Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Daaa,tata nam se bas potrudio..vec nas je jedva docekao

    [lilypie.com]

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Bas lijepo iznenadenje!
    Mamika i meni je ostao trbuh..

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ninche9

    Bas lijepo iznenadenje!
    Mamika i meni je ostao trbuh..


    Joj,napokon netko s istom tegobom!U obje trudnoce me to zaobislo,isto kao i strije,a sad imam oboje!Citala sam  da mjeseci trebaju da se to makne!😩

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Nella1211

    Nella1211

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    mamika3

    Ninche9

    Bas lijepo iznenadenje!
    Mamika i meni je ostao trbuh..

    Joj,napokon netko s istom tegobom!U obje trudnoce me to zaobislo,isto kao i strije,a sad imam oboje!Citala sam da mjeseci trebaju da se to makne!😩


    Meni nije stomak.. al stije oko pupka.. 😣😣😣😣.. i bole me uzasnoo.. i jos ona kad doji obavezno noge zabija.. uzasna bol..

    A.M

  • Avatar donna83

    donna83

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Tr strije bole i poslije poroda?! 😱 Meni sve popucalo oko pupka i jedva čekam da rodim jer me koza tu bas pecka i sad mi već i majica smeta…mislila sam da će te tegobe nestati po porodu…😩

    [lilypie.com]

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Ja nemam strije al imam trbuh kao u 4.mjesecu trudnoce.. pupak mi se uvukao malo pa je jos neobicnije  S tim da sam ja malo tamnije puti i imala sam bas jaku lineu negru od dolje do prsa i cijeli pupak i sve oko njega mi je u trudnoci pocrnilo. Sad izgleda cudno

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Strije za sad imam na desnoj ciki. Mene danas copila glavobolja, tek mi je sad prosla. Bar su mi bradavice danas bile manje bolne. Trbuh mi izgleda bolje nego sto sam se nadala, ali su trbusni misici propali skroz. Ja sam skinula 13/18 kg.


  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Eloa, bas lijep docek! 


  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Lagertha

    Strije za sad imam na desnoj ciki. Mene danas copila glavobolja, tek mi je sad prosla. Bar su mi bradavice danas bile manje bolne. Trbuh mi izgleda bolje nego sto sam se nadala, ali su trbusni misici propali skroz. Ja sam skinula 13/18 kg.


    Ja se jos nisam ni vagala!Fala Bogu,ni nemam vagu doma!A kaj mi i znaci i da sam 15 kg izgubila kad je trbuh jos uvijek tu!Ajd pogodite koga nikako ne mogu uspavat!Jedva gledam!Natezem se s njom od deset sati!Sad cica,sad bocica,sad nosenje….Skoro mi uspjelo oko 11 i onda starija kcer uletila u sobu!Suzdrzala sam se od vikanja na nju,nije ona kriva!Sad idemo opet na cicu…

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    A da,i opet mi je skoro uspjelo maloprije,al netko se usraooooooo……..😠😩😭😭

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.