Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bebolina2024

    Bebolina2024

    Broj poruka: 1408

    Prijavi adminu

    Xoxo23

    Kawa

    jao enii nadam se od sveg srca da ćeš ga iznenaditi najljepšim vijestimastvarno mi je drago kako si pozitivna, drzim fige da to utjece najljepse moguce
    xoxo i ja sam teška ljenčina, još mi je posao uredski tako da eto većinu dana ispada da sjedim. al što si rekla barem šetnje da cirkulacija proradi.
    ja bih mogla sutra test, iako su mi se od prekjučer pojavili menga grčevi, mislila sam možda ništa i ne testirati ovaj mjesec ali vidjet ćemo ujutro hoću li izdržati. neočekivana u subotu ili nedjelju.

    Ista stvar i kod mene uredski posa i na kraju ispadne minimum kretanja .. al da jučer sam odma krenila san šetnjama 😂

    Ako se danas testiraš javi 😍🙈


    Imate na YT razne Walk at home programe i da se lijepo odvježbati i preznojiti.  To je za one kojima se ne ide van ili je loše vrijeme. Bar 30, 40 min svaki drugi dan i dobro dođe.

    Pokušavamo od 06/22 - AMH 14 (2022.)- 11/2023 AMH 5.7
    03/23 OAT, 1. stimulirani postupak (Ovaleap 150, Menopur 75), 2js, biokem.
    05/23 prirodni postupak, nastupila O
    08/23 2. stimulirani postupak (Pergoveris 225, Menopur 75), 2js, beta 0
    01/24 VG 3. stimulirani postupak (Pergoveris 300), 3js, bez transfera
    03/24 VG 4.stimulirani postupak (Pergoveris 225+ Gonal 75), 1js, bez transfera

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1111

    Prijavi adminu

    Anchy hvala ti ❤️ 
    I hvala svim curama na lijepim zeljama ❤️

    Eni drzim palceve da nas tvoj test sve obraduje, isto to zelim Kawa i tebi ❤️ da nam odete na ljepse teme i da vas muce brige koja kolica kupiti i kakvu robicu izabrati 🥰
    .
    Sto se tice BMI-a, moj je 20 i rekla bih da nisam mrsava nego taman (dakle, ako se razbolim i izgubim par kila, nece biti drama), isto kao i vecina sjedim u uredu, ali redovito setam i vjezbala sam do ovih postupaka pa svejedno nista. Znam cure koje su imale BMI u nebesima i po cijele dane se kotrljale s boka na bok, prehrana im je Boze sacuvaj pa izbacuju djecu kao od sale.Nema tu pravila na zalost.

    👱🏻‍♀️31 🧔🏻‍♂️32
    Papa, brisevi, spolni hormoni, prohodnost jajovoda - sve uredno
    AMH 17
    Spermiogram - uredan

    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    2&3/24 IUI ❌
    4/24 IVF 🤞🏻 (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    xoxo , bebolina , ma dzabe, imam i malog psa kao uz njega cu se vise kretat, mos mislit  pas se sam seta po vrtu , ostalo se mazimo na kauču  
    lunolina, hvala ti  nisam se jos testirala, nekako nemam hrabrosti, a inace sam ovisnik o testovima. imam menga grceve vec od 10dpo, ostalo nista osim sto su mi se na grudima pojavile vene, prije to nisam primijetila. bojim se nadati icemu  kako si ti pupo? jesi pratila izlazak stoperice, hoces se testirati prije bete ?
    enii ti se sutra testiras budes li sama? kako si ? 

    ♀️ 27; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    HSG ✔️
    ♂️ oligo + Fertilup ➡️ normo
    04/24 klomifen IUI ⏳️🙏🏼

  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1178

    Prijavi adminu

    curka2312

    Cure, da li je koga mucilo preskakanje srca kao rani simptom trudnoce?


    Ne mogu reći da mi je preskakalo, ali u svim trudnoćama mi je odmah simptom bio zadihanost i ubrzani otkucaji.

    👩🏻33 🧔🏼34 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 1,71 ng/ml, ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    2/24 konzultacije KBC_Ri —03/24 histeroskopija

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1111

    Prijavi adminu

    Kawa meni ti tvoji simptomi zvuce jako dobro☺️ i grcevi i vene na grudima! Veselim se tvoj testu🥰
    Ja sam malo tuzna jer iz stimuliranog nemamo ni jednog smrzlica pa me strah koja je onda uopce sansa da je ova mrva u meni prezivjela. Ja za sad nemam nikakve simptome, doduse sad bih bila 6dpo (3 dana od transfera trodnevne) pa je jos i rano. Stoperica bi trebala izaci u nedjelju tako da krecem s testiranjem u srijedu (znaci u ponedjeljak😂). Betu vadim vec u subotu

    👱🏻‍♀️31 🧔🏻‍♂️32
    Papa, brisevi, spolni hormoni, prohodnost jajovoda - sve uredno
    AMH 17
    Spermiogram - uredan

    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    2&3/24 IUI ❌
    4/24 IVF 🤞🏻 (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️

