Mame/bebe proljetnice 2021. 🌸

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 2246

    Prijavi adminu

    Hvala cure :) evo ispao sluzni cep ali onak smedji i prosaran krvlju. Valjda ne bude sad krenulo ranije kad imamo sutra dogovoreno 😅 U svakom slucaju hvala i vidimo se uskoro ovdje. Ugodan vikend sa vasim krasnim bebicama 😍

  • ružica

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Emen9,

    Zato sam ja sve popratila bez brige🤣.
    Rodile smo u dan razmaka s tim da kislim da si ti uvečer 10 - og, a ja 11- og ujutro. Nama je sutra mjesec dana.

    👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

  • BruNa

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    NevaEva bolje da ti krene samo, jos bolje! Sretno

  • Avatar Nadi_

    Nadi_

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Drage mame, 
    I ja vam se pridruzujem. Moj djecak je rodjen 29. ozujka sa 37+2, tezak 3600 i 56 cm dug. 
    Jako je miran, dosta spava i rijetko place. Ono sto me zabrinulo je napredovanje u kilazi. 11. dan po rodjenju nam je bila patronazna, vagala ga i on je i dalje imao tezinu s kojom je otpusten iz bolnice. Ona kaze da je normalno da bebe prvih 15 dana vracaju porodjajnu tezinu i da ga vagamo opet sljedećeg tjedna, ali ja sam se ipak jako zabrinula. On samo doji i mlijeka ima, dojke su mi stalno puno i mlijeko nekad curi iz njih. Kad jede cesto se umori pa zaspi, ali se trudim drzat ga budnim da sto duze vuce.
    Kakva su vasa iskustva sa tim?

    [lilypie.com]
    👰 28 g.
    🤵 33g.
    🤵👰 2 g.
    12.8. ➕❤

  • EmEn9

    Broj poruka: 1309

    Prijavi adminu

    Nadi čestitam ti i dobrodošla u grupu 🎊🎉🎊🎉 Mislim da se ne trebas brinut bitno je da ne pada na kilaži.
    .
    Ružice ali koliko se ja sjecam tebi nije bio termin tad jelda ti si rodila prije termina jelda?  Zato i nisam vidjela objavu kad si rodila odmah poslije mene 😉 Kako ti je porod zapoceo i kako je proslo bas me zanima jer nisam procitala?😉 Kao da je bilo jučer da smo se tamo u grupi zafrkavale a vidi nas sad vec mjesec dana nam bebe imaju. 🤗🤗🥰

    [lilypie.com]

  • ružica

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Emen9,
    Daaa, baš to, već mjesec dana. Čestitam mjesec dana tebi i tvom malenom!😍
    Iskreno, porod mi je bio užas, i ja sam mislila idući nema šanse ili Podobnik 🤣😂.
    Rodila sam dan prije termina.
    U bolnicu sam došla u 16 sati popodne a rodila sutra dan ujutro u 9:00 sati. Od 22 sata trudovi na dvije minute ekstra bolni, ako ne i na manje, u 1 sat ujutro trudovi neizdrživi a otvorena samo 3 prsta. Molim ih epidural, s 3 prsta me ručno šire na 4, jer je to minimum za epidural.. u najvećim trudovima poslana na klistir, ne mogu opisati koliko je bolno to bilo… epidural nije idealan, ali me vratio među žive… on produlji porod pa sam od 2-9 ujutro bila na epiduralu, par sati prine poroda sam dobila drip… maloga sam na kraju izbacila u svega pr tiskanja, čini mi se 3 tiskanja…

    👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

  • EmEn9

    Broj poruka: 1309

    Prijavi adminu

    Ajoj onda si se namučila ali dobro bar si se malo odmorila uz epiduralnu. Vidis mene ni nisu pitali dal bi epiduralnu ali i da jesu ja bi odbila jer ju nisam  uzela ni prva dva puta pa nebi ni sad bila. Meni je to ručno kopala kad sam bila 5cm otvorena kao da se brže otvorim isto u trudovima umrla sam to ful boli, sve zvijezde sam vidjela i tad kad je to kopala dole mi pukla voda a nije ni cudo mislila sam da mi ruke do grla ugurala 🤣🤣 A vidis da kako se to sve brzo zaboravi 🤗 Ja isto kad me počeli trudovi bolit i to jos ne oni jaki a znala sam sta me čeka reko sama sebi sta je meni ovo trebalo po treći put stvarno nisam normalna. 🤣🤣A sad evo vec sve zaboravljeno u biti kad pogledas na kraju to je samo jedan dan ili pola dana bolova i gotovo, za čas se zaboravi koliko to jako boli, samo znas tj samo se sjecas da jako boli ali vise nemozes zamislit koliko je to u biti bilo  jako. Bas je to naše tijelo nevjerojatno sto moze izdržat 🤗😉 

    [lilypie.com]

  • ružica

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Nadi dobrodošla!
    Mislim da je trebao više dobiti, koliko ml mu daješ? 
    Moj nije dobivao na težini kako je trebao, i na kraju se ispostavilo da mu dajemo pre malo mlijeka…
    Savjetuj se s pedijatricom…nema straha ni panike samo je bitno da dijete ima volju za jelom…

    👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

  • Avatar Nadi_

    Nadi_

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    ružica

    Nadi dobrodošla!
    Mislim da je trebao više dobiti, koliko ml mu daješ?
    Moj nije dobivao na težini kako je trebao, i na kraju se ispostavilo da mu dajemo pre malo mlijeka…
    Savjetuj se s pedijatricom…nema straha ni panike samo je bitno da dijete ima volju za jelom…


    Samo dojimo, ne uzima dohranu, jede svako 2-3 sata. Mlijeko mi je doslo tek 5. ili 6. dan, dotad sam mu par puta dala dohranu, patronazna kaze da je mozda tada gubio pa je u medjuvremenu vratio to sto je izgubio. Par puta sam izdojila ono sto on ne bi pojeo, pa mu dala na flasu. Mlijeka definitivno ima, a sad vec i on fino vuce, na pocetku je bio dosta uspavan. 

    [lilypie.com]
    👰 28 g.
    🤵 33g.
    🤵👰 2 g.
    12.8. ➕❤

  • Avatar Rita88

    Rita88

    Broj poruka: 1112

    Prijavi adminu

    Nadi dobrodosla, isto mislim da se nemas sta brinut! I nocno dojenje imas? 

    [lilypie.com]
    Ja- 34 god, muz-38 god
    Ena 25.03.2021 ❣
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.