Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bebolina2024

    Bebolina2024

    Broj poruka: 1495

    Prijavi adminu

    Anne91

    Bebolina2024

    Anne91

    sisy

    Anne91

    sisy

    Moja 4. po redu beta, jutros vađena, je 1209,2
    Mislim da više necu vaditi

    Cestitam ti ❤️ jako lijepa beta 🤞🤞
    Ja mislim da ne moras vise vadit i opterecivat se s njom.
    Želim ti mirnu i urednu trudnocu.

    Kod IVF je drugacije pogotovo kada je vracena blastocista jer je ona stara 5 dana i moze se ranije test napravit.
    Kako bude idemo dalje 🤞🤞

    Hvala ti ❤️
    Svejedno mislim kad su je vratili da je ona neko vrijeme tražila povoljno mjesto da se ugnjezdi, nije valjda momentalno došlo do implantacije ili?
    Bila bih jako sretna da vidim tvoj plus 🍀

    Kazu da unutar 48 sati da se treba primit za sluznicu, jos u nedjelju ponovim test ako je negativan cekam M.

    Jel nisi malo uranila? Ima nade još, u nedjelju bi svakako moralo se pokazati.
    Meni danas 12.dc i trakica već krenula tamniti svakako će peak biti večeras ili noćas. Mi od 6.dc pokrivamo svaki drugi dan ali sad kad peak dolazi planiramo večeras i sutra, još ako se posreći i prekosutra onda odlično.
    .
    Sisy beta je odlična. Kad ideš na prvi UZV?
    Sretno svima! 🤗

    Netko kaze da je rano netko kaze da nije, Kikije na ova dan blastociste imala poz test tako da ne znam.
    Sretno u pokrivanju 🤞🤞🤞


    Možda je kod nje bila prije implatacija nego kod tebe. Nadamo se da je to i da će u ned testić biti pozitivan.
    Hvala.

    Pokušavamo od 06/22 - AMH 14 (2022.)- 11/2023 AMH 5.7
    03/23 OAT, 1. stimulirani postupak (Ovaleap 150, Menopur 75), 2js, biokem.
    05/23 prirodni postupak, nastupila O
    08/23 2. stimulirani postupak (Pergoveris 225, Menopur 75), 2js, beta 0
    01/24 VG 3. stimulirani postupak (Pergoveris 300), 3js, bez transfera
    03/24 VG 4.stimulirani postupak (Pergoveris 225+ Gonal 75), 1js, bez transfera

  • eni233

    Broj poruka: 1591

    Prijavi adminu

    Anne91

    kiki13

    Anne91

    Bebolina2024

    Anne91

    sisy

    Anne91

    sisy

    Moja 4. po redu beta, jutros vađena, je 1209,2
    Mislim da više necu vaditi

    Cestitam ti ❤️ jako lijepa beta 🤞🤞
    Ja mislim da ne moras vise vadit i opterecivat se s njom.
    Želim ti mirnu i urednu trudnocu.

    Kod IVF je drugacije pogotovo kada je vracena blastocista jer je ona stara 5 dana i moze se ranije test napravit.
    Kako bude idemo dalje 🤞🤞

    Hvala ti ❤️
    Svejedno mislim kad su je vratili da je ona neko vrijeme tražila povoljno mjesto da se ugnjezdi, nije valjda momentalno došlo do implantacije ili?
    Bila bih jako sretna da vidim tvoj plus 🍀

    Kazu da unutar 48 sati da se treba primit za sluznicu, jos u nedjelju ponovim test ako je negativan cekam M.

    Jel nisi malo uranila? Ima nade još, u nedjelju bi svakako moralo se pokazati.
    Meni danas 12.dc i trakica već krenula tamniti svakako će peak biti večeras ili noćas. Mi od 6.dc pokrivamo svaki drugi dan ali sad kad peak dolazi planiramo večeras i sutra, još ako se posreći i prekosutra onda odlično.
    .
    Sisy beta je odlična. Kad ideš na prvi UZV?
    Sretno svima! 🤗

    Netko kaze da je rano netko kaze da nije, Kikije na ova dan blastociste imala poz test tako da ne znam.
    Sretno u pokrivanju 🤞🤞🤞

    Nemoj jos barem dan dva nista otpisivati 🤞
    Jesi bila sad na kakvoj terapiji?

