Mame/bebe proljetnice 2021. 🌸

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • avama

    Broj poruka: 1260

    Prijavi adminu

    A muku mucimo s čarapama, naravno stalno ih skida, ne znam kako vi. A pokrivanje po noći i dalje nema sanse. A bas je hladno. Znači da ga opet moram vratiti u vreću s nogavicama, a ne volim ih bas

  • Tea2807

    Broj poruka: 582

    Prijavi adminu

    avama

    A muku mucimo s čarapama, naravno stalno ih skida, ne znam kako vi. A pokrivanje po noći i dalje nema sanse. A bas je hladno. Znači da ga opet moram vratiti u vreću s nogavicama, a ne volim ih bas


    Moj bas voli te vrece za spavanje, sto je super jer je isto za pokrivanje nikakav..a za ovu situaciju da nemoze stajat, vjerujem da si u tom trenutku i ti ostala bez tla pod nogama 😱😱 
    Bruno je zakurio za vikend, pa taman nismo odradili prilagodbu do kraja, sutra ide u vrtic pa cemo vidit kak ce proc, sad je doma 5 dana u komadu, al inace je super prihvatio, place dok ja odlazim, al teta kaze da se vrlo brzo smiri. 

  • Avatar zabica

    zabica

    Broj poruka: 741

    Prijavi adminu

    Mi prešli na štramplice, barem dok je ovako hladno. Ali po noci mi je problem jer otkopca svaki cif sa vreće i svaki druker otvori i onda se bojim da ne bi ozebla pa joj obucem hlace na stramplice i vesticu na majicu i jos ima ispod bodic…a sve zato jer doslovno je stalno odsokrivena, koliko god puta da ju pokrijem, ona to samo makne…ne voli zenska biti sputana…tako da mi spava u odjeci a to mi je uzas, ne znam za neki drugi nacin kopcanja koji bi joj mogla staviti na te vrece, a da mi ne otvori, a da ju bas ne moram zasiti u vrecu-salim se naravno 

  • Tea2807

    Broj poruka: 582

    Prijavi adminu

    zabica

    Mi prešli na štramplice, barem dok je ovako hladno. Ali po noci mi je problem jer otkopca svaki cif sa vreće i svaki druker otvori i onda se bojim da ne bi ozebla pa joj obucem hlace na stramplice i vesticu na majicu i jos ima ispod bodic…a sve zato jer doslovno je stalno odsokrivena, koliko god puta da ju pokrijem, ona to samo makne…ne voli zenska biti sputana…tako da mi spava u odjeci a to mi je uzas, ne znam za neki drugi nacin kopcanja koji bi joj mogla staviti na te vrece, a da mi ne otvori, a da ju bas ne moram zasiti u vrecu-salim se naravno


    Mi imamo vrece za spavanje od mali andeo, i cif se moze sakriti u materijal, pa mozda to nebi mogla skinut 😅 inace sam prezadovoljna njihovim proizvodima, jer su premekani materijali, vrecu oprali milion puta, bez znakova koristenja, prvu je prerastao pa smo sad uzeli vecu. I rukavi se daju skinuti na drukere pa ja uzmem bez punjenja da mogu koristit preko cijele godine (osim ljeti, onda spava u peleni samo) 

  • MissGraz

    Broj poruka: 1317

    Prijavi adminu

    Drage mame, dobro jutro!

    Kako vi vodite bitku sa vrtickim virozama? Tek je pocelo, ja sam na rubu snage i zivaca. Od 1.9. smo konstantno u kaslju i smrcanju, a svako tjedan dana temperatura. 
    L skroz slabo jede zbog toga, ali skroz. Jucer je jedva ista pojela cijeli dan. A i to sto je pojela kasalj ju je nadrazio da povrati. 😢 u noci nam ne opet zakurila na 38.2. Jutros opet. Kad odemo kod pedice ona samo kaze da ne vidi nigdje upalu (uho, pluca, grlo) i da nastavimo sa inhaliranjem, ciscenjem, skidanjem temperature. Eventualno nam preporuci Bisolvon, Efedrin i sl. 

    Ima li sto za imunitet da vam se pokazalo ok? Kako se vi borite s virozama? Sto vam najvise pomaze? 

    Pozdrav svima ❤️ 

    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    MissGraz

    Drage mame, dobro jutro!

