Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Jagoda01

    Broj poruka: 724

    Prijavi adminu

    Hrabrica ja sam imala implantacijsko krvarenje 4 Dpo i 6 Dpo
    A znam tacno kad je ovulacija bila jer sam pratila ovulacijskim stapicima 
    🤞

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20230902/dt/6/n/Baby/k/d096/age.png

  • Avatar jane23

    jane23

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    U poliklinici Betaplus odlucila sam se za paket obrade neplodnosti (uzv, papa, brisevi, hormonski status, spermiogram i bakterioloska analiza za partnera te konzultacije s lijecnikom). 
    Obavili smo sve osim konzultacija. Rekli su nam da odaberemo doktora pa da ih nazovemo. Ukoliko se odlucimo za daljnje postupke, taj doktor bi obavljao inseminaciju ili embriotransfer. Imate li mozda preporuku za doktora unutar Betaplus poliklinike? Puno bi nam znacilo

    👩🏻 34 god
    🧔🏻‍♂️ 34 god.
    Trudimo se oko 8 mj.

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1359

    Prijavi adminu

    jane23

    U poliklinici Betaplus odlucila sam se za paket obrade neplodnosti (uzv, papa, brisevi, hormonski status, spermiogram i bakterioloska analiza za partnera te konzultacije s lijecnikom).
    Obavili smo sve osim konzultacija. Rekli su nam da odaberemo doktora pa da ih nazovemo. Ukoliko se odlucimo za daljnje postupke, taj doktor bi obavljao inseminaciju ili embriotransfer. Imate li mozda preporuku za doktora unutar Betaplus poliklinike? Puno bi nam znacilo

    S njima oprezno. Dobri su ali po meni veliki nedostatak je što ne rade nedjeljom (bar je tak prije bilo). Moja blastica je smrznuta 6. dan jer je 5. dan padao na nedjelju. Automatski su joj šanse pale na 25%. Čudom Bozjim se primila i evo je zdrava odmara na kauču ❤️

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1359

    Prijavi adminu

    Jagoda i Greta- evo dobila sam nalaze urina. Uredan je jedino što su eritrociti povišeni Al kaze doc da je to zbog jutarnjeg krvarenja koje je bilo. Nenormalno sam pospana i slaba i samo bi se ususkala u toplo. I dalje je čudan feel kod wca ali to ipak mozda pripisujem malo zescoj akciji jutros 🙈 I išla sam računati, danas je 5. dan od pika 🎉 za koji dan ćemo znati ❤️🙏

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️

  • greta10

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Hrabrice kad ces pisnut? Stavi nam i sliku😅

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1359

    Prijavi adminu

    greta10

    Hrabrice kad ces pisnut? Stavi nam i sliku😅

    O neću tak skoro 🤣 baš me baca malo na pozitivu malo na negativu. Sad je opet bilo krvi i nešto sam ispiskila...Koliki baksuzi bi morali biti da tak pedantno ispratimo sve plodne dane i onda ja ulovim neku upalu..

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1359

    Prijavi adminu

    E još jedno pitanje, koliko dugo blijedi ta famozni druga testna crtica? Ako sam dobro skuzila ona se uvijek vidi ali bude ful slaba, više kao sjena, jel tako? 

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️

  • greta10

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Hrabrica Nissam sad ispratila pad do kraja al inace mi bude kao na ovoj slici cd10 ili cd12 di se malo bolje vidi. Uglavnom mi se uvijek vidi a brijem to ovisi i o jacini trakica
    https://ibb.co/Fhtjwdb

  • Moina

    Broj poruka: 174

    Prijavi adminu

    Bok curke, 
    usprkos onom ludom krvarenju od 5 dana usred ciklusa, ja sam danas napravila test za trudnocu i dosao je pozitivan. Muka mi je vec danima pa sam odlucila provjerit. Jako slabo se vidi crta ali se vidi, dosta sam rano napravila test jer bi menstruaciju u nedjelju trebala dobiti. Sad cu kontaktirati doktora da li mogu ici vaditi krv da potvrdimo. 

  • greta10

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Moina sretno I javi🤞

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.