    Nisam, samo sam nakon transfera dobila Folacin icyclogest 400mg i uzela sam normabel.


    Draga ništa nije gotovo .. još malo sačekaj , nemoj odma negativno 🤍

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

  • Avatar Bebolina2024

    Bebolina2024

    Broj poruka: 1495

    Prijavi adminu

    Bit će da mi je peak prošao, oko 13 sam radila trakicu bila je 0.43 pa oko 17 ali bila je samo 0.13 ali pila sam previše pa je valjda slabija koncentracija bila i oko 20 sati 0.37.  Sad može biti da su i ova u 13 i ova u 20 već u padu, a možda je nakon ove u 13 još poraslo. Nisam ga uhvatila ali bit će da je prošao, probat ću ujutro još jednu. Bolova nemam, iscjedak bijeli prisutan i evo pokrili malo prije, planiramo i sutra tokom jutra i mislim da bi to bilo sve zaista pokriveno ipak smo počeli od 6dc pokrivati i svaki drugi dan pokrivali, danas mi je 12.dc.
    Sad me brine jer je O malo uranila da ne bude i M uranila jer 26.dc moram na UZV prije postupka.

    Pokušavamo od 06/22 - AMH 14 (2022.)- 11/2023 AMH 5.7
    03/23 OAT, 1. stimulirani postupak (Ovaleap 150, Menopur 75), 2js, biokem.
    05/23 prirodni postupak, nastupila O
    08/23 2. stimulirani postupak (Pergoveris 225, Menopur 75), 2js, beta 0
    01/24 VG 3. stimulirani postupak (Pergoveris 300), 3js, bez transfera
    03/24 VG 4.stimulirani postupak (Pergoveris 225+ Gonal 75), 1js, bez transfera

  • Avatar Bebolina2024

    Bebolina2024

    Broj poruka: 1495

    Prijavi adminu

    Anne91

    Bebolina2024

    Bit će da mi je peak prošao, oko 13 sam radila trakicu bila je 0.43 pa oko 17 ali bila je samo 0.13 ali pila sam previše pa je valjda slabija koncentracija bila i oko 20 sati 0.37. Sad može biti da su i ova u 13 i ova u 20 već u padu, a možda je nakon ove u 13 još poraslo. Nisam ga uhvatila ali bit će da je prošao, probat ću ujutro još jednu. Bolova nemam, iscjedak bijeli prisutan i evo pokrili malo prije, planiramo i sutra tokom jutra i mislim da bi to bilo sve zaista pokriveno ipak smo počeli od 6dc pokrivati i svaki drugi dan pokrivali, danas mi je 12.dc.
    Sad me brine jer je O malo uranila da ne bude i M uranila jer 26.dc moram na UZV prije postupka.

    Moguce da je ranije ai ja bi pokrila na tvom mjestu sutra i prekosutra za svaki slucaj.
    Ako je O ranije onda bi i M mogla ranije, kako kazu da M dolazi 14 dana nakon O a i to nije kod svakog isto.


    Ranije mi je u odnosu da sam prije peak znala hvatati tamo 15., 16. ili 17.dc.
    Sutra pokrivamo svakako prekosutra ako uspijemo, znaš da nekad ne ide sve po planu 🙃 jer možda bude malih tehničkih problema.

