Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Zoe🌸

    Zoe🌸

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Simba mene isto zajebava ta sluz, ja stvarno ne znam o cemu ovisi. Neki ciklus je ima wow, a neki nikako😒 
    Imam osjecaj da kad se cesce seksamo da je manje primijetim vani, kad nema muza i kad je post onda je ima hrpa.😅
    Pila sam ulje nocurka u kapsulama i 0 bodova. A skup sport bome 
    Bilo je cura na temi koje su pisale da nemaju nikako sluzi pa su zatrudnile, bitno da je ima unutra🙊

    👱🏻‍♀️ 28 - blagi PCOS
    🧔🏻‍♂️ 30 - oligo/asthenozoospermia

    • trudimo se od 6./2020. 🍀🙏🏻
    iiii trud se isplatio❤️ 6.5. 2022. ➕🐣

    • 1./2023. 💗

  • Avatar Zoe🌸

    Zoe🌸

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Ja sam mislila uzet neki lubrikant da probamo, ali imam osjecaj da je to sve lutrija, isto ko ona lily casica. 
    Mislim da nikome nije pomoglo da zatrudni i napravilo nesto nemoguce, da se to tako potrefi, al tko zna 😅
    Prije sam svasta probavala i potrosila puno novaca, sad mi se bas neda eksperimentirat jer sam se pomirila da cemo u postupak😒

    👱🏻‍♀️ 28 - blagi PCOS
    🧔🏻‍♂️ 30 - oligo/asthenozoospermia

    • trudimo se od 6./2020. 🍀🙏🏻
    iiii trud se isplatio❤️ 6.5. 2022. ➕🐣

    • 1./2023. 💗

  • Avatar Zoe🌸

    Zoe🌸

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Btw za sluz kazu da je tipa 97% voda, i kao da treba pit puno vode, ja uvijek pijem bas velike kolicine, a opet mi varira sluz

    👱🏻‍♀️ 28 - blagi PCOS
    🧔🏻‍♂️ 30 - oligo/asthenozoospermia

    • trudimo se od 6./2020. 🍀🙏🏻
    iiii trud se isplatio❤️ 6.5. 2022. ➕🐣

    • 1./2023. 💗

  • Avatar September

    September

    Broj poruka: 557

    Prijavi adminu

    Da li vas bole bradavice tijekom ovulacije? Znaci ne bas sise nego da su vam bradavice osjetljive. Meni je to krenulo od prosle godine i skuzila sam da bi se to dogodilo i kad nemam ovulaciju ali samo ako mi LH trakice budu blizu piku. Kad imam ovulaciju osjetljive su do 2-3 dpo. Evo meni danas 6dpo i jos uvijek su osjetljive. Prije 2 dana me pocela bolit i sisa ali samo desna 😂 da se razumijemo, ovo ne uzimam kao simptom trudnoce jer jos ne moze doc ni do implantacije. Ali sam citala da to moze bit zbog dominacije estrogena pa me to brine. Super je to sta cu u cetvrtak provjerit razinu progesterona pa tek onda mogu vidjet ako je zbog toga

    02.09. 2022.➕️ beta 10 dpo: 21.98, 13 dpo: 146.9, 15 dpo: 383, 17 dpo: 841.50, 21 dpo: 3883
    6+2 💙💙

  • Avatar Zoe🌸

    Zoe🌸

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    September mene u kasnijim dpo danima bole sise, bradavice ne, niti su osjetljivije, to znam da je bas cest simptom curama pred mengu ili u ranoj trudnoci😊

