Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar LlamaFace

    LlamaFace

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Samo da ne moramo ici na neko struganje 😑

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Me+mybaby

    Me+mybaby

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Moj mali ima fimozu i to tako da je pedijatrica pitala kako uopce piski. Jesam li ikada vidjela mlaz. Tako da ne mozemo nista prevuci. Neki dan se tako pokako da je sve bilo po pimpacu i toliko sam pokusavala pocistiti da sam mu malo i raskrvarila. Ali strah me nakon onog uroinfekta i bolnice. Ja mu nakon svakog kupanja pokusam to pocistiti, ali kazem uzas… Malo uspijem jer vidim da ima male nakupine. Ali stavim bademovo ulje na vaticu i s tim za sad dobro rjesavamo problem. Doktorica nam je rekla ako se ponovi upala da idemo na rezuckanje 😧

    https://lb1f.lilypie.com/XPQ8p2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar LlamaFace

    LlamaFace

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Grooozno..kad je to sve tak osjetljivo.nadam se da cete uspjet izbjec rezanje.mene isto strah nakon glupe eserihije.

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Kokica

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    Cure ja sam neki dan malom dala kuhanu mrkvicu i zaflekao je bodic i nije otisla fleka na 60 stupnjeva tako da cu iduci put odmah staviti nesto za fleke. Inace jednom obuce i bacam na pranje sve od tog dana. Koristim tekuci prasak iz dma i prefini omeksivac becutan a sad sam kupila frosch malo za promjenu. Kosa ispada u pramenovima jos je duga pa se cini da je jos vise po podu ima i znojim se jako a prije nisam uopce. 

  • Avatar MalaRuzica

    MalaRuzica

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    Moj je danas nemoguc cijeli dan samo place, nadam se da je do promjene vremena i da ce sutra biti bolje.Ispizdila sam vise, dode mi i da muza zadavim iako on nije kriv 😣😥

  • Tena1203

    Broj poruka: 125

    Prijavi adminu

    Moj odrapi prvi nocni san 4-5h i nakon toga se budi svakih 3 sata, al kazem nocas se nakon tih 5h budio svaka dva sata.. nadam se da ce bolje nocas spavati..

  • Avatar Nella1211

    Nella1211

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Moja priko dana ne spava skoro pa nista..mozda po 3 puta po max 15min..al nacecer je super imamo ovisi kako kad 2-3 papanja u snu i to je to… a u zadnje vrime kad tek zaspe zna se po 5-6 puta onako pripast i probudit placuci i sva se trese.. bas se pripadne..al smiri se dok joj dam dudicu i nastavi spavat..nekad je dignen na minut dva i opet nastavi spavat.. 

    A.M

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Cure..pitanjenu vezi keksa
    Sivana sam do guze unutarnjim savovima, estetski je super izgledalo vec nakon par dana i zaraslo je brzo ali ja i dan danas, 4ipol mj nakon poroda osjecam bol tokom keksa u odredenim pozama i najcesce na pocetku..tu na tom mjestu od gospođe prema guzi.
    Kako ste se vi koje ste sivane oporavile?

    [lilypie.com]

  • Avatar Trenta

    Trenta

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Mene strah ove promjene vremena i da mu se ne pobrka san. Sinoc cijelu noc trazio cicu. Ledja mi otpala od krivog spavanja/lezanja. 
    Becutan i/ili denk mint koristimo, omekivac ne. Svaki dan je nova robica i pranje iste. Osim vrece za spavanje (1xtjedno) i pidjame(svaka 2 dana ak je ne popisa, a sada promoci pelena vec par noci).  Probala i muller i dm oelene propuste (br4) mislim da cu probati violetu. 
    Tv i mob ne dam da gleda, ali uredno kad ga ujna cuva da mu i tv i mob.  Sizim…
    Danas sredjivala malo robicu, peglala hrpu od prije 2 tjedna, i skuzim kako je narastao. Zabrijala cak da minse robica skupila a kad ono sve od 3-6mj nam je malo. Sad smo na 6-9mj. A imamo tek 4mj al puno kg:) 

    [lilypie.com]

  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Moja se isto budi 4 puta a do neku dan samo dva puta po noci.Po danu nista isto ne spava.Ja ne razumin kako nije krepana?!?Samo se nadam da cemo se vratit na stari ritam, po 8 sati u komadu…

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.