Mame/bebe proljetnice 2021. 🌸

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zabica

    zabica

    Broj poruka: 741

    Prijavi adminu

    Pazi mene, ja kažem Mom da mi se čini da je njena mlađa, a ono sad lijepo vidim dolje kod nje piše 1 god i 2 mj na onom lilypie……hahahhaha skroz sam zaboravila na te dolje trakice i da piše-sad sam si tak super smiješna

  • Tea2807

    Broj poruka: 582

    Prijavi adminu

    Muke sa hranom ja se tu stvarno nemam sta zalit, moj jede sve, i stalno, imam osjecaj da stalno nesto rezem i kuham. U zadnje vrijeme nesto steka sa mesom, jede vise povrce i prilog, al puno vise pojede ako svi jedemo u isto vrijeme. U pocetku sam mu dala da “on mene hrani” to je bila prazna zlica koju je on meni stavljao u usta a ja njega stvarno hranila. Cesto mu pravim nesto finger fooda pa jede rucicama, vilicu je savladao savrseno, zlicom se jos mucimo jer ju krene okretat na sve strane pa toga ima posvuda. Od voca apsolutno sve prolazi, pa uvijek kad idemo van mu nesto narezem u zdjelicu da onda srknem kavu pa odemo u park. Mozda bebica nece jest jer ju hranis, a ona bi sama. Uglavnom nemoj odustajat, sigurno nece na sisi bit zauvijek. Mi smo evo pred 4dana kompletno izbacili mlijeko, jer bi ujutro pojeo max 50, a ostalo bi bacili. Pred spavanje smo vec izbacili i prije. I dalje ne hoda, al stoji samostalno, cak i igracke dize iz cucnja sam. Guralicu je isto skuzio, cak neki put s auticem idemo do parka i doma, bez kolica. Budi se oko 7, imamo jedan spavanac oko 12,1 i onda spavanje od 9,10 navecer. More ove godine konkretno nista, muz nema godisnji a kuca na moru je puna. Iskoristit cemo ova dva produzena vikenda da odemo negdje. Bili na bazenima par puta, uziva u vodi, bio je van nje samo dok je jeo i spavao. I kupanje doma traje po sat vremena, uglavnom dok se skroz ne smezura i voda ohladi. Imamo onu intex kadicu na napuhavanje i to je apsolutni hit, lijepo sjedi u njoj i igra se, pa u miru za to vrijeme mogu stavit ves, oprat sude ili vec sta trebam. Jedino se boji usisavaca, pa ga moram nosit dok usisavam ili dok je muz doma da ga izvede van. I presvlacenje pelene je drama, pocne vristat i plakat kao da ga netko kolje, a nikad nije imao osip da bi mu to stvorilo neki strah ili da ga nesto muci pa je zapamtio. 
    Za vrtic kazu da ako spoji 3tjedna u komadu prvih godinu dana odlaska da budes sretan. Mi isto krecemo na jesen, najgore je dok su jos tak mali jer sline po svima i svacem pa se stalno prenose bolesti, al boze moj i to cemo progurat. Od igracaka mu je najdraza lopta, i izvlacenje svih igracaka iz komode pa se preko dana ni ne trudim pospremat to 😅

  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    Mom curica je 😊
    Falis mi da skupa odbrojavamo, mi smo isti termin imale 😂 bas sam se neki dan sjetila kako smo od 100 odbrojavale 😂.
    Probaj ju pustiti da sama jede, moja i cokolino hoce jesti sama, ali s prstima 😂, hoce se sama cesljati, prati zube, obuvati 😂. Vidjeti cu ja tu samostalnost kad ce trebati 😂
    Za vocem nije preluda, osim lubenice, od povrca jede sve. Ne zamjeram jer i sama tako jedem, ali nije da njoj ne nudim vocke, samo ih ne zeli za sad. Zitarice tipa proso itd., 0 bodova. Od toga smo odustali. Cak ni gris bas ne voli, makar ga i zasladimo.
    Jede s nama sve sto i mi, a za dorucak vecinom cokolino, bananu i nesto takvo, drugo ne prolazi. 
    Ma samo nek su zivi i zdravi 😊

