Mame/bebe proljetnice 2021. 🌸

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ružica

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    NevaEva,

    Jedini savjet budi hrabra, sve smo to prošle i preživile.
    Sretno i čekamo te!✊✊

    👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

  • ružica

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Emen9,

    Znaš što sam danas razmišljala, još ne vjerujem da smo nas dvije rodile 🤣🤣

    👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

  • BruNa

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    NevaEva samo hrabro i pozitiva. Jos malo i drzat ces svoje zlato u rukama. I iskreno, istina je da kad primis to zlato u ruke zaboravis svu bol tokom porodaja!

  • avama

    Broj poruka: 1260

    Prijavi adminu

    Kakav je vama danas dan?
     Mi se cijeli dan borimo s nekim grcevima i kakanjem. Spava po 15 min i budi se i sisa svakih sat, sat i pol. 

  • Bebanomoje

    Broj poruka: 770

    Prijavi adminu

    NevaEva, bit će to sve super. Znam da te je strah i da sad imaš sto scenarija u glavi, ali kad jednom krene jednostavno ide, tako da samo hrabro i vjeruj, sve zaboravis nakon par dana 😊
    Ja sam na kraju bila 2 dana na indukciji i iako sam dobila epiduralnu, nije primila, tako da iz prve ruke ti kažem sve se može. Boli da, ali zaboravis stvarno. Evo ja sam promijenila priču da ipak mogu i drugo roditi vaginalno, da ne moramo ići kod podobnika 😂

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • MissGraz

    Broj poruka: 1317

    Prijavi adminu

    Moja cura od espumisana napokon lakse kaki, tako da me bas cudi to sto pisete. Ne znam evo. Kao sto je neko napisao - nisam vise pametna s tim kapima. Uglavnom, mi smo se preporodili od Espumisana i sto se tice kakice i sto se tice grceva. 🤷‍♀️
    Ruzice, ja koristim i papmers premium i violetu, obe vrste pelena su mi odlicne i osipa nismo jos imali. Ali mozda mi se Violeta cine cak malo bolje. 
    NevaEva, sretnoooo! I da… samo hrabro! Stvarno sve zaboravis kad svoju mrvu primis u ruke.  🙏🏼💕
    Bebanomoje znaci ti si imala istu teoriju kao ja - nikad vise ili Podobnik. 😂 a isto sam promijenila pricu vec… 😇

    [lilypie.com]

  • EmEn9

    Broj poruka: 1309

    Prijavi adminu

    ružica

    Emen9,

    Znaš što sam danas razmišljala, još ne vjerujem da smo nas dvije rodile 🤣🤣


    Aime znas da sam i ja to mislila 🤗🤗 I baš sam mislila kako smo se stalno pratile kad ćemo i šta i na kraju kad sam vidjela da si rodila sam ti čestitala i poslije sam mislila da mi je bas žao da sam negdje propustila tvoju priču s poroda jer smo u biti rodile na blizu i nisam uspjela popratit. Jesi se puno ti namučila, kako je proslo?
    .
    NevaEva ja sam 3 puta rodila normalno vaginalno i sva tri puta bez epiduralne a dva poroda su bila indukcija i prezivjela sam tako da ne brininako sam ja ces i ti 🥰😉 Ne brini se uopce boli i sa indukcijom i bez u biti trudovi su trudovi bole svakako 🤣🤣 nek sam te utjesila 🤣🤣 znas da ja znam utjesit ljude 🤣🤣 ma šalim se malo uglavnom skoro ti je isto sa i bez indukcije meni npr drugi porod i indukcija trajali ful dugo jer se nisam otvarala pa me trudovi bas izmučili jer je predugo trajalo a sad treci put bilo gotovo ful brzo tako da se ne sekiraj to ti je sve individualno i razmisljaj pozitivno da ce sve ici svojim tokom i nakon svakog truda kazi jedan manje sad sam blize da vidim svog bebača i samo se skoncentriraj sta ti govore. Ja sam sama sebi rekla vec kad su bili ono koma bolovi pri kraju ajde mozes ti to samo se iskljuci od bolova i misli sto ti babice govore i tako radi i bit ce brze gotovo i brze ce beba izac da ju vidis i tako je i bilo, skupila sam snagu i dobro njih slusala i islo je jako brzo jer sam u biti ful surađivala i za čas je beba bila vani i tako je bilo i s prvom bebom. Tako da ne brini sto ti je prvi put. Prvi put meni isto bilo gotovo ful brzo a drugi put sam se napatila jer je predugo trajalo tako da ti to nis ne znaci. Držimo ti fige i bit ce sve ok samo se smiri i skuliraj i slusaj ih i to je to. Bit ce sve super. 🤗🥰😍🤩😘 Uskoro si tu s nama u grupi mama, bas se veselim 😊

    [lilypie.com]

  • EmEn9

    Broj poruka: 1309

    Prijavi adminu

    Evo mi sinoc opet dali espumisan. Stavili opet u 7 navecer u bocu 15 kapi i bome nema placa ni nicega. Opet bio budan standardno do kasno ali bez nervoze i grintanja. Još uvijek nemogu vjerovat ali očito nam te kapi pomažu. I na kraju jučer 2 puta kakao tako da je za sad ok jos nema zatvor jedino sto se to bio ujutro bas napinjao a nije se mogao pokakat ali poslije je tako da sve ok. a popodne sam mu bila svejedno za svaki slucaj izmedu obroka dala iz boce da popije malo vode. 😉

    [lilypie.com]

  • EmEn9

    Broj poruka: 1309

    Prijavi adminu

    I da nemogu vjerovat sad sam vidjela kad sam poslala poruku da imamo danas mjesec dana 🎊🎉🎊🎉🎊🎉🎊🎉 Bas mi je prebrzo proslo. Prebrzo rastemo. 🤗🤗🤗🤗
    .
    Di nam je Emmie? Slabo nam se javlja 🙃🤔🤔

    [lilypie.com]

  • Avatar Rita88

    Rita88

    Broj poruka: 1112

    Prijavi adminu

    Jutro curke! Mi smo jucer obavili cijepljenje u Petrovoj i provjerili su joj sluh i sve je u redu 🙃 
    Al zato se htjela nosit cijeli dan i nikako preko dana odvalit spavanje vise od 30-40 min , bila je skroz kenjkava valjda jer je jos i patronazna bila,sve joj se nabralo u jednom danu. Noc je zato super bila, lijepo je spavala uz dva budjenja😊
    I da jucer smo se vagale , curka nam ima 3970 g prasica 😆
    Kak vi stojite s kilama? Ja se moram pohvalit , usla sam u trudnocu sa 75 kg  rodila sa 84 kg i sad imam 73 kg jeeej 😬

    [lilypie.com]
    Ja- 34 god, muz-38 god
    Ena 25.03.2021 ❣
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.