Ljetne bebice 2019.god.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar krino

    krino

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    CiniMINIS

    Cure koje ste isprobavale razlicite pelene, jel samo pampers premium care imaju cicak ili ima i neka druga marka? Nekako razmisljam da ipak isprobam babylove, al nekako bas volim taj cicak i svida mi se sto ponovno mogu namjestiti ako krivo zaljepim 😅 (first world problems 😂)


    Pampers pure isto ima cicak i Trudi ima cicak. Probala sam trudi i meni nisu dobre. One su previse krute i mali mi je kod jajca sav pocrvenio od te plasticne krute gumice. Babylove jos nisam probala pa ne znam. Ja sam mislila da sve imaju cicak 🙄🤔

    [lilypie.com]

  • Avatar CiniMINIS

    CiniMINIS

    Broj poruka: 670

    Prijavi adminu

    krino

    CiniMINIS

    Cure koje ste isprobavale razlicite pelene, jel samo pampers premium care imaju cicak ili ima i neka druga marka? Nekako razmisljam da ipak isprobam babylove, al nekako bas volim taj cicak i svida mi se sto ponovno mogu namjestiti ako krivo zaljepim 😅 (first world problems 😂)

    Pampers pure isto ima cicak i Trudi ima cicak. Probala sam trudi i meni nisu dobre. One su previse krute i mali mi je kod jajca sav pocrvenio od te plasticne krute gumice. Babylove jos nisam probala pa ne znam. Ja sam mislila da sve imaju cicak 🙄🤔


    I ja sam mislila da su sad sve na cicak, al sam u rodilistu dobila poklon paket violeta pelena i one nisu imale cicak 😞. Sjecam se da je sestra koristila obicne pampersice (active baby) i da su i one imale cicak

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    CiniMINIS

    krino

    CiniMINIS

    Cure koje ste isprobavale razlicite pelene, jel samo pampers premium care imaju cicak ili ima i neka druga marka? Nekako razmisljam da ipak isprobam babylove, al nekako bas volim taj cicak i svida mi se sto ponovno mogu namjestiti ako krivo zaljepim 😅 (first world problems 😂)

    Pampers pure isto ima cicak i Trudi ima cicak. Probala sam trudi i meni nisu dobre. One su previse krute i mali mi je kod jajca sav pocrvenio od te plasticne krute gumice. Babylove jos nisam probala pa ne znam. Ja sam mislila da sve imaju cicak 🙄🤔

    I ja sam mislila da su sad sve na cicak, al sam u rodilistu dobila poklon paket violeta pelena i one nisu imale cicak 😞. Sjecam se da je sestra koristila obicne pampersice (active baby) i da su i one imale cicak


    Sta violeta nema cicak, ja uzela 3 paketa nekidan 😳 

  • Avatar CiniMINIS

    CiniMINIS

    Broj poruka: 670

    Prijavi adminu

    ayla

    CiniMINIS

    krino

    CiniMINIS

    Cure koje ste isprobavale razlicite pelene, jel samo pampers premium care imaju cicak ili ima i neka druga marka? Nekako razmisljam da ipak isprobam babylove, al nekako bas volim taj cicak i svida mi se sto ponovno mogu namjestiti ako krivo zaljepim 😅 (first world problems 😂)

    Pampers pure isto ima cicak i Trudi ima cicak. Probala sam trudi i meni nisu dobre. One su previse krute i mali mi je kod jajca sav pocrvenio od te plasticne krute gumice. Babylove jos nisam probala pa ne znam. Ja sam mislila da sve imaju cicak 🙄🤔

    I ja sam mislila da su sad sve na cicak, al sam u rodilistu dobila poklon paket violeta pelena i one nisu imale cicak 😞. Sjecam se da je sestra koristila obicne pampersice (active baby) i da su i one imale cicak

    Sta violeta nema cicak, ja uzela 3 paketa nekidan 😳


    Mozda samo poklon paket nema. Nisam kupovala 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    CiniMINIS

    ayla

    CiniMINIS

    krino

    CiniMINIS

    Cure koje ste isprobavale razlicite pelene, jel samo pampers premium care imaju cicak ili ima i neka druga marka? Nekako razmisljam da ipak isprobam babylove, al nekako bas volim taj cicak i svida mi se sto ponovno mogu namjestiti ako krivo zaljepim 😅 (first world problems 😂)

    Pampers pure isto ima cicak i Trudi ima cicak. Probala sam trudi i meni nisu dobre. One su previse krute i mali mi je kod jajca sav pocrvenio od te plasticne krute gumice. Babylove jos nisam probala pa ne znam. Ja sam mislila da sve imaju cicak 🙄🤔

