Manjak željeza u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pepita2109

    Pepita2109

    Broj poruka: 2751

    Prijavi adminu

    MaliV imaš super muža, samo ti pomalo, nakon koliko si jela? ja si radim da to bude dva sata prije i poslije jela..

    <3 Čuda su moguća ako vjeruješ u njih <3
    🙏👸👸🙏❤️

  • Avatar MaliV

    MaliV

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Piše mi na Kenduralu da ga pijem na prazan želudac i tako sam ga popila ujutro (oko 6 ujutro)… nisam stigla jesti odmah, a za pola sata, sat mi je već bilo toliko muka da nisam mogla ni pomisliti na jelo. Na kraju sam se natjerala da pojedem par žlica čokolina (oko 2), ali kako je ušlo, tako je i izašlo isti tren, užas  podsjetilo me na prvo tromjesečje hehe 

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar MaliV

    MaliV

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Kachi, tek sam sad vidjela tvoj komentar na Kendural… sad mi je nekako lakše, jer nisam nikad čula za njega niti znam ikoga tko ga je pio.. meni je izazvao mučninu taj dan, makar to je možda jer nisam doručkovala nakon njega kao prethodnih dana, a ne mogu generalizirati jer sam ga pila tek 4,5 dana. Nastavit ću, samo s preporukama pepite i obavezno doručak, ali mi je baš drago čuti da još netko ima iskustva s njim i da je dobar 

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar kachi

    kachi

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    A joj, MaliV, nadam se da je to bilo slučajno i da ti neće tako teško sjedati na želudac. Ja sam Kendural znala osjetiti nakon npr. petnaestak dana korištenja, ali ne tako burno…više onako kao osjećaj da mi baš hitno treba da nešto pojedem i jedva bih izdržala tih sat vremena što mu treba. 

    Mojoj sestri se od Kendurala željezo u samo mjesec dana dignulo za jedno pet jedinica (feritin).

    A gdje ste vi kupovali Kendural? Ja sam u Zg u onoj ljekarni na Dolcu, ali sad nešto muljaju da ga nemaju, da ne znaju kada će stići i preporučuju neke druge ljekove sa kojima mi se ne eksperimentira. Ima li ga još negdje u gradu ili da žicam nekog baš u Njemačkoj da ga uzme?

    [lilypie.com]

  • Avatar MaliV

    MaliV

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Ja sam ga uzela u ljekarni koja se nalazi kod ordinacije dr. Franulovica na Zvijezdi, preko puta bolnice Fran Mihaljevic… Adresa bi trebala biti Mirogojska 11. Mislim da je bio 146 kn :)

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar kachi

    kachi

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Hej, baš ti hvala! Meni ga je taman ponestalo pa ću poslati muža da kupi. Inače sam već razmišljala moliti nekog da mi pošalje iz Njemačke. 
    Ja sam u bolnici pila Heferol…on mi je baš grozan bio i za želudac i za probavu i zato mi se uopće ne pokušava sa nekim drugim lijekovima. 

    [lilypie.com]

  • Avatar MaliV

    MaliV

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Ja sam ga kupila prosli tjedan, tako da mislim da bi ga trebali i sad imati.. sretno :)

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    [daisypath.com]

  • Lele123

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Ja imam anemiju zbog manjka zeljeza…i dok su mi nalazi krvi dosli ja sam vec izgubila bebaca u 7.tjednu trudnoce…😓😓😿😿😓😓

  • Avatar Ajlaaaa

    Ajlaaaa

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    laika

    Mi smo u 29-om tjednu i zeljezo mi je oslabilo. Ginekologica mi je propisala Heferol kapsule 350mg. Uz to si svaki dan naribam: svjezu ciklu i jabuku, stavim 2 zlice meda, malo cimeta i iscjedjeni limun. Osim sto je ukusno sigurno ce biti i korisno :-))))


    I ja pijem te tablete gotovo sam ih popila valjda pomogu 🤔

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Ja sam na Ferrumu vec neko vrijeme i skroz mi ok sjeda. Uz njega Plivit C. Pijem tek negdje popodne, predvecer tako da nema probavnih smetnji.

    Be the change you wish to see in the world..


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.