Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • greta10

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Xoxo23 hvala na odg i dobrodoslici. Nastavljam dalje s testiranjem

  • Avatar alsuncokret14

    alsuncokret14

    Broj poruka: 88

    Prijavi adminu

    On kaze po nekim parametrima da su jajnici prohodni a i zbog biohemijske koja je bila.Mada on kaze ako ja zelim da odem i provjerim… Ja pravim pauzu, ide odmor sad, pa sa novim potragama poslije. Pshicki me sve umorilo, nekako bas dugo traje evo … Cure pratim vas ponekad i citam 😘 Cuvajte se i sretno 🌹🌹❤️❤️ … 

  • curka2312

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke,
    Nakon godinu dana pokušavanja, i dalje smo na istome.. 
    Ima li tko preporuku privatnog ginekologa na području Osijeka i okolice? Hvala

    *rani spontani- 01.24

  • greta10

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, javljam da sam ulovila peak - tamniju drugu crticu i od sutra odbrojavam😅
    Curka-  Nemam preporuku za Osijek pa ne mogu pomoc al se nadam da ces nac i sto prije ugledat +
    Alsuncokret14 - sretno i odmori se💪 mozda vad i iznenadi🤞

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 587

    Prijavi adminu

    greta10

    Pozdrav cure, javljam da sam ulovila peak - tamniju drugu crticu i od sutra odbrojavam😅
    Curka- Nemam preporuku za Osijek pa ne mogu pomoc al se nadam da ces nac i sto prije ugledat +
    Alsuncokret14 - sretno i odmori se💪 mozda vad i iznenadi🤞

    e odlicno, sretno 😍

    29yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    32yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅
    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)
    09/24 HSG - lijevi jajovod prohodan, desni neprohodan (sumnja na hydrosalpinx ?)
    ➡️IUI 11/24 ⏳

  • greta10

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Hvala puno. Evo i da se odmah pozalim na psihu - vec svasta osjecam, i stezanje i rez od carskog koji nikad ne osjecam. Glava bas cudo radi. A nadala sam se da cu proc bez oskuskivanja i ladno napravit test kad dodje vrijeme. mislim da su me zeznule trakice🤣🤣

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 587

    Prijavi adminu

    kawa ej  je stanje jesi bila na uzv ? 

    29yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    32yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅
    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)
    09/24 HSG - lijevi jajovod prohodan, desni neprohodan (sumnja na hydrosalpinx ?)
    ➡️IUI 11/24 ⏳

  • curka2312

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Jedno cudnjikavo pitanje 😅
    Da li vam nakon odnosa, vecina, tj.dosta ejakulata izade van iz rodnice? 

    *rani spontani- 01.24

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1359

    Prijavi adminu

    Cure molim vas misljenje ali prije toga par info. Imam endometriozu i iza sebe dva brza i uspješna ivfa (dobili smo dvije curice). Nakon toga smo oboje drastično promijenili način života, vježbamo,  zdravo se hranimo i sad na go smo rekli ajme probati prirodno. Ciklusi su mi uredni u dan, kupila brdo lh trakica i ožeži.  I sad dio di trebam misljenje: Plodne dane smo ispratili od pojave blage crtice, kasnije ulovili i pik i čak i nakon njega pokriti kad je prošao (znaci 5 dana pratili). Znači tih par dana svaki dan akcija a kad su bile dvije crtice ful jake, ta dva dana smo imali akciju i 2x dnevno. E sad, noćas (danas je 4 dan od pika) je krenuo neki tupi feel dolje. Neko pulsiranje duboko unutra slično napaljenosti ali i tokom mokrenja neko čudan feel. Odradim piš i pred kraj kao da mjehur nije skroz prazan. Odmah sam pomislila na upalu mjehura ali taman kad sam već krenula zvati dom zdravlja za pregled urina  odem na wc i vidim krv i prozirnu sluz na papiru (kod brisanja). Da napomenem, baš ništa ne boli. Jel moguća neka rana implatacija il šta bi to bilo? Da napomenem da vec dvije noci ni ne spavam, neka nesanica..Nema stresa, godisnji, sunce, more..jel bi ovo mogli biti neki netipični simptomi? 🙈

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️

  • greta10

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Hrabrica meni je nesanica i ful rano budjenje bio prvi simptom trudnoce🤞🤞
    A ako je rana implantacija mozes pisnut test za dan dva. Ja sam imala implantacijsko krvarenje ( bar mislim da je to bilo- smedja sukrvica) i sutradan se vidla blaga crtica na testu. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.