Ljetne bebice 2019.god.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar nena1986

    nena1986

    Broj poruka: 956

    Prijavi adminu

    krino

    Neno, Ivonne i svi kojima su klinci oko 3mj… Kako se hranite? Mi smo u nekoj fazi kad prvi dio boce pojede, dignem ga podrignut i nema sanse da vise dalje pojede ista. Samo se kesi i guguce i jezikom gura dudu van iz usta. Ako ga silim, digne mu se zeludac pa to vise ne radim. Ne znam kakav je to strajk. Ima li itko iskustva?
    P.s. Nas se ritam, od kad smo dosli na more, toliko pogubio da ne znamo di smo suplji. Mali je odlican, godi mu zrak, ali i dalje preko dana odspava 2x po 30-60min. Navecer oko 19h zaspi i nema ga. Mozes mu radit sto god zelis. Ako jede u 19, 22 ili polnoc, dizanje u 3 ujutro. Opet se natezemo s bocom, stavimo ga u krpe pa pocne gugutat i smijat se. Uopce mu se ne spava… onda tako 2h i ugasi se. Svako jutro oko 8 jede i zaspi ko top na sat ipo… Skroz smo se pogubili. Jednom smo ga uspjeli okupati u nase vrijeme koje je inace za kupanje. I to je to… 🤔🤔


    A čuj, na silu ne ide, vjerovatno ti stvarno malo štrajka 😂… moja još uvijek danju jede svakih sat, sat i pol, dva maksimalno. Rasteže tu jednu sisu ko žvakaću gumu. Netko je bio pitao da li posiše sve? Ponekad i ne, ponekad se samo malo “poigra” 😂, al ja joj sve to pustim, baš bude kako ona hoće , šefuje zapravo! 
    Što se tiče razlike u godinama, moji su skoro 12 god. razlike i za ništa na tom svijetu to ne bi promijenila, predivno je gledati strijeg sina s koliko pažnje joj se obraća i koliko je samo obožava… ne kažem da ne bi bilo isto da je razlika manja, nego samo to da svatko sam sebi napravi kako je najbolje. Nitko ti ne može reći da je najbolje ovako ili onako, jer za nekog vrijedi, za nekog ne. Da smo išli na drugo ranije, suočavali bi se sa gadnom ljubomorom. Od susjede sin pak (isto razlika 12 god), htio je pobjeći od kuće kad je doznao da mu je mama trudna… eto 🙈🤗😂

  • Avatar katiesu

    katiesu

    Broj poruka: 498

    Prijavi adminu

    nena1986

    krino

    Neno, Ivonne i svi kojima su klinci oko 3mj… Kako se hranite? Mi smo u nekoj fazi kad prvi dio boce pojede, dignem ga podrignut i nema sanse da vise dalje pojede ista. Samo se kesi i guguce i jezikom gura dudu van iz usta. Ako ga silim, digne mu se zeludac pa to vise ne radim. Ne znam kakav je to strajk. Ima li itko iskustva?
    P.s. Nas se ritam, od kad smo dosli na more, toliko pogubio da ne znamo di smo suplji. Mali je odlican, godi mu zrak, ali i dalje preko dana odspava 2x po 30-60min. Navecer oko 19h zaspi i nema ga. Mozes mu radit sto god zelis. Ako jede u 19, 22 ili polnoc, dizanje u 3 ujutro. Opet se natezemo s bocom, stavimo ga u krpe pa pocne gugutat i smijat se. Uopce mu se ne spava… onda tako 2h i ugasi se. Svako jutro oko 8 jede i zaspi ko top na sat ipo… Skroz smo se pogubili. Jednom smo ga uspjeli okupati u nase vrijeme koje je inace za kupanje. I to je to… 🤔🤔

    A čuj, na silu ne ide, vjerovatno ti stvarno malo štrajka 😂… moja još uvijek danju jede svakih sat, sat i pol, dva maksimalno. Rasteže tu jednu sisu ko žvakaću gumu. Netko je bio pitao da li posiše sve? Ponekad i ne, ponekad se samo malo “poigra” 😂, al ja joj sve to pustim, baš bude kako ona hoće , šefuje zapravo!
    Što se tiče razlike u godinama, moji su skoro 12 god. razlike i za ništa na tom svijetu to ne bi promijenila, predivno je gledati strijeg sina s koliko pažnje joj se obraća i koliko je samo obožava… ne kažem da ne bi bilo isto da je razlika manja, nego samo to da svatko sam sebi napravi kako je najbolje. Nitko ti ne može reći da je najbolje ovako ili onako, jer za nekog vrijedi, za nekog ne. Da smo išli na drugo ranije, suočavali bi se sa gadnom ljubomorom. Od susjede sin pak (isto razlika 12 god), htio je pobjeći od kuće kad je doznao da mu je mama trudna… eto 🙈🤗😂


    dobro rečeno. zapravo nikad ne znamo kako će sve završiti. nadajmo se najboljem!!

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 683

    Prijavi adminu

    mmamma

    shell

    Ne znam, mislim da nije do hrane jer joj se to javlja uvijek. A ja stvarno pazim šta jedem i pijem 😨 očito ima malo osjetljiviju kožu lica jer joj se uvijek malo ospe ona strana lica na kojoj leži. Ali se povuče za par minuta. Uvijek ju stavljam na tetra pelenu, njene stvari perem odvojeno. Po tijelu ništa.

