Manjak željeza u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Ja elevit pijem i rekla mi je doktorica da ga smanjim jer mi je zeljezo van svih granica! Ooogromno. Ali ja sam tad jos uz elevit i SVAKI DAN imala zelenjavu za rucak - kelje, zelje, blitvu, poriluk…mislim da je sve to zeleno zeljezno.

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Meni je zeljezo smanjeno ali rekli mi doktori da je to normalno kod trudnica i da nema potrebe nista pit ako pijem neki prenatal….

  • Avatar leptirica3

    leptirica3

    Broj poruka: 211

    Prijavi adminu

    Prije neki tjedan dana pocela sma piti heferol za smanjeno željezo,pijem po jednu kapsulu dnevno. I danas vidim crnu stolicu , citala sam da je to normalno i bezopasno ali nije bilo ugodno za vidjeti..

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    leptirica


    Prije neki tjedan dana pocela sma piti heferol za smanjeno željezo,pijem po jednu kapsulu dnevno. I danas vidim crnu stolicu , citala sam da je to normalno i bezopasno ali nije bilo ugodno za vidjeti..

    Tako je i meni od elevita. Nezgodno za vidit.

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Leda2

    Leda2

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Lollypop


    leptirica


    Prije neki tjedan dana pocela sma piti heferol za smanjeno željezo,pijem po jednu kapsulu dnevno. I danas vidim crnu stolicu , citala sam da je to normalno i bezopasno ali nije bilo ugodno za vidjeti..
    Tako je i meni od elevita. Nezgodno za vidit.

    Meni je tako već mjesec i pol dana! Sad sam prekinula na jedno pet dana sa željezom jer imam problema sa probavom, pa da se malo unormali, Prenatal pijem svakako!

    =http://lilypie.com [lilypie.com]]

  • milaljubicica1

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    u 33 sam tjednu trudnoce,lose mi je zeljezo i doktorica mi je dala heferol ali ja ga nisam pila…da li mi moze sta biti? 

  • Avatar shimmer

    shimmer

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    ne znam, ali ako rodiš prije mene, javi, jer sam u istoj situaciji 

    doduše ja malo pijem, malo ne pijem jer me zatvara i onda ne mogu pratiti porast kilaže.
    meni je željezo bilo granično od početka trudnoće.

    If you want something you've never had, you've got to do something you've never done.

    [lilypie.com]

    https://docs.google.com/document/d/1jDrcvWI8Dx7u9TX6dS7SdxlXXtsNbqakrh7M5-rxlMA/edit?usp=sharing [docs.google.com]

  • Avatar Pepita2109

    Pepita2109

    Broj poruka: 2751

    Prijavi adminu

    milaljubicica1


    u 33 sam tjednu trudnoce,lose mi je zeljezo i doktorica mi je dala heferol ali ja ga nisam pila…da li mi moze sta biti? 

    hej recimo da sam u sličnoj situaciji isto sam u tvojim tjednima dobila heferol, i povraćala poslije svake tablete i nisam mogla piti, doktor je rekao da se prisilim jer je bitno da beba ima uzeti od tebe, a ako je tebi slabo hoće li beba dobiti dovoljno? e onda sam pitala tetu u ljekarni za savjet i rekla mi je da pijem c vitamin uz tablete, i eto već ga pijem skoro 2 tjedna, ujutro doručkujem pojedem 2mandarine i nakon dva sata od jela popijem tabletu, i eto super funkcionira.. ne želim se zezati nekako sa zdravljem ni svojim,a još manje bebinim

    <3 Čuda su moguća ako vjeruješ u njih <3
    🙏👸👸🙏❤️

  • Avatar Pepita2109

    Pepita2109

    Broj poruka: 2751

    Prijavi adminu

    shimmer


    ne znam, ali ako rodiš prije mene, javi, jer sam u istoj situaciji 

    doduše ja malo pijem, malo ne pijem jer me zatvara i onda ne mogu pratiti porast kilaže.
    meni je željezo bilo granično od početka trudnoće.

    ejjj evo recimo ja ujutro doručkujem i pojedem 2mandarine i obavim veliku nuždu i onda popijem tabletu, i tako već danima.. pij c vitamnin uz njih jer pomaže apsorbiranju željeza i smanjuje zatvor 

    <3 Čuda su moguća ako vjeruješ u njih <3
    🙏👸👸🙏❤️

  • Avatar MaliV

    MaliV

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    I meni je moja dala da pijem željezo, još negdje na sredini trudnoće, dala mi je recept za Kendural (nikad čula), ali s obzirom kakvih problema imam i inače sa zatvorom, odlučila sam kupiti u ljekarni Solgar na kojem baš piše da ne zatvara. Ali sad zadnji put kad sam bila na pregledu, prosšli tjedan, mi je rekla da nije za zezanciju, da obavezno uzmem taj Kendural, spominjala krvarenje u toku poroda i da se sad moram “napuniti” zalihama da ne bi bilo problema poslije. Pa sam otišla u ljekarnu, i tek kad sam došla doma sam skužila da je cijela kutija zajedno s uputstvima na njemačkom jeziku  nema ni slovo hrvatskog, ne znam kako to uopće mogu prodavati u ljekarnama… hoću reći, čini mi se da taj Kendural ne pripisuju prečesto, ali meni je evo u ovo kratko što ga pijem, super. Nemam nikakvih smetnji, niti mučnine, niti probava, pa možda ako vam heferol smeta, da pitate dr. za neku alternativu.

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    [daisypath.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.