    Pokušavamo od 06/22 - AMH 14 (2022.)- 11/2023 AMH 5.7
    03/23 OAT, 1. stimulirani postupak (Ovaleap 150, Menopur 75), 2js, biokem.
    05/23 prirodni postupak, nastupila O
    08/23 2. stimulirani postupak (Pergoveris 225, Menopur 75), 2js, beta 0
    01/24 VG 3. stimulirani postupak (Pergoveris 300), 3js, bez transfera
    03/24 VG 4.stimulirani postupak (Pergoveris 225+ Gonal 75), 1js, bez transfera

  • Avatar Bebolina2024

    Bebolina2024

    Broj poruka: 1495

    Prijavi adminu

    Anne91

    Bebolina2024

    Anne91

    Bebolina2024

    Bit će da mi je peak prošao, oko 13 sam radila trakicu bila je 0.43 pa oko 17 ali bila je samo 0.13 ali pila sam previše pa je valjda slabija koncentracija bila i oko 20 sati 0.37. Sad može biti da su i ova u 13 i ova u 20 već u padu, a možda je nakon ove u 13 još poraslo. Nisam ga uhvatila ali bit će da je prošao, probat ću ujutro još jednu. Bolova nemam, iscjedak bijeli prisutan i evo pokrili malo prije, planiramo i sutra tokom jutra i mislim da bi to bilo sve zaista pokriveno ipak smo počeli od 6dc pokrivati i svaki drugi dan pokrivali, danas mi je 12.dc.
    Sad me brine jer je O malo uranila da ne bude i M uranila jer 26.dc moram na UZV prije postupka.

    Moguce da je ranije ai ja bi pokrila na tvom mjestu sutra i prekosutra za svaki slucaj.
    Ako je O ranije onda bi i M mogla ranije, kako kazu da M dolazi 14 dana nakon O a i to nije kod svakog isto.

    Ranije mi je u odnosu da sam prije peak znala hvatati tamo 15., 16. ili 17.dc.
    Sutra pokrivamo svakako prekosutra ako uspijemo, znaš da nekad ne ide sve po planu 🙃 jer možda bude malih tehničkih problema.

    Ako bude potrebno jel mozes pomaknut pregled prije?


    Budem ih zvala da vidim jel moram ranije dolaziti ili ne.

    Pokušavamo od 06/22 - AMH 14 (2022.)- 11/2023 AMH 5.7
    03/23 OAT, 1. stimulirani postupak (Ovaleap 150, Menopur 75), 2js, biokem.
    05/23 prirodni postupak, nastupila O
    08/23 2. stimulirani postupak (Pergoveris 225, Menopur 75), 2js, beta 0
    01/24 VG 3. stimulirani postupak (Pergoveris 300), 3js, bez transfera
    03/24 VG 4.stimulirani postupak (Pergoveris 225+ Gonal 75), 1js, bez transfera

  • Avatar Tratinčica123

    Tratinčica123

    Broj poruka: 2214

    Prijavi adminu

    Prijavljujem svoj 1dc, krenula s Estrofemom🥳🥳
    U ponedjeljak idem na uzv, pa bi mi trebali reći kad je transfer 😁
    Osjećam se zbilja da nikad bliže nismo bili našoj bebici 🙈🥰
    I ljudi,  mi u petak idemo u centar na razgovor, odabrali su nas za potencijalne posvajatelje za jednu curicu od godinu i pol. Ako sve prođe dobro, krećemo s njom na upoznavanja. 🤩🤩
    .
    Bebolina, hopsajte sad koliko god možete, možda nešto i uspijete smućkaati.  Ako ne, 8 mj je vaš😘
    .
    Svima sretno!

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️24- PCOS, 🙋‍♂️28- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Tratinčica123

    Tratinčica123

    Broj poruka: 2214

    Prijavi adminu

    kiki13

    Tratinčica123

    Prijavljujem svoj 1dc, krenula s Estrofemom🥳🥳
    U ponedjeljak idem na uzv, pa bi mi trebali reći kad je transfer 😁
    Osjećam se zbilja da nikad bliže nismo bili našoj bebici 🙈🥰
    I ljudi, mi u petak idemo u centar na razgovor, odabrali su nas za potencijalne posvajatelje za jednu curicu od godinu i pol. Ako sve prođe dobro, krećemo s njom na upoznavanja. 🤩🤩
    .
    Bebolina, hopsajte sad koliko god možete, možda nešto i uspijete smućkaati. Ako ne, 8 mj je vaš😘
    .
    Svima sretno!

