Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • BikMik

    Broj poruka: 772

    Prijavi adminu

    Kawa

    lunolina hvala ti, ne procurim li ujutro napravit cu test..
    drzimo sve moguce fige da se mrvica u tebi lagano sprema za gnijezdenje i da ce tu ostati do daljnjegkoliko sam razumijela pisanja na drugim temama, embrijima je lijepse okruzenje za razvijanje u maternici nego u labu, tako da vjerujem da ce se i tvoja mrva izboriti
    bikmik kad ces na zasluzeni odmor ?
    enii tako je i meni (kadi ) isto, ipak kazu mi svi da su grcevi simptom i m i trudnoce, ali ja sam svejedno izgubila nadu kad su poceli grcevi. tu su jedino te vene koje inace nisu tako izrazene, al ne usudim se veseliti. ti si iduci ciklus na iui ili ?


    Ako Bog da da se transfer obavi isla bi 27.04., ako se ne oduzi previse… 12.05. moram opet raditi.

    TTC 08/2021
    👰32 🤵34
    Biohemijska trudnoca 10/22

    MTHFR i PAI Alel 2 defektni, Utrogestan 200mg zbog manjka prg

    Pozitivan test 28.1. 9-10DPO
    Missed abortion 11ttc 03/23
    09/23 muz normo, oligoasthenozoospermija 11/23, normo 03/24
    11/23 HSG, sve prohodno; stoperica ❌
    01/24 Uklanjanje ciste, oktrivena pocetna endometr. i oktlonjena, sve ostalo ok
    03/24 prvi postpak ICSI (Puregon, Granillex, Ovitrelle, Cyclogest) 18js, 7 oplodjenih 01.04. ET ❌
    04/24 FET ⌛

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 178

    Prijavi adminu

    enii izgleda da cemo se onda opet pratiti, i ja sam svom dr rekla da ne zelim vise gubiti vrijeme na CO, tako da i mi opet krecemo s klomifenom i onda iui. hvala ti za preporuku za molitvu, taman sam googlala, hoce li biti opet u svibnju znas li ?
    bikmik drzim fige da sve ide po planu, da odradis transfer i ides svojoj kuci odmarati da se beba primi :) 

    ♀️ 27; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    HSG ✔️
    ♂️ oligo, normo, astheno…
    05/24 IUI ⏳️🙏🏼

  • eni233

    Broj poruka: 1578

    Prijavi adminu

    Kawa

    enii izgleda da cemo se onda opet pratiti, i ja sam svom dr rekla da ne zelim vise gubiti vrijeme na CO, tako da i mi opet krecemo s klomifenom i onda iui. hvala ti za preporuku za molitvu, taman sam googlala, hoce li biti opet u svibnju znas li ?
    bikmik drzim fige da sve ide po planu, da odradis transfer i ides svojoj kuci odmarati da se beba primi :)


    Ta se molitva moli tijekom korizme od 1.3-30.3 je bila sad neznam ako će opet biti .. Al uvijek možeš ići do crkve i pomoliti se ako imaš vremena . Ja svaki dan idem po 10 min poslje posla i to mi jako pomaze .. i osjećam se odlično poslje . 
     A kaj se tiče klimofena meni je ovaj bio zadnji sljedeći će ciklus biti prirodan . Pa ćemo vidjeti sto će biti od toga svega . Ja se nadam najboljem 🙏🥰

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

  • eni233

    Broj poruka: 1578

    Prijavi adminu

    Kawa

    enii izgleda da cemo se onda opet pratiti, i ja sam svom dr rekla da ne zelim vise gubiti vrijeme na CO, tako da i mi opet krecemo s klomifenom i onda iui. hvala ti za preporuku za molitvu, taman sam googlala, hoce li biti opet u svibnju znas li ?
    bikmik drzim fige da sve ide po planu, da odradis transfer i ides svojoj kuci odmarati da se beba primi :)


    Ta se molitva moli tijekom korizme od 1.3-30.3 je bila sad neznam ako će opet biti .. Al uvijek možeš ići do crkve i pomoliti se ako imaš vremena . Ja svaki dan idem po 10 min poslje posla i to mi jako pomaze .. i osjećam se odlično poslje . 
     A kaj se tiče klimofena meni je ovaj bio zadnji sljedeći će ciklus biti prirodan . Pa ćemo vidjeti sto će biti od toga svega . Ja se nadam najboljem 🙏🥰

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

  • BikMik

    Broj poruka: 772

    Prijavi adminu

    Kawa

    enii izgleda da cemo se onda opet pratiti, i ja sam svom dr rekla da ne zelim vise gubiti vrijeme na CO, tako da i mi opet krecemo s klomifenom i onda iui. hvala ti za preporuku za molitvu, taman sam googlala, hoce li biti opet u svibnju znas li ?
    bikmik drzim fige da sve ide po planu, da odradis transfer i ides svojoj kuci odmarati da se beba primi :)


