Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar laurell

    laurell

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Imam još jahanja do M, nekih 10 dana. Joooj ovo čekanje, opet sve ispočetka 😤🙄

    05/23 vanmaterična prva trudnoća -odstranjen jedan jajovod
    its a boy 🩵

    [tickerfactory.com]

  • eni233

    Broj poruka: 1519

    Prijavi adminu

    laurell

    Gdje ste ženice moje 🥳
    evo da se malo i ja javim. Krenuli smo u akciju, pa sto budeee. Izgleda da me ulovila ili neka prehlada/upala ili mjehura ili jajnika. Ni sama ne znam. Imam neki pritisak dolje. A problem je sto se u isto vrijeme poklopilo i da sam se bila nahladila i da mi je bila ovulacija (koja me inače isto boli). Ali svakako, ovaj mjesec smo se trudili iako mi je O bila na jajniku na kojem je jajovod odstranjen nakon vanmatericne tako da su šanse gotovo pa nemoguce (premda postoji i takvih slučajeva trudnoće), ali nikad ne znaš cuda su moguća 😂


    Ooo di si ti nama 🥰🥰 AJde držim palčeve da onaj 0.000000001% pobjedi i bude nešto 🥰
    Sve smo više manje isto kako si nas ostavila 🤣🤣💪 nema predaje 

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

  • Avatar laurell

    laurell

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    eni233

    laurell

    Gdje ste ženice moje 🥳
    evo da se malo i ja javim. Krenuli smo u akciju, pa sto budeee. Izgleda da me ulovila ili neka prehlada/upala ili mjehura ili jajnika. Ni sama ne znam. Imam neki pritisak dolje. A problem je sto se u isto vrijeme poklopilo i da sam se bila nahladila i da mi je bila ovulacija (koja me inače isto boli). Ali svakako, ovaj mjesec smo se trudili iako mi je O bila na jajniku na kojem je jajovod odstranjen nakon vanmatericne tako da su šanse gotovo pa nemoguce (premda postoji i takvih slučajeva trudnoće), ali nikad ne znaš cuda su moguća 😂

    Ooo di si ti nama 🥰🥰 AJde držim palčeve da onaj 0.000000001% pobjedi i bude nešto 🥰
    Sve smo više manje isto kako si nas ostavila 🤣🤣💪 nema predaje


    Eee da znaš da vas nisam ostavila!! Čitam stalnooo😂😂😎 
    Držim fige i ja vama ❤️

    05/23 vanmaterična prva trudnoća -odstranjen jedan jajovod
    its a boy 🩵

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Ivyyyy

    Ivyyyy

    Broj poruka: 940

    Prijavi adminu

    Gdje ste zene? Ima li sta novoo?🩵

    👩🏼25
    👱🏻‍♂️26
    👩‍❤️‍👨2016 💍2020 👰🏼‍♀️🤵🏼‍♂️2022
    09/2020 biokemijska 4tt
    Pokusavamo od 4/2022 🙏

  • Avatar Petra110622

    Petra110622

    Broj poruka: 338

    Prijavi adminu

    Meni je M zavrsila jucer, od danas krecemo u akciju i nove nade 🤞🙏

    👩 29 👨 30
    💊 Novalac; Solgar: folat, vitamin C, cink, selen, omega-3
    21.12.'23 zadnja M
    16.1.'24 ➕
    15.2. Imamo otkucaje ❤
    12.3. iduci pregled
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Ivyyyy

    Ivyyyy

    Broj poruka: 940

    Prijavi adminu

    Mene uzasno bole sise, imam ziganje od sredine trbuha prema desnom jakniku i u desnom jajniku osjecam zatezanje.. posto smo na moru, dosta je hladn voda, nadam se da se nisam prehladila i dobila kakvu upalu, posto M trebam dobiti tek za 5-7 dana….

    👩🏼25
    👱🏻‍♂️26
    👩‍❤️‍👨2016 💍2020 👰🏼‍♀️🤵🏼‍♂️2022
    09/2020 biokemijska 4tt
    Pokusavamo od 4/2022 🙏

  • Avatar bubamara.88

    bubamara.88

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Ivyyyy

    Mene uzasno bole sise, imam ziganje od sredine trbuha prema desnom jakniku i u desnom jajniku osjecam zatezanje.. posto smo na moru, dosta je hladn voda, nadam se da se nisam prehladila i dobila kakvu upalu, posto M trebam dobiti tek za 5-7 dana….


    Ja nism još uvijek dobila M.Grčevi su i dlaje prisutni blagi,nadutost još je prisutna i dalje. Osjećaj kao da ći na veliku nuždu a ne ide mi se. Čudan osjećaj čak sam imala u nedelju i grčeve u maternici i bolan sexualni odnos gdje sam prekinula.

  • eni233

    Broj poruka: 1519

    Prijavi adminu

    bubamara.88

    Ivyyyy

    Mene uzasno bole sise, imam ziganje od sredine trbuha prema desnom jakniku i u desnom jajniku osjecam zatezanje.. posto smo na moru, dosta je hladn voda, nadam se da se nisam prehladila i dobila kakvu upalu, posto M trebam dobiti tek za 5-7 dana….

    Ja nism još uvijek dobila M.Grčevi su i dlaje prisutni blagi,nadutost još je prisutna i dalje. Osjećaj kao da ći na veliku nuždu a ne ide mi se. Čudan osjećaj čak sam imala u nedelju i grčeve u maternici i bolan sexualni odnos gdje sam prekinula.


    Ste radili test možda opet ? 

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

  • eni233

    Broj poruka: 1519

    Prijavi adminu

    Ivyyyy

    Mene uzasno bole sise, imam ziganje od sredine trbuha prema desnom jakniku i u desnom jajniku osjecam zatezanje.. posto smo na moru, dosta je hladn voda, nadam se da se nisam prehladila i dobila kakvu upalu, posto M trebam dobiti tek za 5-7 dana….


    Ja moram sutra dobiti .. grudi su mi
    Manje bolne , što znaci ili sutra ili prekosutra dobivam M

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

  • Avatar bubamara.88

    bubamara.88

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    eni233

    bubamara.88

    Ivyyyy

    Mene uzasno bole sise, imam ziganje od sredine trbuha prema desnom jakniku i u desnom jajniku osjecam zatezanje.. posto smo na moru, dosta je hladn voda, nadam se da se nisam prehladila i dobila kakvu upalu, posto M trebam dobiti tek za 5-7 dana….

    Ja nism još uvijek dobila M.Grčevi su i dlaje prisutni blagi,nadutost još je prisutna i dalje. Osjećaj kao da ći na veliku nuždu a ne ide mi se. Čudan osjećaj čak sam imala u nedelju i grčeve u maternici i bolan sexualni odnos gdje sam prekinula.

    Ste radili test možda opet ?


    Nisam još uvijek sačekat ću još malo 😇

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.