Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Abloom

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/ZGvQP8K
    Pozdrav svima, da li si umišljam ili se nazire crtica. 
    Danas mi je 6dpo i rađen je test popodnevnim urinom. Puno hvalaa 🤗

  • Abloom

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Abloom

    https://ibb.co/ZGvQP8K
    Pozdrav svima, da li si umišljam ili se nazire crtica.
    Danas mi je 6dpo i rađen je test popodnevnim urinom. Puno hvalaa 🤗I da, očitan nakon 5min


  • Moina

    Broj poruka: 174

    Prijavi adminu

    Jagoda01

    Moina koja sreca da je pukla na porodu. Moze biti onda od utrogestana, javi sutra sta kazu i sretno

    Bila sam jucer na pregledu i u mojoj ordinaciji ima 3 doktora. Moj doktor mi je rekao kak svaki dan, od tog dana kad sam dosla (tad je bio 10dc) trebam uzeti 2 tablete vaginalno. Pitam ga ja i kad imam menstruaciju, on kaze da. I eto zaribao me jer se to tako ne radi. Meni je bilo to cudno ali eto vjerovala sam doktoru. 
    Krvarila sam ko luda 5 dana i jucer me primio drugi doktor jer sam dosla hitno. I kaze on da je to skroz pogresno. Da moram uzimat progesteron samo zadnji tjedan ciklusa (racunajuci 28 dana da teaje onda od 21 dc do 28dc) pa ako sam trudna onda nece soci menstruacija i nastavim uzimat dalje svaki dan, a ako nisam trudna prekinem i cekam novu ovulaciju i novi ciklus.Tako da sad sam prekinula i cekam 21 dc. Pitanje je sad sto je sa ovom ovulacijom. Ja sam napravila digitalan test na dan kad sam pocela krvarit i bio je pozitivan. Imali smo odnos i dane prije i taj dan. Pitanje je postoji li mogucnost trudnoce iako sam krvarila? Tako da sad zapravo cekam da vidim je lj se nesto dogodilo ili cekam iducu ovulaciju.

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 587

    Prijavi adminu

    kawa jutros ništa 🙄 al dobro ima još dva dana nađe hahah bolje da se odma pripremis sa svim 🤣🤣 javi u petak kakvo je stanje ❤️❤️ 
    alsuncokret doktor ti preko uzv ne može znat jesu ti prohodni.. 
    noir možda ti je kasnije, a možda bude danas ili sutra pozitivna nastavi testirat.. 😬 abloom ja vidim nešto ali neznan jeli to ta evaporacijska kod clearbluea o kojoj svi pričaju .. jesi ovo slikala u predviđenom vremenu.. malo mi je čudno da je na 6 dpo i popodnevnim urinom moguće da se ista vidi ..  😮😮moina pa možda postoji ako je do ovulacije uopće došlo s obzirom da si bila na progesteronu.. moj savjet ti je pređi na trakice umisto digitalnog

    29yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    32yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅
    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)
    09/24 HSG - lijevi jajovod prohodan, desni neprohodan (sumnja na hydrosalpinx ?)
    ➡️IUI 11/24 ⏳

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 424

    Prijavi adminu

    xoxo nadam se da ce ti se nesto pokazat sutra ili prekosutra 
    noir, ja isto kao i jane imam duže cikluse 32-33 dana i također ne testiram prije 15dc jer ovuliram tek oko 18dc.
    suncokret za potvrdu prohodnosti jajovoda moras napraviti hsg, to se ne vidi na uzv. ne znam koliko ti smisla ima ići iz ciklusa u ciklus na folikulometrije a ne znaš jesu li ti jajovodi prohodni. ako si imala biokemijsku mozda i jesu, ali dok ne napravis tu pretragu neces znati.
    abloom ja isto vidim crticu ali isto bih rekla da je poprilicno jaka za 6dpo , sad bi tek trebala poceti implantacija, pa prije da je evaporacijska. probaj s testom koji ima rozu boju. 

    ♀️ 28; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 4BC - ET 1BC ❌️ 3❄️
    08/24 FET 1❄️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰

  • Moina

    Broj poruka: 174

    Prijavi adminu

    Xoxo23

    kawa jutros ništa 🙄 al dobro ima još dva dana nađe hahah bolje da se odma pripremis sa svim 🤣🤣 javi u petak kakvo je stanje ❤️❤️
    alsuncokret doktor ti preko uzv ne može znat jesu ti prohodni..
    noir možda ti je kasnije, a možda bude danas ili sutra pozitivna nastavi testirat.. 😬abloom ja vidim nešto ali neznan jeli to ta evaporacijska kod clearbluea o kojoj svi pričaju .. jesi ovo slikala u predviđenom vremenu.. malo mi je čudno da je na 6 dpo i popodnevnim urinom moguće da se ista vidi .. 😮😮moina pa možda postoji ako je do ovulacije uopće došlo s obzirom da si bila na progesteronu.. moj savjet ti je pređi na trakice umisto digitalnog

