Ljetne bebe/mame 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Confused

    Confused

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    ivymicek

    Confused

    Jutro 🙂
    Bebica spava,mama budna jer ocekujem tetu patronaznu,a neznam kad ce tocno doc…najmrze mi je to kad moram dezurat.
    Noc prosla odlicno,uz svega dva budenja.Ja se sinoc tusnila prije spavanja i nikako da procurim,valjda ocu dok ova dode,jer je rekla da mi mora vidit krvarenje…
    Danas slavimo Paolici rodendan u igraonici tako da ce sluzbeno to bit prvi Veronikin izlazak.A danas nam je i tjedan dana ❤ Kako samo sad vrime letiiii….

    Em ročkas em prvi izlazak. Kak bidete se samo sredili. Lijepo molim slikicu..
    Evo mi cikimo i cikimo i cikimo 😂.
    Sretnih vam tjedan dana života 💕


    Hvala 😘😘
    I mi punoooo cikimoooo,sve vas razumimo 😂

    Mama 3 cure

    ❤️Paola 17.6.2010.
    ❤️Hajdi 15.9.2014.
    ❤️Veronika 13.6.2018.
    💙U iščekivanju 👶 29.11.2021.

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Pozdrav mamice😀…jedno pitanje. Cice su mi pune mlijeka ali mi se nekako čini da ispočetka ide samo vodenasto i da se on tog naguravanja pa ne može više a nije se najeo…imate i vi s tim problema?

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Ena31

    Pozdrav mamice😀…jedno pitanje. Cice su mi pune mlijeka ali mi se nekako čini da ispočetka ide samo vodenasto i da se on tog naguravanja pa ne može više a nije se najeo…imate i vi s tim problema?


    Naguta *

  • Avatar Pahuljica

    Pahuljica

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Ove bebice su sve milina vidim😄 moj je malo kao nervozan, ne znam mozda ga stomacic muci ili nesto i samo je na cici i spava na meni cim osjeti da ga se pomakne budenje i nervoza😣😕 radje bi da je to neka faza nego da ga buba nesto, vidim svi izlazite vec van i setate, mi jos nismo obavili prvu setnju jer se ja nisam osjecala bas sposobnom za hodanje do prije dva dana i jos mi mama vice nema izlaska s bebom prije mjesec dana…kako vi to komentirate? 😂😅 

    💙 A.L.
    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Ena uvijek ti je mlijeko na početku vodenasto, barem je meni tako pa poslje ide masnije. Samo ne znam koliko tvoj malac povuče. Moj jede na rate iz jedne cice pa znam da sve povuče.
    Pahuljica mi smo već jučer bili vani a tek smo izašli iz bolnice ali tak sam i s drugim djetetom. Jer sam mogla. Ništa bolilo i nije bilo prehladno.
    S prvim nisam baš išla odmah jer me bolio rez a i bilo je podosta hladno.
    Nema pravila nego kad se mama osjeća spremnom.
    Ah nape mame moja nikako da nauči pa i ovim trećim bebachem da ne treba davati vode ni čaja a ona tvrdi da je dijete žedno 😂. Dok je moja sveki kao i tvoja mama da žena mora ležati 6 tj nakon poroda.

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar Pahuljica

    Pahuljica

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Ena31

    Pozdrav mamice😀…jedno pitanje. Cice su mi pune mlijeka ali mi se nekako čini da ispočetka ide samo vodenasto i da se on tog naguravanja pa ne može više a nije se najeo…imate i vi s tim problema?


    Hm nemam takvih problema, al mozda da probas to izdojit u pocetku dok ne krene pravo mlijeko pa mu onda dat cicat, eto nisam strucnjak ili slicno, al mi to jedino pada na pamet😁

    💙 A.L.
    [lilypie.com]

  • Avatar Confused

    Confused

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Pahuljica

    Ena31

    Pozdrav mamice😀…jedno pitanje. Cice su mi pune mlijeka ali mi se nekako čini da ispočetka ide samo vodenasto i da se on tog naguravanja pa ne može više a nije se najeo…imate i vi s tim problema?

    Hm nemam takvih problema, al mozda da probas to izdojit u pocetku dok ne krene pravo mlijeko pa mu onda dat cicat, eto nisam strucnjak ili slicno, al mi to jedino pada na pamet😁


    Bitno da je bar 45 minuta na jednoj dojci,tako mi je bas patronazna rekla.Pa sad oce to bit odjednom ili u 2-3 podoja nije bitno,ali na taj ce nacin doc do masnijeg mlika.A dok dijete napreduje,ima dovoljno mokrih i pokakanih pelena znaci da sve ide kako treba.

    Mama 3 cure

    ❤️Paola 17.6.2010.
    ❤️Hajdi 15.9.2014.
    ❤️Veronika 13.6.2018.
    💙U iščekivanju 👶 29.11.2021.

  • Avatar hope123

    hope123

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    Bok…Pozdrav svima :) evo da se i mi ukljucimo :) 13.6. rodila curicu Kiaru :) kad ste izasle prvi puta sa bebacima? Mi smo u subotu stigle kuci. Ja se osjecam spremnom za van - imala sam manji rez ali ne boli i sve je ok. 

    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    hope123

    Bok…Pozdrav svima :) evo da se i mi ukljucimo :) 13.6. rodila curicu Kiaru :) kad ste izasle prvi puta sa bebacima? Mi smo u subotu stigle kuci. Ja se osjecam spremnom za van - imala sam manji rez ali ne boli i sve je ok.


    Bok hope123! Čestitke na bebici. Evo ja sam rodila 16.06. jučer smo stigli kući i već jučer smo bili u španciru. 😊. Kad si spremna slobodno u šetnju.

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar hope123

    hope123

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    ivymicek

    hope123

    Bok…Pozdrav svima :) evo da se i mi ukljucimo :) 13.6. rodila curicu Kiaru :) kad ste izasle prvi puta sa bebacima? Mi smo u subotu stigle kuci. Ja se osjecam spremnom za van - imala sam manji rez ali ne boli i sve je ok.

    Bok hope123! Čestitke na bebici. Evo ja sam rodila 16.06. jučer smo stigli kući i već jučer smo bili u španciru. 😊. Kad si spremna slobodno u šetnju.


    cestitam i ja tebi i svim drugim mamama :) super :)

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.