli  onda kao gledaju “kroz tebe”

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar bobica9

    bobica9

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Ajme, a ja sutra moram na bus. Već se sad užasavam. Naći ću neku robu u kojoj mi trbuh izgleda još veće i puhat ću čim uđem u bus.

    [lilypie.com]

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1461

    Prijavi adminu

    Mamatobe


    Haha, meni je to isto smiješno. Gledaju me u busu, znaju da bi trebali ustati, a onda zabijaju glavu u pod ili neprirodno gledaju u jednu točku.  Istina, draži su mi onda oni koji ne fermaju i baš ih briga…

    Ma daj, ma to mi je nevjerojatno. Meni se u tramvaju još ni jednom nije dogodilo da ostanem stajati. Istina, sad zaista imam veliki trbuh i ni sljepcu ne bi promaklo da sam trudna! To mi je baš strašno, ne mogu reći ni da sam se ja svakome dizala, ali trudnicama, ljudima s malom djecom ili invalidima jesam svaki put. A na šaltere i u ljekarni se uguram što me briga i još usput glasno to komentiram kako su nekulturni U dućanima me često ne puste iako u većini imamo pravo odmah stat na početak reda samo što to nitko ne zna. To mi je jedna prodavačica rekla u konzumu.

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1461

    Prijavi adminu

    bobica


    Ajme, a ja sutra moram na bus. Već se sad užasavam. Naći ću neku robu u kojoj mi trbuh izgleda još veće i puhat ću čim uđem u bus.

    Da, da, najbolje je počet glasno duboko disati i uzdisati

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.