Trudnice i mame u Njemačkoj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Bagycamama

Broj poruka: 1

Prijavi adminu

Pozdrav svima 😊
    Imam pitanje za izdavanje osobne (beba 4 mjeseca)
    U Zagrebu smo i redovi su do Marsa  kao da ljudi spavaju pred policijom i svugdje. 
    Dali trebaju ići oba roditelja što se tiče ispunjanja papira za osobnu? Sami smo i nemamo kome trenutno ostaviti bebicu a ne želimo je mučiti da 4 sata sa nama ceka za dokument. Kao što sam rekla gužve su strašne. 
    I osim osobne kako možemo preko granice sa njom ako nemamo tak dokument? 
    Lp😊

Gabrijela Antunović

• Nebitno12

Prijavi adminu

Mame trebam informaciju.. ovako rodila sam prije 40 dana i  poslijeporodajno krvarenje u bolnici  je bilo normalno..  kad sam dosla kuci normalno je sve bilo do prije 2 dana.. kad sam pocela krvariti obilno i to  svejtlo crvena krv.. ima ko istu iki slicnu situaciju ? 

• mima2207

Prijavi adminu

Pozdrav drage žene, imam pitanje. Dvije godine sam u Njemačkoj, trudna sam i dobila sam zabranu rada. Planiram biti 2 godine na porodiljnom. Zanima me mogućnost mini joba, nemam ga ali što ako naknadno odlučim da nađem jedan, npr par mjeseci nakon poroda? Kako to ide i jel moram nešto posebno prijaviti i kome? 

• MimaGaleLuka

Prijavi adminu

Pozdrav mame i buduce mame 😊 imam jedno pitanje ako neko moze da mi odgovori. Dosli smo iz Srbije. Suprug je u nemackoj oko 3g, dete i ja smo prijavljeni od juna u nemackoj, ne radim trenutno nigde a zelimo dete. Pitanje je, da li ja imam pravo na neka primanja u trudnoci? Unapred hvala 😊

• Ivy02

Broj poruka: 2

Prijavi adminu

Nebitno12

Mame trebam informaciju.. ovako rodila sam prije 40 dana i poslijeporodajno krvarenje u bolnici je bilo normalno.. kad sam dosla kuci normalno je sve bilo do prije 2 dana.. kad sam pocela krvariti obilno i to svejtlo crvena krv.. ima ko istu iki slicnu situaciju ?

Jel bila u pitanju zaostala posteljica mozda? 
    Jer imala sam isti problem nazalost 

• smedokosa91

Broj poruka: 4

Prijavi adminu

Pozz. Nova sam na forumu. Skoro sam dosla u Njemacku i uskoro imam prvi ginekoloski pregled, pa me pomalo strah,jer mi Njemacki jezik jos uvijek nije bas dobar. Zanima me kako izgleda, jel princip pregleda isto kao u Bosni, i sta sve moram ponijeti na taj pregled? Koja su najcesca pitanja na prvom pregledu? Hvala unaprijed.

• Milica99

Prijavi adminu

Zdravo,ne znam da li je neko bio u slicnoj situaciji,ali potreban mi je savet. Danas sam izvucena za termin za lutriju,a pre par dana sam uradila test i pozitivan je,vec imam dvoje dece 2,5 godine i 8 meseci. Ovo je ne planirana trudnoca,a sanjala sam o nekoj sansi za vizu i napokon sam je dobila i evo ceo dan trazim posao i mozda sam i to nasla u kurirskoj sluzbi za pakete. Ali ne znam sta da radim zbog trudnoce,da li ako im ne kazem da sam trudna,mogu da radim do tipa osmog meseca i da odem na bolovanje od max 2,3 meseca. Da li bi me otpustili ili prekinuli vizu? Bas sam zabrinuta,ne znam sta da radim. Sto se mene tice i nista da mi ne plate ta 3 meseca,nije problem,samo da me ne otpuste. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.