Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar laurell

    laurell

    Broj poruka: 612

    Prijavi adminu

    Nola prekrasne vijesti nakon tvog povlačenja s foruma! cestitam ti!!! i želim urednu trudnoću 🙏🏼🩷

    Ostale curke (da kog ne izostavim) pratim vassss i čekam plusice 🤞🏽🤞🏽🤞🏽

    05/23 vanmaterična prva trudnoća -odstranjen jedan jajovod
    baby boy 🩵

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2860

    Prijavi adminu

    nola95

    Eni, Bebolina hvala puno ❤️🙏
    Bebolina ne znam za BMI ali vjerojatno se lako izračuna. Visoka sam 175, smršavila sam sa 72 na 61 kg Pala sam 10 kg u 45 dana i nikako ne kažem da je to zdravo,ali dijelim svoje iskustvo jer sam čitala o dobrobitima posta i keto dijete i to je ono čega sam se držala. Držala sam se metode “fastinga” 16/8, u kojoj bih 16 h postila ,a 8 sati imala prozor hranjenja. Ja sam radila od 8-16 hranjenje pa post od 16-8. Keto prehranu sam uvrstila nakon dva tjedna posta,ali nisam 100% izbacila čiste UH pa bi prije treninga pojela šaku istih, recimo šaku tjestenine ili orašastih plodova ili slično. Al to bi bilo to od dnevnog unosa uh, šaka dnevno. Ne tvrdim da je to razlog što smo uspjeli, ali pogodovalo je trudnoći u mojem slučaju. Otkad sam izgubila kg postepeno sam ih vraćala zadnjih mjesec dana (sad sam na 70) jer sam se zabrinula radi menstruacije koju sam izgubila. I očito smo pogodili prvu ovulaciju nakon zadnje koja je bila u prosincu. Ne znam kad je bila jer ni ja ni muž se ne možemo sjetiti kad smo imali odnos al sjećamo se tog jednog “mokrog” (oprostite na detaljima) koji je bio nedavno tako da mi ima smisla pozitivan test. Sutra ću vaditi betu u istom labosu, pa opet za dva dana da vidim jel napreduje trudnoća normalnim tokom dok čekam pregled. Moram još jednom naglasiti da je ovo moje osobno iskustvo i možda zvuči ekstremno i neutemeljeno i ne tvrdim da je znanstveno potvrđena poveznica mršavljenje->trudnoća. Samo kažem da je kod nas upalilo i možda još kome pomogne! 🙏


    Cestitam ti i ja sam u prvoj trudnoci izbacila ugh… 🥰zelim ti lijepu i dobru trudnocu

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    wildflower ovo mi zvuci kao odlican rezultat s obzirom da si rekla da si dobila blagu stimulaciju ? drzim fige za odlicnu berbu i oplodnju 
    bebolina bas si me nasmijala s ovim s ljubavnikom 
    nola cestitam i sretno 
    moj BMI je trenutno 23, natukla sam 7kg u zadnjih godinu dana  ali se iskreno ovako osjecam zdravije, moram jos tjelovjezbu malo pojacati. xoxo mislim da osim prehrane nama za IR puuuno utjece i kretanje i barem blaga tjelovjezba. 

    ♀️ 27; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    HSG ✔️
    ♂️ oligo + Fertilup ➡️ normo
    04/24 klomifen IUI ⏳️🙏🏼

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 404

    Prijavi adminu

    kada da, ja bi to morala malo uvest vise u svoju rutinu nisan osoba koja je sklona da ima neku rutinu vježbanja bilo kakve vrste. Mislim da bih mogla krenit sa šetnjama svaki dan .. 

    Ima li koja cura da se bliži potencijalni dan testa ? Eni ti si rekla u nedilju ? 😄

    28yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    31yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅

    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)

    04/24 Klomifen 💊

  • eni233

    Broj poruka: 1541

    Prijavi adminu

    Xoxo23

    kada da, ja bi to morala malo uvest vise u svoju rutinu nisan osoba koja je sklona da ima neku rutinu vježbanja bilo kakve vrste. Mislim da bih mogla krenit sa šetnjama svaki dan ..

