Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • nelica_4

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    moja danas spava po pola sata i to 4.put…al nam je zub na dolasku pa prepisujem tome..tocno se vidi bijelo 😊 samo da noc bude ok..Ona po noci spava super,zaspi do 9 i ujutro do pola 8,8…u snu je hranim 2 puta na bocu kad je cujem da se meskolji i dobro je

  • Avatar Charmed

    Charmed

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Ofnica

    Charmed, i ja mislim da ne treba davat puno para. Kuma mi je rekla da je njoj pedica rekla da malu ne stavlja puno na leđa u baby gym, odnosno skuzila je da je često u njemu jer je stalno isla ručicama prema gore prema igračkama i slabo se okretala. Ja sam svom malom okolo posložila igračke, pa se on stalno okreće i ide prema njima, ove gore ga ne zanimaju. Ali i dalje voli samo lijevu stranu. Imas koji link od tih videa s YouTube sto si spominjala, kako stimulirati bebu da se okreće? Budemo ja potražila, a ti stavi pliz ako imas kakav zgodan.


    https://youtu.be/H6jsBNywr9E [youtu.be]
    Ovaj sam gledala za vježbice a DM baby bonus kanal na YT isto ima svašta zgodno kao recimo baby handeling.
    Ja sam grane od svog baby gyma zapikla u stranice tatami strunjače jer kad se mala okrene na trbuh slini i zna bljucnut pa mi je praktičnije za održavanje :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Trenta

    Trenta

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Konacno malo zaspao pa d ai napisem koju… 
    Okretanje na trbuh mozete postici vjezbom. Kad ga okrenete na bok, tipa desni, svojom desnom rukom drzite da mu/joj noga bude ispruzena a lijevom rukom ga/ju skakljate po trbuhu. Kao da mu podrazujete misice da se okrene desno. Tako vrijedi i za okretanje na drugu stranu. Bitno je kad je na trbuhu da ruke budu iznad ramena prema naprijed. Mogu biti po 90 stupnjeva ali kako se umara pada mu glava i ruke se sire ali onda je bitno da idu prema gore ispred glave a ne prema tijelu. Kao da hoce doseci igracku. Tu je zgodno staviti neki suskavi papir/celofan ali pod nadzorom da ne bi kako tako dohvatio i stavio u usta. Ak kaj nije jasno kak sam napisala pitajte

    [lilypie.com]

  • Avatar Trenta

    Trenta

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Mi inace imamo po 2-3 budjenja po noci al samo uzme cicu pojede i zaspi. Nema igranja. Pokusao je par puta oko pol 6 cvrkutati, pogotovo ako sam ga presvlacila pa se cijeli razbudio. Onda ga stavim kod nas u krevet medjutim na ignore je. Zatvorim oci i pravim se da spavam. Onda odustane i zaspe. U medjuvremenu i ja klonem

    [lilypie.com]

  • Avatar MalaRuzica

    MalaRuzica

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    Moj je jucer zaspao u 8:15 pa sam mislila da ce biti tulum po noci, ali nije probudio se tek u 4:40 najeo i nastavio spavati do 7.Vise nije htio pa smo se digli speglali masinu vesa, malo se igrali cendrali i onda zaspali oba u 9 i probudili se u pola jedanest.
    Moj po danu jede kako kada nekada svaki sat nekad 2-3 nema pravila.Po danu si dosta ospava nekad i 4 sata u komadu.Danas vec treci puta spava.

  • Avatar MalaRuzica

    MalaRuzica

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    https://dasdb9h4gaafx.cloudfront.net/840482/f6616a61cacef64e8d6e09a39a5af81f.jpg [dasdb9h4gaafx.cloudfront.net]

    Mi imamo ovaj tek je jucer poceo malo hvatati igracke vecinom se gleda u ogledalo.

  • Avatar koskica

    koskica

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Napokon. Evo mi slikice. Platili smo 300 kn

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar MalaRuzica

    MalaRuzica

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    koskica

    Napokon. Evo mi slikice. Platili smo 300 kn


    Ajme predivna je 😍

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Koskice mala je predivna! Jesi ti ono pricala da je pedica rekla da je predebela??? Molim??
    Nelica moj se odmah razbudi, ja bih ga rado hranila u snu…i ja ga cujemcim se počne meskoljiti, bočica gotova za 3-4min, ali on je vec budan.
    Ovo u 4 kad se počne igrati, i ja ga metnem kod sebe u krevet i ignoriram, ali bome treba oko sat vremena ako ne i vise da se on umori. Mali je kao na baterije. 
    U subotu imamo krstenje, bas me zanima kako ce to proći…mislim da ce biti dobar sve dok ga nosimo.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    koskica

    Napokon. Evo mi slikice. Platili smo 300 kn


    Doris je preslatka!




    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.