Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • eni233

    Broj poruka: 1569

    Prijavi adminu

    bubamara.88

    Ja sam i dalje napuhana ko balon ali mi se umanjio apetit ne mogu ništa jesti eto čisto supice da ne umrem 🤣….I dalje nisam dobila a i dalje me prate blagi grčevi u donjem dijelu trbuha s vremena na vrijeme… Valjda budu 2 crtice ☺️😇


    Kažem možda si imala kasniju ovulaciju , jer nekad se ovulacije pomaknu bez obzira na točnost .. ja si isto nisam pratila O , po aplikaciji bi trebala dobiti za 3 dana , ali tko zna ali imam lagane menga grčeve po običaju , samo čekam da dobijem .. 

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

  • Avatar bubamara.88

    bubamara.88

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    eni233

    bubamara.88

    Ja sam i dalje napuhana ko balon ali mi se umanjio apetit ne mogu ništa jesti eto čisto supice da ne umrem 🤣….I dalje nisam dobila a i dalje me prate blagi grčevi u donjem dijelu trbuha s vremena na vrijeme… Valjda budu 2 crtice ☺️😇

    Kažem možda si imala kasniju ovulaciju , jer nekad se ovulacije pomaknu bez obzira na točnost .. ja si isto nisam pratila O , po aplikaciji bi trebala dobiti za 3 dana , ali tko zna ali imam lagane menga grčeve po običaju , samo čekam da dobijem ..


    Nešto ću dobiti ili-ili  🤣

  • Avatar Ivyyyy

    Ivyyyy

    Broj poruka: 942

    Prijavi adminu

    I mene trbuh bas zabolio kad smo bili na plazi, ja mislila dobila, gledam jel curi gdje da idem kuci 🤦‍♀️🤦‍♀️ al nisam dobila jos

    👩🏼25
    👱🏻‍♂️26
    👩‍❤️‍👨2016 💍2020 👰🏼‍♀️🤵🏼‍♂️2022
    09/2020 biokemijska 4tt
    Pokusavamo od 4/2022 🙏

  • Avatar bubamara.88

    bubamara.88

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Ivyyyy

    I mene trbuh bas zabolio kad smo bili na plazi, ja mislila dobila, gledam jel curi gdje da idem kuci 🤦‍♀️🤦‍♀️ al nisam dobila jos

    Najdaj se da neće kad dobijem zlo mi je

  • Avatar bubamara.88

    bubamara.88

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    bubamara.88

    Ivyyyy

    I mene trbuh bas zabolio kad smo bili na plazi, ja mislila dobila, gledam jel curi gdje da idem kuci 🤦‍♀️🤦‍♀️ al nisam dobila jos
    Najdaj se da neće kad dobijem zlo mi je


    I ono što je još čudnije meni temp ne pada ispod jezika varira gore dole čak je bila i 37.0 a vaginalno  37.3 a rektalno 37.6 

  • Avatar sisy

    sisy

    Broj poruka: 506

    Prijavi adminu

    Za 5 dana trebam dobiti M, apsolutno nikakvih simptoma nema, ni menga bolova, ni grudi, nisam ni napuhana, ma ništa. 

    🙋🏻‍♀️37
    🙋🏻‍♂️42
    28.03.'24. D🌸
    Trudimo se od 8/22
    12/22 biokemijska
    14.07.'23. +
    15.7. B 88,7》17.7. B 183,6》19.7. B 499,8 》21.7. B 1209,2 》
    27.7. B 11299
    1.pregled 5.8. ❤
    Panorama ✅️♀️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Garawa¤

    Garawa¤

    Broj poruka: 2525

    Prijavi adminu

    bubamara.88

    bubamara.88

    Ivyyyy

    I mene trbuh bas zabolio kad smo bili na plazi, ja mislila dobila, gledam jel curi gdje da idem kuci 🤦‍♀️🤦‍♀️ al nisam dobila jos
    Najdaj se da neće kad dobijem zlo mi je

    I ono što je još čudnije meni temp ne pada ispod jezika varira gore dole čak je bila i 37.0 a vaginalno 37.3 a rektalno 37.6


    Ne znam zašto mjeriš na sto strana. 
    Mjeri samo oralno, čim oči otvoriš, toplomjer u usta.. uvijek s iste strane..pod jezik. 
    I nema smisla mjeriti samo pred kraj ciklusa. BBT najviše služi tome da se potvrdi ovulacija.. a ne jesi trudna ili ne.. doduše ma dan M ili dan prije.. kako kod koga vidi se pad temperature.. 
    Ali to moraš mjeriti par ciklusa da bi uopće mogla imati neki uzorak. 