    I ja sam mislila da su sad sve na cicak, al sam u rodilistu dobila poklon paket violeta pelena i one nisu imale cicak 😞. Sjecam se da je sestra koristila obicne pampersice (active baby) i da su i one imale cicak

    Sta violeta nema cicak, ja uzela 3 paketa nekidan 😳

    Mozda samo poklon paket nema. Nisam kupovala


    Ja cu vas viditi sutra dal ima kad potrosim ove sto imam

  • Deleted user

    Broj poruka: 491

    Prijavi adminu

    Ja imam violetinu trojku i ima cicak… Sve koje smo probali ga imaju, pampers zelene, babylove, lumpi… 

  • Avatar nena1986

    nena1986

    Broj poruka: 956

    Prijavi adminu

    Kakav čičak? Meni to sve isto 🙈 i ako falim i krivo zaljepim, koje god pelene, drugi put mi ionako više nije to to…. ili sam ja samo smotana? Može i to biti slučaj 😂. 
    Čitam vas mamice koje imate problem sa uspavljivanjem… imamo ga i mi, po danu… neće spavati nego u nosiljci, ili eventualno na sisi 😂, nosiljka mi je bolja varijanta jer barem nešto obavim dok spava. I tada najduże odguli, oko 2-3 sata. Na sisi nešto manje, oko 1, 1 i pol sat,  u krevetu max 20 min, u kolicima nula 🙄

  • Deleted user

    Broj poruka: 683

    Prijavi adminu

    Cure, moja beba sisa svakih sat i pol (računajući od početka podoja). U početku je fino sisala, svaka 3 sata i onda sam ja pogriješila, kad je počela biti više budna, na svaki zvuk stavljala sam ju na sisu. I ona se naravno navukla.
    Jede i onda to sve izbacuje opet na usta. Zadnjih par dana pokušavam ju naviknuti da jede barem svaka dva sata. Ne plače tih pola sata, smije se, zabavim ju. Često se ne javlja i duže od ta dva sata. Meni se čini da ona traži sisu iz neke “utjehe”. Šta vi mislite, da li griješim što tako radim? Najlakše je meni dat joj sisu, i tako sam s njom od 0-24, ali brinem se koliko je to pametno.

  • Avatar Nikolina95

    Nikolina95

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    shell

    Cure, moja beba sisa svakih sat i pol (računajući od početka podoja). U početku je fino sisala, svaka 3 sata i onda sam ja pogriješila, kad je počela biti više budna, na svaki zvuk stavljala sam ju na sisu. I ona se naravno navukla.
    Jede i onda to sve izbacuje opet na usta. Zadnjih par dana pokušavam ju naviknuti da jede barem svaka dva sata. Ne plače tih pola sata, smije se, zabavim ju. Često se ne javlja i duže od ta dva sata. Meni se čini da ona traži sisu iz neke “utjehe”. Šta vi mislite, da li griješim što tako radim? Najlakše je meni dat joj sisu, i tako sam s njom od 0-24, ali brinem se koliko je to pametno.


    Bas sam se pitala jel moj jedini takav hehe znaci hoce sisu svakih pol sata  makismalno sat vremena izdrzi bez nje i to ako ga naravmo zabavljam na sve moguce načine . Isto jede i sve izbaci ali jednostavno valjda voli ciku i to je to, ja mu dam 🤷‍♂️

    🙋‍♀️-24g
    🙋‍♂️-34g
    👨‍👩‍👦 🤰

  • Avatar CiniMINIS

    CiniMINIS

    Broj poruka: 670

    Prijavi adminu

    Ocito sam onda dobila neki “pokvareni” paket 😂 bitno da ih je muz potrosio i da nisam ja morala 😂. Eto ayla, nemaa brige, imaju cicak 😉 sori sto sam te uznemirila.
    Sto se sisanja tice, ja svaki put procijenim. Nama je jos s 3 tjedna rekla patronazna da slobodno uvedemo dudicu. Ako mislim da je dovoljno pojela i da je trbuscic pun i samo trazi utjehu onda joj dam dudu i stisnem ju uz sebe i na taj nacin ju utjesim. Ako bljucne takodjer neko vrijeme ne dajem sisu, jer mi nema smisla pretrpavati ionako pun trbuscic. Ako 10 put zaspi na sisi onda isto nekako procijenim da je ocito sita, pogotovo ako se tek probudila, jela i opet zaspala. Ovih dana smo imali skok u razvoju i doslovno je visila na meni i nisam joj ogranicavala nista (zato sam onaj dan pitala za “prazne sise” i uplasila se da se mlijeko smanjuje 😅 a ispalo da se mlijeko povecava). Tako smo provele dva dana 😅 i proslo je i to i sad smo opet na “starom rezimu” 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.