Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bubamara.88

    bubamara.88

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Ja sam i dalje napuhana ko balon ali mi se umanjio apetit ne mogu ništa jesti eto čisto supice da ne umrem 🤣….I dalje nisam dobila  a i dalje me prate blagi grčevi u donjem dijelu trbuha s vremena na vrijeme… Valjda budu 2 crtice ☺️😇

  • Avatar Bebolina2024

    Bebolina2024

    Broj poruka: 1495

    Prijavi adminu

    bubamara.88

    Ja sam i dalje napuhana ko balon ali mi se umanjio apetit ne mogu ništa jesti eto čisto supice da ne umrem 🤣….I dalje nisam dobila a i dalje me prate blagi grčevi u donjem dijelu trbuha s vremena na vrijeme… Valjda budu 2 crtice ☺️😇


    Kod tebe ovo sve djeluje obećavajuće  bubamara. Kad ponavljaš test? Može biti negativan a trudna si. Imam jednu poznanicu debelo joj kasnila nekoliko testova negativno i tek nakon jedno skoro 7 dana kašnjenja dobila pozitivan test.
    .
    Ovo  što se tiče raznih simptoma i ja sam tako par mjeseci bila sigurna da sam trudna, napravim test ono bijeli skroz. I nakon par mjeseci rekla sam da test dolazi u obzir tek kada zakasni. I od tada više ne puškom i lakše mi je. Više ne razmišljam o simptomima i onda ih ni nema baš. I lakše mi je puno dočekati mengu nego ugledati bijeli test.

    Pokušavamo od 06/22 - AMH 14 (2022.)- 11/2023 AMH 5.7
    03/23 OAT, 1. stimulirani postupak (Ovaleap 150, Menopur 75), 2js, biokem.
    05/23 prirodni postupak, nastupila O
    08/23 2. stimulirani postupak (Pergoveris 225, Menopur 75), 2js, beta 0
    01/24 VG 3. stimulirani postupak (Pergoveris 300), 3js, bez transfera
    03/24 VG 4.stimulirani postupak (Pergoveris 225+ Gonal 75), 1js, bez transfera

  • Avatar bubamara.88

    bubamara.88

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Bebolina2024

    bubamara.88

    Ja sam i dalje napuhana ko balon ali mi se umanjio apetit ne mogu ništa jesti eto čisto supice da ne umrem 🤣….I dalje nisam dobila a i dalje me prate blagi grčevi u donjem dijelu trbuha s vremena na vrijeme… Valjda budu 2 crtice ☺️😇

    Kod tebe ovo sve djeluje obećavajuće bubamara. Kad ponavljaš test? Može biti negativan a trudna si. Imam jednu poznanicu debelo joj kasnila nekoliko testova negativno i tek nakon jedno skoro 7 dana kašnjenja dobila pozitivan test.
    .
    Ovo što se tiče raznih simptoma i ja sam tako par mjeseci bila sigurna da sam trudna, napravim test ono bijeli skroz. I nakon par mjeseci rekla sam da test dolazi u obzir tek kada zakasni. I od tada više ne puškom i lakše mi je. Više ne razmišljam o simptomima i onda ih ni nema baš. I lakše mi je puno dočekati mengu nego ugledati bijelija 

    Ja da budem iskrena nisam nešto ono sad s tim opterećena vidiš da nisam ni pratila ovulacije ni ništa ako si pročitala moj prvi post. Redovne cikluse i uvijek je ono bila tačna po kalendaru kad sad ovo mi se počelo dešavati zato sam se javila jer ima ženica koje su vjerovatno kroz isto ili približno prolazile.Ponovit ću test svakako za koji dan.🐞🍀

  • eni233

    Broj poruka: 1591

    Prijavi adminu

    bubamara.88

    Ja sam i dalje napuhana ko balon ali mi se umanjio apetit ne mogu ništa jesti eto čisto supice da ne umrem 🤣….I dalje nisam dobila a i dalje me prate blagi grčevi u donjem dijelu trbuha s vremena na vrijeme… Valjda budu 2 crtice ☺️😇


    Kažem možda si imala kasniju ovulaciju , jer nekad se ovulacije pomaknu bez obzira na točnost .. ja si isto nisam pratila O , po aplikaciji bi trebala dobiti za 3 dana , ali tko zna ali imam lagane menga grčeve po običaju , samo čekam da dobijem .. 