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • Avatar Garawa¤

    Garawa¤

    Broj poruka: 2525

    Prijavi adminu

    bubamara.88

    bubamara.88

    Ivyyyy

    I mene trbuh bas zabolio kad smo bili na plazi, ja mislila dobila, gledam jel curi gdje da idem kuci 🤦‍♀️🤦‍♀️ al nisam dobila jos
    Najdaj se da neće kad dobijem zlo mi je

    I ono što je još čudnije meni temp ne pada ispod jezika varira gore dole čak je bila i 37.0 a vaginalno 37.3 a rektalno 37.6


    sisy

    Za 5 dana trebam dobiti M, apsolutno nikakvih simptoma nema, ni menga bolova, ni grudi, nisam ni napuhana, ma ništa.


    Prerano ti je za simptome. 

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • eni233

    Broj poruka: 1569

    Prijavi adminu

    🖤Garawa🖤

    bubamara.88

    bubamara.88

    Ivyyyy

    I mene trbuh bas zabolio kad smo bili na plazi, ja mislila dobila, gledam jel curi gdje da idem kuci 🤦‍♀️🤦‍♀️ al nisam dobila jos
    Najdaj se da neće kad dobijem zlo mi je

    I ono što je još čudnije meni temp ne pada ispod jezika varira gore dole čak je bila i 37.0 a vaginalno 37.3 a rektalno 37.6

    sisy

    Za 5 dana trebam dobiti M, apsolutno nikakvih simptoma nema, ni menga bolova, ni grudi, nisam ni napuhana, ma ništa.

    Prerano ti je za simptome.


    Da meni krenu simptomi 8 dana prije M lagano i kako se približava menga su sve gori 🤣😜 i dan prije nego moram dobiti me grudi prestanu boljeti i krene mi smeđi iscjedak , ali ako si pratiš simptome si čovjek svašta umišlja , zato ja u miru čekam M i ne nadam se ničemu i to je to . Ako se desi trudnoća se desi ako ne ne ..

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

  • Avatar bubamara.88

    bubamara.88

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    eni233

    🖤Garawa🖤

    bubamara.88

    bubamara.88

    Ivyyyy

    I mene trbuh bas zabolio kad smo bili na plazi, ja mislila dobila, gledam jel curi gdje da idem kuci 🤦‍♀️🤦‍♀️ al nisam dobila jos
    Najdaj se da neće kad dobijem zlo mi je

    I ono što je još čudnije meni temp ne pada ispod jezika varira gore dole čak je bila i 37.0 a vaginalno 37.3 a rektalno 37.6

    sisy

    Za 5 dana trebam dobiti M, apsolutno nikakvih simptoma nema, ni menga bolova, ni grudi, nisam ni napuhana, ma ništa.

    Prerano ti je za simptome.

    Da meni krenu simptomi 8 dana prije M lagano i kako se približava menga su sve gori 🤣😜 i dan prije nego moram dobiti me grudi prestanu boljeti i krene mi smeđi iscjedak , ali ako si pratiš simptome si čovjek svašta umišlja , zato ja u miru čekam M i ne nadam se ničemu i to je to . Ako se desi trudnoća se desi ako ne n

    Pa ista sam ako se desi, desi nisam nešto patila od toga jel bilo ali ovako nešto nije do sada  se dešavalo pa mi čudno. Mene još drže grčevi i u stomaku i leđima i čak u maternici  a još nema ciklusa ne kažem nužno da mora biti trudnoća… Nagađanja može niti uvijek svakakvih 🤣

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.