Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Tena1203

    Broj poruka: 125

    Prijavi adminu

    Cure, mrlje od kakice ako su oprane na 90 a ostale su vam na robici samo  stavite na sunce i otici ce.. znam to po tetricama jer mi je mali u platnenim pelenama.. to nije zmazano vec je samo taj pigment ostao.. kazem, ako je prano na 90. Ja perem sa persilom tekucim i stavljam duplo ispiranje, omeksivac ne koristim, ponekad stavim chicco baby za dekice i slicno..

  • Tena1203

    Broj poruka: 125

    Prijavi adminu

    Ne znam tko je napisao da mu beba nemirno spava zadnjih dana, i moj mali isto zadnja dva dana, budio se nocas svaka dva sata, nadam se da je to od promjene vremena..

  • Kiara19

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Ofnica

    Kiara nadam se da nisam bezobrazno zvučala i da me nisi krivo shvatila, da ne bi pomislila da sam rekla da ne mijenjaš robicu često. Htjela sam reci da za regularno pranje je svejedno koji prasak se koristi, jedino za mrlje treba nesto ful agresivno. Mislim da za tu dosadnu kakicu ni opkuhavanje ne pomaze uvijek.


    Ma joj Ofnice nisi zvucala bezobrazno bez brige 😁
    Htjela sam jos reci da smo neki dan ugradili napu i uz nju se smiri kada place, cak i zaspi. Mozda to bas nije dobro ali ja trazim bilo sto da mi olaksa ☺

    [lilypie.com]

  • gala_28

    Broj poruka: 518

    Prijavi adminu

    Tena1203

    Ne znam tko je napisao da mu beba nemirno spava zadnjih dana, i moj mali isto zadnja dva dana, budio se nocas svaka dva sata, nadam se da je to od promjene vremena..


    Mi taman zadnje dvije noći super spavamo. A prije toga tri noći smo spavali smo 3 sata u vrh glave i bio je isto tako nemiran, pogotovo pred jutro. Noćas je odrapio pet sati u komadu, a jučer je skoro cijeli dan prespavao. Valjda da nadoknadi ona tri dana agonije. Uf, ne ponovilo se.


    [lilypie.com]

  • Avatar Charmed

    Charmed

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Ja koristim isto denk mit i ornel za bebe. Za mrlje vanish, ali par puta sam na plinu iskuhavala tetru i bijeli body jer sam imala premalo bijelog za pranje u vešmašini. Za bijeli koristim prašak u granulama jer mi pere bolje nego tekući.
    Mi smo noćas spavali loše, ja jer me otkidaju sinusi, a mala se budila svaka 3h. Skužila sam da je obično tako pred promjenu vremena.

    [lilypie.com]

  • nelica_4

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Eloa

    Ja koristim Persil sensitive i ornel omekšivač, a kad je nešto ukakano prije pranja samo malo posprejam Amway sprejem protiv mrlaj, i fakat sve ode dolje. Meni kolegica posudila odjeću od svojeg malca, to ej sve spopflekano, od do, pitam je od čeg, a veli ona od kašica, i nije ništ otišlo dolje. Šteta robice,a sigurno se moglo oprati da se reagiralo na vrijeme i s pravim sredstvom.
    E, cure, moje, naš malac posljednjih dva tjedna spava vrlo “čudno” rekla bih. Prije je tvrdo spavao i budio se max dvaputa do jutra. Sad se budi minimalno 4 puta, i kaj je najgore kad zaspi miran je možda 10 minuta i nakon toga počne okretanje glavice, drbanje nogicama, baš je nemiran i nemirno spava. Nekako se bojim da su počeli zubići. Kak da znam da su počeli? jer mi ej glupo mazat mu zubarine onim gelom a možda nisu.
    I da, zadnja dva dana ima faze žestokog plača kao kad su bili grčevi, i mislila sam da je od kelja kojeg sam jela nakon dugooo vremena, al eto kelj sam jela u utorak, a on je još jučer imao te napadaje plača baš ko da ga grčevi muče. Nikad nije tak plakao ko jučer, i to je trajalo sat i pol, i taman u gostima :/


    moja se isto od 4.mj.zivota okrece s boka na bok,dize noge u zrak,prica u snu…Nama ped.rekla da to prozivljava dan a nisu dovoljno psiholoski sazreli da to obrade i zato se okrecu i sva ostala cuda 😉 nasa uskoro bude 7 mj.imala i jos to radi.

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Kiara, ne moraš brinuti da nije dobro što pališ napu, njima paše taj zvuk jer ih podsjeća na zvuk naše maternice(tzv.bijeli šum),smanjuje kod njih stres i napa ne zrači, tak da nemaš beda…Ak vidiš da djetetu paše, samo pali… Mi uz zvuk fena na mobitelu spavamo popodne jer mi ga inače vlak probudi… Ovak odrapi i po 4 sata u komadu, a bez njega sat dva.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar mrva2017

    mrva2017

    Broj poruka: 588

    Prijavi adminu

    Ja sam u Lidlu kupila W5 za mrlje i sve ode dolje…kila kosta oko 20 kn

    [lilypie.com]

  • Kiara19

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Eloa

    Kiara, ne moraš brinuti da nije dobro što pališ napu, njima paše taj zvuk jer ih podsjeća na zvuk naše maternice(tzv.bijeli šum),smanjuje kod njih stres i napa ne zrači, tak da nemaš beda…Ak vidiš da djetetu paše, samo pali… Mi uz zvuk fena na mobitelu spavamo popodne jer mi ga inače vlak probudi… Ovak odrapi i po 4 sata u komadu, a bez njega sat dva..


    Vau 4h 😀 ma mislila sam da se ne nauci samo uz napu zaspati. Evo sad spava i progleda svakih 5min pa moram biti uz njega jer je odmah plac 😐 nekad tak nemirno spava i treba mu moja bilizina a nekad je sam bez problema.

    [lilypie.com]

  • Avatar LlamaFace

    LlamaFace

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Eloa,kod nas je identicna situacija sa spavanjem,traje cca dva tjedna i bas mi se zna rasplakat kad se razbudi da ga ne mogu utjesit i po 10ak minuta,kontam da ima veze s razvojom.a lijen je za popizdit,ima snage za sklekove radit (posto kontam da sad vec ima debelo preko 9,5kg) a ne bi se pokrenuo na tom gymu nema sanse.a imamo parti i oko pise;dns smo ga kupali i kad smo prevukli pisu skontamo taman na rubu gdje se treba jos kozica prevuci bijelu kuglicu.sreca pa sam ceprkala po literaturi jos u trudnoci pa sam skontala da je 99,9% u pitanju nakupina smegme i da bi se trebalo povuci kroz tjedan-dva.necu ga jos vodit kod pedijatrice da mu ne bi oni to tamo natezali vec cu pratit situaciju kod kuce.al bas grozno izgleda,kao da se pocelo gnojiti.jel ima tko takvih problema po pisi?

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.