    Inace koristim trakice ali ostalo mi je par digitalnih od prije a trakice sam potrosila prosli mjesec. Inace su mi te trakice bile odlicne i ako dobijem menstruaciju ponovno cu kupit trakice. 
    Jos sam procitala da kad se uzima progesteron da dode do ovulacije i da grudi jako bole, moje su bile toliko bolne 2 dana za vrijeme kad je trebala bit ovulacija. Tako da vidjet cemo, mozda se desilo neko cudo 🤷🏼‍♀️🫣

  • Abloom

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Hvalaa svima, saćekati ću još malo, sretnoo

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 587

    Prijavi adminu

    Moina

    Xoxo23

    kawa jutros ništa 🙄 al dobro ima još dva dana nađe hahah bolje da se odma pripremis sa svim 🤣🤣 javi u petak kakvo je stanje ❤️❤️
    alsuncokret doktor ti preko uzv ne može znat jesu ti prohodni..
    noir možda ti je kasnije, a možda bude danas ili sutra pozitivna nastavi testirat.. 😬abloom ja vidim nešto ali neznan jeli to ta evaporacijska kod clearbluea o kojoj svi pričaju .. jesi ovo slikala u predviđenom vremenu.. malo mi je čudno da je na 6 dpo i popodnevnim urinom moguće da se ista vidi .. 😮😮moina pa možda postoji ako je do ovulacije uopće došlo s obzirom da si bila na progesteronu.. moj savjet ti je pređi na trakice umisto digitalnog
    Inace koristim trakice ali ostalo mi je par digitalnih od prije a trakice sam potrosila prosli mjesec. Inace su mi te trakice bile odlicne i ako dobijem menstruaciju ponovno cu kupit trakice.
    Jos sam procitala da kad se uzima progesteron da dode do ovulacije i da grudi jako bole, moje su bile toliko bolne 2 dana za vrijeme kad je trebala bit ovulacija. Tako da vidjet cemo, mozda se desilo neko cudo 🤷🏼‍♀️🫣

    Ne krivo si pročitala, progesteron raste nakon ovulacije i zbog ovulacije.. progesteron prije ovulacije sprječava ovulaciju. Možeš malo guglat koji hormoni prevladavaju u kojem dijelu ciklusa. Imaš grafikone koji ti objašnjavaju to lijepo ilustrativno 😊

    29yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    32yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅
    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)
    09/24 HSG - lijevi jajovod prohodan, desni neprohodan (sumnja na hydrosalpinx ?)
    ➡️IUI 11/24 ⏳

  • greta10

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, nova sam ovdje.  Prije sam pratila staru temu tko radi na bebi ali nije vise aktivna. Imam bebu od 13 mjeseci i ovaj mjesec sam pocela s lh trakicama. Prvi put sam kupila femometar (mozda nije bas tako ime) evo stavljam sliku trakica pa cete vi mozda moc rec da li je dobar napredak. Inace danas mi je 12dc, premom predvidja O danas no trakica nije ni blizu. Isto tako ne kuzim kako predvodja danas jer su mi se ciklusi nakon poroda produzili (uvijek unosim u app) pa bi ja rekla da bi mogla bit u petak/subotu. Bazalnu ne pratim. 
    https://ibb.co/Fq1ySJV

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 587

    Prijavi adminu

    greta10

    Pozdrav cure, nova sam ovdje. Prije sam pratila staru temu tko radi na bebi ali nije vise aktivna. Imam bebu od 13 mjeseci i ovaj mjesec sam pocela s lh trakicama. Prvi put sam kupila femometar (mozda nije bas tako ime) evo stavljam sliku trakica pa cete vi mozda moc rec da li je dobar napredak. Inace danas mi je 12dc, premom predvidja O danas no trakica nije ni blizu. Isto tako ne kuzim kako predvodja danas jer su mi se ciklusi nakon poroda produzili (uvijek unosim u app) pa bi ja rekla da bi mogla bit u petak/subotu. Bazalnu ne pratim.
    https://ibb.co/Fq1ySJV

    Hej dobrodošla 😊 nije ti napredak toliko bitan bitno ti je da imaš jednu trakicu koja je tamnija od kontrolne 😊 nastavi sa testiranjem 

    29yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    32yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅
    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)
    09/24 HSG - lijevi jajovod prohodan, desni neprohodan (sumnja na hydrosalpinx ?)
    ➡️IUI 11/24 ⏳

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.