    Kako vi vodite bitku sa vrtickim virozama? Tek je pocelo, ja sam na rubu snage i zivaca. Od 1.9. smo konstantno u kaslju i smrcanju, a svako tjedan dana temperatura.
    L skroz slabo jede zbog toga, ali skroz. Jucer je jedva ista pojela cijeli dan. A i to sto je pojela kasalj ju je nadrazio da povrati. 😢 u noci nam ne opet zakurila na 38.2. Jutros opet. Kad odemo kod pedice ona samo kaze da ne vidi nigdje upalu (uho, pluca, grlo) i da nastavimo sa inhaliranjem, ciscenjem, skidanjem temperature. Eventualno nam preporuci Bisolvon, Efedrin i sl.

    Ima li sto za imunitet da vam se pokazalo ok? Kako se vi borite s virozama? Sto vam najvise pomaze?

    Pozdrav svima ❤️


    A to je tako dok ne steknu imunitet. 
    Ja maloj dajem vitamin d i biorella kids, nekad i imunoglukan. Taj imunoglukan dajem starijem sad 9 i 10.mjesec kad su viroze, pa pauza od 2,3 mjeseca pa opet dajem. Ali vitamin d cijelo vrijeme.
    Čaj med limun, čaj jabuka luk kad kaslju, čaj od korijena bijelog sljeza kad kaslju.
    Mala je nažalost bila dosta prehlađena prije prve godine uz maloga, pa zato sad hvala Bogu nije toliko prehlađena.
    A mali jednom u dva mjeseca i to dosta brzo prođe. 
    Što je super :)

    Lonmi, di si kako si? 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • avama

    Broj poruka: 1260

    Prijavi adminu

    Pozdrav, curke bas fali ono nase dopisivanje. 
    Evo mi još ne koristimo vreću, ali uskoro budemo.
    Za imunitet smo kupili defendly sirup I  multivitamine od wellbaby. 
    Inače moj maleni već skoro 2 tjedna traži da ide piskit u tutu i kaki svaki dan u nju. A sve je počelo tako da sam kupila tutu i pokazala mu za šta služi i sad svako jutro kad se probudi traži pišite (ide šššš). Naravno to je još jak odaleko od skidanja pelena, ali baš je fora da to uopće želi. Čak si ide i zatvorit vrata da ga nitko ne gleda.
    Počeo je malo bolje papati, ali tek nam izlaze četvorke, tako da još uvijek ne moze baš gristi kako treba.
    Još pije aptamil. 
    Kako ste vi?

  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    Valkris evo me 😊
    Bas sam se sjetila foruma i reko idem gledat da li ste uopce vise aktivne ovdje 😊
    Cekamo 12.mj, odbrojavamo dane, sve je u redu hvala Bogu i neka tako i ostane 😊❤️

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • BruNa

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    MissGraz, i mi vodimo muku stalno sa vrticem i nikako da steknemo imunitet. Šmrcanje mi je pod normalno, a nažalost u početku kad je krenula dobrih 2-3 mjeseca mi je kurila na tjedan-dva,tak da je to sve normalno. Kažu svi da će proći p eto i ja to čekam😂

  • ružica

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Heeeeej drage moje družice,

    Često Vas se sjetim, ipak smo se družile jedno dugo vrijeme, ne zaboravlja se to tako lako.
    Obveze i samo obveze, ne okrenem se a dan je gotov.
    Kod nas prilagodba na vrtić ide dobro, za sada F stoji do 12 sati, a misim da ce tako i ostati još neko vrijeme. Kupe ga dide i bake i na tome im puno hvala. Sada je i njima lakse od 12 do 16:30 dok ne dodemo po njega, nego odmah od 07:30.
    Moj F je jedan veliki, zahtjevan dječak, znate da sam uvijek pisala da je dosta nervozan, i dalje je takav, malo manje ali generalno nervozniji je tip djeteta. Malo je bolje poceo spavati, ali uvijek je to na faze…
    Meni je ovaj forum dobio dvije prekrasne oosbe u život (MissGrazz i Avama) s kojima se čujem na dnevnoj bazi, Avama je bila na ljetovanju pa smo se i vidjele, dječak joj je pre pre pre sladak❤️.
    Sve vas ljubim, trudnicama želim dosadnu i školsku trudnoću. I btw. Tko nam je sve trudan?

    👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.