  • BikMik

    Broj poruka: 771

    Prijavi adminu

    Lunolina

    Kawa meni ti tvoji simptomi zvuce jako dobro☺️ i grcevi i vene na grudima! Veselim se tvoj testu🥰
    Ja sam malo tuzna jer iz stimuliranog nemamo ni jednog smrzlica pa me strah koja je onda uopce sansa da je ova mrva u meni prezivjela. Ja za sad nemam nikakve simptome, doduse sad bih bila 6dpo (3 dana od transfera trodnevne) pa je jos i rano. Stoperica bi trebala izaci u nedjelju tako da krecem s testiranjem u srijedu (znaci u ponedjeljak😂). Betu vadim vec u subotu


    Drzim fige na najjace, samo sto kasnije testiraj da ne dobijes slom zivaca kao ja 😅. I ovim MPO vodama nikad kraj sekiraciji, mislila sam da cu biti opustena jer kao desava se nesto. Evo ja imam zamrznutih 4 u tom oplodjenom stadijumu, pojma.nemam hoce li se razviti blasto iz roga, kad ce biti transfer (imam dvije sedmice.odmora i jaaako bi volila da se potrefi sa tim) a i hoce li ista biti. Postoji i mogucnost danotkazem odmor, pripremim se na transfer i sve i oni na dan kazu odustali. Bas je petljanje sa zivcima, ma dam se bi rekla odmah lose misli preuzmjeriti na dobre i svako jutro rakijicu popiti sad :D

    TTC 08/2021
    👰32 🤵34
    Biohemijska trudnoca 10/22

    MTHFR i PAI Alel 2 defektni, Utrogestan 200mg zbog manjka prg

    Pozitivan test 28.1. 9-10DPO
    Missed abortion 11ttc 03/23
    09/23 muz normo, oligoasthenozoospermija 11/23, normo 03/24
    11/23 HSG, sve prohodno; stoperica ❌
    01/24 Uklanjanje ciste, oktrivena pocetna endometr. i oktlonjena, sve ostalo ok
    03/24 prvi postpak ICSI (Puregon, Granillex, Ovitrelle, Cyclogest) 18js, 7 oplodjenih 01.04. ET ❌
    04/24 FET ⌛

  • eni233

    Broj poruka: 1541

    Prijavi adminu

    Kada da planirala sam ali neznam kolko ima smisla jer danas cijeli dan imam menga bolove , tako da ću vjerojatno dobiti ipak i ništa ni od ovog ciklusa .. Al dobro nema veze bit će drugi ciklus ako ne ovaj . 
    .
    .
    Lunolina bitno da su ti vratili mrvicu i mislim da ćeš ri nama začas zalijepiti pozitvan testic tako da ne brini za ostalo i fokusiraj se na sebe i i pozitivu .. uživaj na godišnjem , seci , idi na sladoled i bit će to kako treba ❤️❤️❤️❤️😘😘😘

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

  • eni233

    Broj poruka: 1541

    Prijavi adminu

    *KAWA a ne Kada 🤣🤣🤣 jao 

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    lunolina hvala ti, ne procurim li ujutro napravit cu test..
    drzimo sve moguce fige da se mrvica u tebi lagano sprema za gnijezdenje i da ce tu ostati do daljnjeg  koliko sam  razumijela pisanja na drugim temama, embrijima je lijepse okruzenje za razvijanje u maternici nego u labu, tako da vjerujem da ce se i tvoja mrva izboriti  
    bikmik kad ces na zasluzeni odmor ?
    enii tako je i meni  (kadi ) isto, ipak kazu mi svi da su grcevi simptom i m i trudnoce, ali ja sam svejedno izgubila nadu kad su poceli grcevi. tu su jedino te vene koje inace nisu tako izrazene, al ne usudim se veseliti. ti si iduci ciklus na iui ili ?

    ♀️ 27; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    HSG ✔️
    ♂️ oligo + Fertilup ➡️ normo
    04/24 klomifen IUI ⏳️🙏🏼

  • eni233

    Broj poruka: 1541

    Prijavi adminu

    Kawa

    lunolina hvala ti, ne procurim li ujutro napravit cu test..
    drzimo sve moguce fige da se mrvica u tebi lagano sprema za gnijezdenje i da ce tu ostati do daljnjegkoliko sam razumijela pisanja na drugim temama, embrijima je lijepse okruzenje za razvijanje u maternici nego u labu, tako da vjerujem da ce se i tvoja mrva izboriti
    bikmik kad ces na zasluzeni odmor ?
    enii tako je i meni (kadi ) isto, ipak kazu mi svi da su grcevi simptom i m i trudnoce, ali ja sam svejedno izgubila nadu kad su poceli grcevi. tu su jedino te vene koje inace nisu tako izrazene, al ne usudim se veseliti. ti si iduci ciklus na iui ili ?


    Hahahahahhah kad sam vidjela što sam napisala 🤣🤣🤣🤣 jaooo prekrstila sam te samo tako … da kad dobijem prvi dc moram zvati , i onda će mi ono odrediti kad idem na folikulometriju 🥰 tak da bilo kako bilo veselim se što ćemo svakim korakom biti bliže cilju 💪
     Što se promjenilo kod mene evo ukratko Molitva .. znaci molila sam 30 dana za dar života i meni je to jako pomoglo da sam počela nekako prihvaćati situaciju i stvarno sam umirena i nisam više ljuta kao nekad i ako naravno se potajno uvijek nadam plusu i ako nebude opet si mislim bit će drugi ciklus 🙏🙏 možda to nekome zvuči glupo Al meni je to pomoglo . 

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.