    👱🏻‍♀️ 28 - blagi PCOS
    🧔🏻‍♂️ 30 - oligo/asthenozoospermia

    • trudimo se od 6./2020. 🍀🙏🏻
    iiii trud se isplatio❤️ 6.5. 2022. ➕🐣

    • 1./2023. 💗

  • Avatar Zoe🌸

    Zoe🌸

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Sto se tice nase teme, predlazem da jednostavno ostavimo iza sebe proslu temu i udjemo pozitivno u novu, da nam donese sto vise plusica. 💪🏻🍀
    Nasa tema je uvijek bila takva da su cure bile iskrene i realne, davale su uvijek konstruktivne kritike i kvalitetne savjete. Nema rozih naocala jer smo ipak dosta toga prosle. 
    Znaci ako se ne seksas, ne, neces ostat trudna i nece te nitko ovdje mazit i govorit da hoces, ako imas simptome neke bestije nece ti nitko preporucit da se seksas i radis bebu pa kud puklo da puklo, nego ce preporucit briseve, lijecenje, probiotike koji su nama pomogli kad smo prolazile isto. Sto je i logicno jer su kroz temu prosle curke koje su dozivjele spontane i komplikacije radi bakterija. Naravno svatko ce sebi birat ali mislim da je fer s nase strane reci kako je. 
    Svi su dobro dosli, da komentiramo testove, trakice, simptome 😊  
    A provokatorice i samoprozvane doktorice tko sisa🤣 ignore.

    👱🏻‍♀️ 28 - blagi PCOS
    🧔🏻‍♂️ 30 - oligo/asthenozoospermia

    • trudimo se od 6./2020. 🍀🙏🏻
    iiii trud se isplatio❤️ 6.5. 2022. ➕🐣

    • 1./2023. 💗

  • Avatar 🖤Garawa🖤

    🖤Garawa🖤

    Broj poruka: 2520

    Prijavi adminu

    Jutro cure ..evo da me ne čekate dugo… nema ništa na testiću.. idemo u novi ciklus 🤞

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • Avatar Jelušićkaa

    Jelušićkaa

    Broj poruka: 859

    Prijavi adminu

    Bem mu😒😒😒 baš mi je žao… 

    Sretna nam nova tema ja malo kasnim 😂
    Od danas krecem piškiti jer sam juce z zaboravila ponijet trakicu na posao.. 

    Što vi mislite o ovome. Juce sam dobila na poklon i počinjem piti samo se nadam da mi nece sjebat ciklus redovne.? 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Jelušićkaa

    Jelušićkaa

    Broj poruka: 859

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/mXrXRqW [ibb.co]
    Iskreno malo me je strah s obzirom da za ovo piše da snižava prolaktin a ja vec pijem bromokriptin za to.. Ali šta sam do sad điđa miđa pila ( sjetite se one rakije od Ramize s travama kad sam pijana bila😂😂😂) vjerujem da nece naskoditi. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lida 🍀

    Lida 🍀

    Broj poruka: 995

    Prijavi adminu

    Jutro cure 
    Sto se tice sluzi, nisam imala egg pa valjda od srednjoškolskih dana, kad nisam znala ni sta je to. I onda me prosli mjesec na jedan dan iznenadila kad smo pauzirali. 😂 Osla na WC i kad sam se brisala bas je bilo rastezljivo. Ovaj mjesec kad sam ju trebala, naravno nema je 😂 ali eto uspjela sam ostat trudna prosle god i bez nje. Od suplemenata sam prosle godine pila svaki dan kapsule mace, negdje od 5 do 7 mjeseca i onda prestala. Je li to mozda doprijenilo trudnoci, ne znam… Ali tad smo bili na godisnjem i nije bilo stresa, a bome i rokali smo skoro svaki dan 😂🙂 bas cu provjerit rok i ako valja probat opet pit od 1DC 😁
    A sto se tice sisa… Inace su me svaki , ali svaki ciklus bolile 7-10 dana prije M, pa sam znala da stize. Otkako sam imala kiretazu nijedan me ciklus nisu bolile. Bas sam citala da je ta bol od progesterona, pa se nadam da mi se nisu hormoni poremetili. 🙄 U dobitnom ciklusu su me isto pocele i bolit od 3DPO.
    Garawa zao mi je, vidim da je tempica jos uvijek visoko, ali i prvi dio ciklusa je dosta varirala 🧐

    🧔37👩‍🦰27
    - 7/21 - biokemijska?
    - 15.11.'21. - missed ab, kiretaža 💔
    - 15.3.'22. ➕ 🌈 1.4. ❤️
    💙 It's a BOY! 🥰💙
    - 17.11.2022. N ❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.