    Ima li koja cura da se bliži potencijalni dan testa ? Eni ti si rekla u nedilju ? 😄


    Da ja ću možda čak napraviti i
    U subotu test .. a trebala bi u nedelju ili pon dobiti pa ako ima šta će u subotu sigurno test pokazati , ako bude negativan onda čekam M u miru .. ali vidjet ću , jer mi je suprug doma, pa ako ću moći napraviti jer ne želim da zna da radim test , ako bude trudna želim da to bude iznenađenje .. njemu je uskoro rođendan , sljedeci mjesec pa sam zamislila kako bi mu to upakirala sve 🤣🫣😂 

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    jao enii nadam se od sveg srca da ćeš ga iznenaditi najljepšim vijestima  stvarno mi je drago kako si pozitivna, drzim fige da to utjece najljepse moguce 
    xoxo i ja sam teška ljenčina, još mi je posao uredski tako da eto većinu dana ispada da sjedim. al što si rekla barem šetnje da cirkulacija proradi.
    ja bih mogla sutra test, iako su mi se od prekjučer pojavili menga grčevi, mislila sam možda ništa i ne testirati ovaj mjesec ali vidjet ćemo ujutro hoću li izdržati. neočekivana u subotu ili nedjelju. 

    ♀️ 27; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    HSG ✔️
    ♂️ oligo + Fertilup ➡️ normo
    04/24 klomifen IUI ⏳️🙏🏼

  • curka2312

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Cure, da li je koga mucilo preskakanje srca kao rani simptom trudnoce? 

    *6+1 💔

  • BikMik

    Broj poruka: 771

    Prijavi adminu

    curka2312

    Cure, da li je koga mucilo preskakanje srca kao rani simptom trudnoce?


    Ja ih oduvijek imam povremeno, sad mi se u stimulaciji pojacalo duplo, tako da kod mene od hormona to zna biti. Drzim fige da je kod tebe dobar znak ❤️

    TTC 08/2021
    👰32 🤵34
    Biohemijska trudnoca 10/22

    MTHFR i PAI Alel 2 defektni, Utrogestan 200mg zbog manjka prg

    Pozitivan test 28.1. 9-10DPO
    Missed abortion 11ttc 03/23
    09/23 muz normo, oligoasthenozoospermija 11/23, normo 03/24
    11/23 HSG, sve prohodno; stoperica ❌
    01/24 Uklanjanje ciste, oktrivena pocetna endometr. i oktlonjena, sve ostalo ok
    03/24 prvi postpak ICSI (Puregon, Granillex, Ovitrelle, Cyclogest) 18js, 7 oplodjenih 01.04. ET ❌
    04/24 FET ⌛

  • curka2312

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    BikMik

    curka2312

    Cure, da li je koga mucilo preskakanje srca kao rani simptom trudnoce?

    Ja ih oduvijek imam povremeno, sad mi se u stimulaciji pojacalo duplo, tako da kod mene od hormona to zna biti. Drzim fige da je kod tebe dobar znak ❤️


    Trebam dobiti M u nedjelju.. od sinoc je pocelo preskakanje i plasi me bas, sada sam pomislila da nije slucajno to nekakav simptom trudnoce

    *6+1 💔

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 404

    Prijavi adminu

    Kawa

    jao enii nadam se od sveg srca da ćeš ga iznenaditi najljepšim vijestimastvarno mi je drago kako si pozitivna, drzim fige da to utjece najljepse moguce
    xoxo i ja sam teška ljenčina, još mi je posao uredski tako da eto većinu dana ispada da sjedim. al što si rekla barem šetnje da cirkulacija proradi.
    ja bih mogla sutra test, iako su mi se od prekjučer pojavili menga grčevi, mislila sam možda ništa i ne testirati ovaj mjesec ali vidjet ćemo ujutro hoću li izdržati. neočekivana u subotu ili nedjelju.


    Ista stvar i kod mene uredski posa i na kraju ispadne minimum kretanja .. al da jučer sam odma krenila san šetnjama 😂 

    Ako se danas testiraš javi 😍🙈

    28yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    31yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅

    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)

    04/24 Klomifen 💊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.