    Hvala, zvuci prekasno🤗❤️

    TTC 08/2021
    👰32 🤵34
    Biohemijska trudnoca 10/22

    MTHFR i PAI Alel 2 defektni, Utrogestan 200mg zbog manjka prg

    Pozitivan test 28.1. 9-10DPO
    Missed abortion 11ttc 03/23
    09/23 muz normo, oligoasthenozoospermija 11/23, normo 03/24
    11/23 HSG, sve prohodno; stoperica ❌
    01/24 Uklanjanje ciste, oktrivena pocetna endometr. i oktlonjena, sve ostalo ok
    03/24 prvi postpak ICSI (Puregon, Granillex, Ovitrelle, Cyclogest) 18js, 7 oplodjenih 01.04. ET ❌
    04/24 FET ⌛

  • Avatar Ivyyyy

    Ivyyyy

    Broj poruka: 942

    Prijavi adminu

    Kawa ima molitva Devetnica Gospi od nemoguceg, moli se citavu godinu, tj do 25.12, nikad nije kasno prikljuciti se, molitva traje 5 min, i molis za 3 nakane 
    Ako zelis posaljem ti sliku 🤗

    👩🏼25
    👱🏻‍♂️26
    👩‍❤️‍👨2016 💍2020 👰🏼‍♀️🤵🏼‍♂️2022
    09/2020 biokemijska 4tt
    Pokusavamo od 4/2022 🙏

  • BikMik

    Broj poruka: 772

    Prijavi adminu

    Ivyyyy

    Kawa ima molitva Devetnica Gospi od nemoguceg, moli se citavu godinu, tj do 25.12, nikad nije kasno prikljuciti se, molitva traje 5 min, i molis za 3 nakane
    Ako zelis posaljem ti sliku 🤗


    Posalji meni ❤️

    TTC 08/2021
    👰32 🤵34
    Biohemijska trudnoca 10/22

    MTHFR i PAI Alel 2 defektni, Utrogestan 200mg zbog manjka prg

    Pozitivan test 28.1. 9-10DPO
    Missed abortion 11ttc 03/23
    09/23 muz normo, oligoasthenozoospermija 11/23, normo 03/24
    11/23 HSG, sve prohodno; stoperica ❌
    01/24 Uklanjanje ciste, oktrivena pocetna endometr. i oktlonjena, sve ostalo ok
    03/24 prvi postpak ICSI (Puregon, Granillex, Ovitrelle, Cyclogest) 18js, 7 oplodjenih 01.04. ET ❌
    04/24 FET ⌛

  • Avatar Ivyyyy

    Ivyyyy

    Broj poruka: 942

    Prijavi adminu

    BikMik

    Ivyyyy

    Kawa ima molitva Devetnica Gospi od nemoguceg, moli se citavu godinu, tj do 25.12, nikad nije kasno prikljuciti se, molitva traje 5 min, i molis za 3 nakane
    Ako zelis posaljem ti sliku 🤗

    Posalji meni ❤️


    https://ibb.co/23WRY21 [ibb.co] Evo❤️

    👩🏼25
    👱🏻‍♂️26
    👩‍❤️‍👨2016 💍2020 👰🏼‍♀️🤵🏼‍♂️2022
    09/2020 biokemijska 4tt
    Pokusavamo od 4/2022 🙏

  • eni233

    Broj poruka: 1578

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/C9vWwKC [ibb.co] Moj test je negativan , nema veze , pretpostavila sam kad , su mi krenuli menga bolovi . Sad čekam mengu u miru i idem raditi . Nadam se da će koja od vas na forumu imati više sreće od mene ❤️❤️❤️🥰🥰 držim vam palčeve curke 🤞🤞🤞🤞

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    eni233

    https://ibb.co/C9vWwKC [ibb.co]Moj test je negativan , nema veze , pretpostavila sam kad , su mi krenuli menga bolovi . Sad čekam mengu u miru i idem raditi . Nadam se da će koja od vas na forumu imati više sreće od mene ❤️❤️❤️🥰🥰 držim vam palčeve curke 🤞🤞🤞🤞


    Enice zao mi je… Vidim da si jaka i pozitivna za dalje i imas vec nove planove.
    Odtuguj, ucini nesto za sebe i kreni dalje❤️🫶🏻

    💃🏻'91 | PCOS (anovulatorni ciklusi) | AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    🕺🏻'86 | oligozoospermia
    🏩 Repromed
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - Suprecur + Ovaleap | 11 oocita | 10 oplođenih (ICSI) | 🐣 SET | 1 ❄️ | Cyclogest + Prolutex | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 15.05 uzv

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.