Manjak željeza u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Heferol se pije uz jelo i pijte puno vode tijekom dana zbog stolice i pojačajte sve vlaknasto jer Fe može izazvati zatvor

  • Avatar pčelica9

    pčelica9

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Meni je doktor rekao da je najbolje piti na prazan želudac, a tako piše i u uputi na lijeku, jedino ako uzrokuje mučninu i bolove da se onda uzme nakon jela i naravno da se uzima sa puno tekućine.

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Meni obrnuto upravo zbog osjećaja težine koji ostavlja želucu,a isto su mi rekli i u apoteci

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    i ja ga pijem po preporuci nataste!

  • Avatar marij@

    marij@

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Heferol kapsule pijem jednu dnevnu uz vitamin c.
    Meni odgovara, nisam više umorna, pospana….

  • Avatar k-i-k-a

    k-i-k-a

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    dali tko ima iskustva sa Fersan forte?

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Ja sam ih pila ali nekih mj dana prije nego sam ostala trudna…iznormalizirale su mi željezo tad…al od kad sam trudna nisam ih pila

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    cloudy


    Ja sam ih pila ali nekih mj dana prije nego sam ostala trudna…iznormalizirale su mi željezo tad…al od kad sam trudna nisam ih pila

    Ja sam ih trebala piti ali nisam jer sam procitala da nisu bas tako bezazlene za bebu. Meni su ih prepisali par dana prije poroda.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Kažem…to ne znam…pila sam ih prije…al sam neoi dan od frendice koja je farmaceut čula da nakon njih imaš 200tinjak puta veće šanse ostat trudan…sad jesu one zaslužne i za moju trudnoću ili ne ne znam

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    cloudy


    Kažem…to ne znam…pila sam ih prije…al sam neoi dan od frendice koja je farmaceut čula da nakon njih imaš 200tinjak puta veće šanse ostat trudan…sad jesu one zaslužne i za moju trudnoću ili ne ne znam

    E to za plodnost nisam znala..sad kad budem pokusavala sljedece imam ideju hehe :P :))

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.