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • MissGraz

    Broj poruka: 1317

    Prijavi adminu

    Zabice moja uvijek me se lijepo sjetis ❤️ Ljubim te! 
    Nemam bas vremena tipkati zbog posla i svih drugih obaveza. A mala je zvrk, 300 na sat. 
    Mi smo trenutno u nekoj virozici, temperatura, ali nema deugih simptoma. Da nismo prebolili trodnevnu, mislila bih da je to, ali nema jos ni osipa… ne znam.. 
    Vrtica se plasim k’o vraga zbog tih bolescurina, ali nemamo drugog izbora. 
    .
    Nadam se da ste svi dobro. 
    Pozdrav svim mamama ❤️

    [lilypie.com]

  • Avatar Emmie

    Emmie

    Broj poruka: 1361

    Prijavi adminu

    Draga moja Žabice i ostale mame,
    Evo samo da se malo javim. Ponekad malo svratim an forum ali ne pišem često.
    Mi smo svi dobro. Trenutno smo u Kanadi kod mojih. 
    Let je trajao 9 sati, a malena je bila budna 7 i po od tih 9 sati. Možete zamisliti kako mi je bilo😆.

    Već sam budna jer se malena probudila u 3:30 ujutru, pitala jaje i pokazivala prstićem u usta. Ja napravila i jaje, a ona pojela samo mrvicu i to je to.

    Čestitam novim trudnicama, sretno trudilicama, a Avama žao mi je zbog tvog gubitka⚘

    [lilypie.com]

  • Avatar Emmie

    Emmie

    Broj poruka: 1361

    Prijavi adminu

    Miss Graz i moja je zvrk. Kaže mi mama :“Da živite u Bosni nikada vas nitko ne bi pozvao u goste.” Eto😆

    [lilypie.com]

  • avama

    Broj poruka: 1260

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, baš je lijepo vidjeti da pišete. Baš mi fali ne tipkanje. 
    Moj maleni je odjednom naraso (kako je ranije rodjen i sitniji,  sad se odjednom izduzio) i poceo je papti. Na moru smo, i on stvarno uziva, obozava se kupati,  navečer setamo. Ima dana kad ne želi spavati preko dana, ali onda zaspi malo ranije. Baš uživamo. Prvi tjedan je bio deda s nama (i to je bilo bas uživanje za njih dva).
    Ja sam malo došla k sebi zbog spontanog, ali malo me strah kako će se sve sad odužiti. Moramo čekati  sad neko vrijeme da ponovno možemo raditi na bebici. A godine su tu. 

  • Avatar zabica

    zabica

    Broj poruka: 741

    Prijavi adminu

    Dakle, moja MissGraz 🥰😘💗i moja Emmie🥰😘 💜 imaju male zvrkove….jooj cure bit ce to vama vrrrrlo zahtjevno tamo do neke tri godine, a nakon toga bi trebalo biti samo lakse i lakse, moja “zvrkasta” je sada vec velika prava cura i predobra je, ali kad je bila beba bio je cirkus-doslovno ni jednu noc nije zaspala bez da ju nosam i pjevam-dokle god sam ju mogla drzati, mislim da je imala negdje 5-6 godina kada smo na jedvite jade uspjeli prestati s tim, ali uspavati ju u krevetu je tada trajalo 5x duze…😂😂😂😂
    .
    Avama-zao mi je zbog tvog gubitka🥀, to ni jedna zena ne bi trebala dozivjeti, ali eto-nazalost-dogadja se..
    Ne brini, stici ces-ako smijem pitati-koliko imas godina?

  • Avatar pupetta

    pupetta

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Mame, koje kravlje mlijeko dajete djeci (ako ga piju)? Moj mali pije 1 bocu adaptiranog prije spavanja, al se razmisljam da se prebacimo na kravlje pa me zanimaju iskustva 😊

    Baby P 03/21 💙

  • MissGraz

    Broj poruka: 1317

    Prijavi adminu

    pupetta

    Mame, koje kravlje mlijeko dajete djeci (ako ga piju)? Moj mali pije 1 bocu adaptiranog prije spavanja, al se razmisljam da se prebacimo na kravlje pa me zanimaju iskustva 😊


    Hej draga! Ja ti dajem Dukat ili Zbregov svjeze mlijeko. 😊 
    Cca popije 1,5 dl navecer sa zitaricama u boci i isto toliko ujutro. 😊 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.