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

  • Avatar bubamara.88

    bubamara.88

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    eni233

    bubamara.88

    Ja sam i dalje napuhana ko balon ali mi se umanjio apetit ne mogu ništa jesti eto čisto supice da ne umrem 🤣….I dalje nisam dobila a i dalje me prate blagi grčevi u donjem dijelu trbuha s vremena na vrijeme… Valjda budu 2 crtice ☺️😇

    Kažem možda si imala kasniju ovulaciju , jer nekad se ovulacije pomaknu bez obzira na točnost .. ja si isto nisam pratila O , po aplikaciji bi trebala dobiti za 3 dana , ali tko zna ali imam lagane menga grčeve po običaju , samo čekam da dobijem ..


    Nešto ću dobiti ili-ili  🤣

  • Avatar Ivyyyy

    Ivyyyy

    Broj poruka: 942

    Prijavi adminu

    I mene trbuh bas zabolio kad smo bili na plazi, ja mislila dobila, gledam jel curi gdje da idem kuci 🤦‍♀️🤦‍♀️ al nisam dobila jos

    👩🏼25
    👱🏻‍♂️26
    👩‍❤️‍👨2016 💍2020 👰🏼‍♀️🤵🏼‍♂️2022
    09/2020 biokemijska 4tt
    Pokusavamo od 4/2022 🙏

  • Avatar bubamara.88

    bubamara.88

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Ivyyyy

    I mene trbuh bas zabolio kad smo bili na plazi, ja mislila dobila, gledam jel curi gdje da idem kuci 🤦‍♀️🤦‍♀️ al nisam dobila jos

    Najdaj se da neće kad dobijem zlo mi je

  • Avatar bubamara.88

    bubamara.88

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    bubamara.88

    Ivyyyy

    I mene trbuh bas zabolio kad smo bili na plazi, ja mislila dobila, gledam jel curi gdje da idem kuci 🤦‍♀️🤦‍♀️ al nisam dobila jos
    Najdaj se da neće kad dobijem zlo mi je


    I ono što je još čudnije meni temp ne pada ispod jezika varira gore dole čak je bila i 37.0 a vaginalno  37.3 a rektalno 37.6 

  • Avatar sisy

    sisy

    Broj poruka: 506

    Prijavi adminu

    Za 5 dana trebam dobiti M, apsolutno nikakvih simptoma nema, ni menga bolova, ni grudi, nisam ni napuhana, ma ništa. 

    🙋🏻‍♀️37
    🙋🏻‍♂️42
    28.03.'24. D🌸
    Trudimo se od 8/22
    12/22 biokemijska
    14.07.'23. +
    15.7. B 88,7》17.7. B 183,6》19.7. B 499,8 》21.7. B 1209,2 》
    27.7. B 11299
    1.pregled 5.8. ❤
    Panorama ✅️♀️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Garawa¤

    Garawa¤

    Broj poruka: 2525

    Prijavi adminu

    bubamara.88

    bubamara.88

    Ivyyyy

    I mene trbuh bas zabolio kad smo bili na plazi, ja mislila dobila, gledam jel curi gdje da idem kuci 🤦‍♀️🤦‍♀️ al nisam dobila jos
    Najdaj se da neće kad dobijem zlo mi je

    I ono što je još čudnije meni temp ne pada ispod jezika varira gore dole čak je bila i 37.0 a vaginalno 37.3 a rektalno 37.6


    Ne znam zašto mjeriš na sto strana. 
    Mjeri samo oralno, čim oči otvoriš, toplomjer u usta.. uvijek s iste strane..pod jezik. 
    I nema smisla mjeriti samo pred kraj ciklusa. BBT najviše služi tome da se potvrdi ovulacija.. a ne jesi trudna ili ne.. doduše ma dan M ili dan prije.. kako kod koga vidi se pad temperature.. 
    Ali to moraš mjeriti par ciklusa da bi uopće mogla imati neki uzorak. 

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.