    Moja je s oko mj dana stalno imala crvene pristice na strani na kojoj je spavala (preko noci kad duze spava) jer spava bocno… Nismo s nicim tretirali i sad je to prestalo i skroz ima cisto lice… Mislim da se ne trebas oko toga zabrinjavati…


    Da, tako i moja, ne znam da li bi rekla da su prištići ili osip. Ali nestane kroz 10-20 minuta. Inače čisto lice skroz ima

  • Avatar MiniCooper26

    MiniCooper26

    Broj poruka: 615

    Prijavi adminu

    Joj cure ne znam kako vi ali mene ovo uspavljivanje dovodi do ludila… Usoavam sve super spava ko top pola sata i probudi se nekad uspijem ga opet uspavat i sve tako.. Miljun buđenja svako malo 🤦‍♀️ kako vi? Srića da po noci spava 🥴 vise  ne znan pa se prepadnem da mu nije nesto 🙄🤢 

    [lilypie.com]

  • Avatar TonkicaPrrr

    TonkicaPrrr

    Broj poruka: 201

    Prijavi adminu

    Isto kao i kod nas.. Sad je gore i razumljivo kad je bolesna, ali i inače tako.. pol sata uspavljivanja za 10 minuta sna 🙄🙄🙄

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar CiniMINIS

    CiniMINIS

    Broj poruka: 670

    Prijavi adminu

    Ja sam svoju zadnjih par dana opet pocela swaddlat nakon sto ucvrsti san i sad bolje spava. Probudi se doduse i ona, al uglavnom odma opet zadrijema

    [lilypie.com]

  • Avatar krino

    krino

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    MiniCooper26

    Joj cure ne znam kako vi ali mene ovo uspavljivanje dovodi do ludila… Usoavam sve super spava ko top pola sata i probudi se nekad uspijem ga opet uspavat i sve tako.. Miljun buđenja svako malo 🤦‍♀️ kako vi? Srića da po noci spava 🥴 vise ne znan pa se prepadnem da mu nije nesto 🙄🤢


    Isto. Tezak za spavat po danu. Ali po noci srecom dobro odguli. Ja sam se pomirila s tim. Nekako si mislim da je bolje da spava od 21:30 do 8 ujutro (s budjenjem u 3 da papa) nego da mi po noci tak po 20 min spava… 

    [lilypie.com]

  • Avatar MiniCooper26

    MiniCooper26

    Broj poruka: 615

    Prijavi adminu

    krino

    MiniCooper26

    Joj cure ne znam kako vi ali mene ovo uspavljivanje dovodi do ludila… Usoavam sve super spava ko top pola sata i probudi se nekad uspijem ga opet uspavat i sve tako.. Miljun buđenja svako malo 🤦‍♀️ kako vi? Srića da po noci spava 🥴 vise ne znan pa se prepadnem da mu nije nesto 🙄🤢

    Isto. Tezak za spavat po danu. Ali po noci srecom dobro odguli. Ja sam se pomirila s tim. Nekako si mislim da je bolje da spava od 21:30 do 8 ujutro (s budjenjem u 3 da papa) nego da mi po noci tak po 20 min spava…


    Da i kazem. 🙏 Evo hranila ga i zaspao na meni… Ma ostavit cu ga da odspava jer popodne nije sastavio sat vrimena spavanja. Inace je kad na meni zaspe moze da soava 2 ure i vise…pa sad jeli jwr osjeca blizinu pa  mirniji… Ne znan. Ocito po danu im se ne da spavat… 

    [lilypie.com]

  • Avatar krino

    krino

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    MiniCooper26

    krino

    MiniCooper26

    Joj cure ne znam kako vi ali mene ovo uspavljivanje dovodi do ludila… Usoavam sve super spava ko top pola sata i probudi se nekad uspijem ga opet uspavat i sve tako.. Miljun buđenja svako malo 🤦‍♀️ kako vi? Srića da po noci spava 🥴 vise ne znan pa se prepadnem da mu nije nesto 🙄🤢

    Isto. Tezak za spavat po danu. Ali po noci srecom dobro odguli. Ja sam se pomirila s tim. Nekako si mislim da je bolje da spava od 21:30 do 8 ujutro (s budjenjem u 3 da papa) nego da mi po noci tak po 20 min spava…

    Da i kazem. 🙏 Evo hranila ga i zaspao na meni… Ma ostavit cu ga da odspava jer popodne nije sastavio sat vrimena spavanja. Inace je kad na meni zaspe moze da soava 2 ure i vise…pa sad jeli jwr osjeca blizinu pa mirniji… Ne znan. Ocito po danu im se ne da spavat…


    To su takve bebe. Ja isto nisam spavala po danu. U vrticu isto nisam htjela spavat pa me mama vadila poslije rucka. Pricala mi je da me tata uspavljivao, ona udje u sobu, on spava, a ja skacem u kinderbetu. Eto ti karme 😂😂 Ali bar spava po noci. Hvala bogu. Ima i tu ponekad neka faza, ali uglavnom nocu spava od kad se rodio 👍

    [lilypie.com]

  • Avatar CiniMINIS

    CiniMINIS

    Broj poruka: 670

    Prijavi adminu

    Cure koje ste isprobavale razlicite pelene, jel samo pampers premium care imaju cicak ili ima i neka druga marka? Nekako razmisljam da ipak isprobam babylove, al nekako bas volim taj cicak i svida mi se sto ponovno mogu namjestiti ako krivo zaljepim 😅 (first world problems 😂)

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.