    Ajmeeee koje vijesti!!!! Predivno 😭 pa bit ce kod vas baby boom odjednom 🙈😁 sreetno s jednim i drugim 🤞
    Ane91 meni su jos i estrofem bili dali koliko me pamcenje sluzi. Drzim fige da je bilo rano za plusic, ponovi sutra svakako 🤞🤞🤞


    Da, mi isto imamo neki osjećaj da će tu biti svega odjednom😂 ali prihvaćamo i sretni smo 🥰 hvala!
    I ajme Kikica, ja sad vidim 34 tjedan?? Omg! Kako vrijeme leti… barem nama kad gledamo tebe😂
    Jeste spremni za dolazak bebačaa?🤩🥰

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️24- PCOS, 🙋‍♂️28- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Bebolina2024

    Bebolina2024

    Broj poruka: 1495

    Prijavi adminu

    Tratinčica123

    Prijavljujem svoj 1dc, krenula s Estrofemom🥳🥳
    U ponedjeljak idem na uzv, pa bi mi trebali reći kad je transfer 😁
    Osjećam se zbilja da nikad bliže nismo bili našoj bebici 🙈🥰
    I ljudi, mi u petak idemo u centar na razgovor, odabrali su nas za potencijalne posvajatelje za jednu curicu od godinu i pol. Ako sve prođe dobro, krećemo s njom na upoznavanja. 🤩🤩
    .
    Bebolina, hopsajte sad koliko god možete, možda nešto i uspijete smućkaati. Ako ne, 8 mj je vaš😘
    .
    Svima sretno!


    Kod tebe sve lijepe vijesti, baš će biti pravi baby boom kod vas.🙏🤞
    Mi hopsali jučer, jutros krenuli ja taman imala bolove bit će da je O nastupila ali imali smo tehničkih problema i nije odrađeno do kraja, pokušat ćemo kasnije. Danas osjećam da je najbitnije pokriti i nadam se da ćemo uspjeti. Možda smo trebali jučer preskočiti, ne znam budemo vidjeli kako će proći.

    Pokušavamo od 06/22 - AMH 14 (2022.)- 11/2023 AMH 5.7
    03/23 OAT, 1. stimulirani postupak (Ovaleap 150, Menopur 75), 2js, biokem.
    05/23 prirodni postupak, nastupila O
    08/23 2. stimulirani postupak (Pergoveris 225, Menopur 75), 2js, beta 0
    01/24 VG 3. stimulirani postupak (Pergoveris 300), 3js, bez transfera
    03/24 VG 4.stimulirani postupak (Pergoveris 225+ Gonal 75), 1js, bez transfera

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1182

    Prijavi adminu

    Tratinčica123

    Prijavljujem svoj 1dc, krenula s Estrofemom🥳🥳
    U ponedjeljak idem na uzv, pa bi mi trebali reći kad je transfer 😁
    Osjećam se zbilja da nikad bliže nismo bili našoj bebici 🙈🥰
    I ljudi, mi u petak idemo u centar na razgovor, odabrali su nas za potencijalne posvajatelje za jednu curicu od godinu i pol. Ako sve prođe dobro, krećemo s njom na upoznavanja. 🤩🤩
    .
    Bebolina, hopsajte sad koliko god možete, možda nešto i uspijete smućkaati. Ako ne, 8 mj je vaš😘
    .
    Svima sretno!


    Najezila sam se dok sam ovo citala 🥰
    Drzim palceve za jednu i drugu bebu❤️

    👱🏻‍♀️31 🧔🏻‍♂️32
    Svi nalazi uredni
    AMH 17

    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2&3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🥚beta 18.5. 🤞🏻

  • eni233

    Broj poruka: 1591

    Prijavi adminu

    Žene  moje držim svima palčeve koje ste u procesu , onima koje tek kreću i onima koje su u iščekivanju 🥰❤️❤️❤️ ja nažalost ovaj ciklus mogu samo iščekivati M , jer ja već sutra putujem i nema me dva tjedna , tako da suprug i ja se nećemo vidjeti uopće za vrijeme plodnih dana i O  😢 Al dobro , 9 mj je naš 🤣💪💪💪 

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.