Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    Ugolina nemoj samo zlici usadit taj strah jer cu te prebit😡😠😡😠

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    bellaru

    Ugolina

    bellaru

    Ugolina

    I da,imas dobermana 😲😲😲 serem od straha samo dok procitam 😥
    Maloprije idem do ducana i usput bacit smece i tako izlazim ja iz smetlarnika kad ispred mene na hodniku mrcina od džukele s vlasnicom 😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲 srce upalo u petu istu sekundu..i pobjegnem nazad u smetlarnik i virim kroz poluzatvorena vrata…pas me pogledo ko da nisam normalna,a vlasnica se vec navikla 😂 samo mi je rekla bok.. Jebote jednom idem ja s malom van i vucem kolica i ko za vraga eto ti nje i te mrcine, e, udrala sam se u pizdu materinu..i ona ko dobra susjeda meni pridrzava vrata od zgrade da ja izadem..aha,da,kraj te mrcine,jok… Velim ja njoj,ne trebas mi drzat vrata,ali jel molim te mozes otic s cuckom malo dalje dok ne izadem 😂😂😂😂 joj grozno…neugodno

    Uzasna si!!!!

    😂😂😂😂😂😂😂😂😂 placem…nisam uzasna,samo traumatizirana..bojim se pasa ko vraga.. Kaj mislis kaj bi da tvoju bellu vidim,isto bi crkla

    A sta mislis kako je cucku kad tebe vidi?😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂


    Aaahahahaha

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    bellaru

    Ugolina nemoj samo zlici usadit taj strah jer cu te prebit😡😠😡😠


    Pokusavam se suzdrzat pred njom..sl njoj du cucki zanimljivi i ima kod svih baba i deda pse tak da valjda nebum

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Vecer dame 😘
    Evo me napokon u ležećem. Jutros bili do mojih na kavu, pa se posli uhvatila tu robu razvrstavat po brojevima i godisnjim dobima, ima robe za cetverogodisnjake. Ja stvarno ne znam di ću sa svim tim. A s druge strane nemam nista sad za ljeto eto! Bzvz 😂. Pa rucak, pa posredi, pa svekici dosli u goste, pa mudrica i trenig. Sreca sin bio dobar i suradivao danas, ljubi ga mama 🤗 zato se sad stalno roštilja u kreveticu cas je na trbuhu , cas na ledjima, cas se zabije u ogradicu o majn
    E sjetila se neki dan da imamo jos uvijek neiskorišten bon za obiteljsko fotografiranje sta smo dobili za poklon 🙈 zvala žensku, 16.5 nam termin. I tribamo na sistemataki sa 10mj i naravno da sam zaboravila nazvat za narucit se, mah… mozak baj baj

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    Ugolina

    bellaru

    Ugolina nemoj samo zlici usadit taj strah jer cu te prebit😡😠😡😠

    Pokusavam se suzdrzat pred njom..sl njoj du cucki zanimljivi i ima kod svih baba i deda pse tak da valjda nebum


    Jednom je zenska na moru rekla maloj kad je htjela bellu taknut: nemoj odgrist ce ti ruku!!!

    Wtf??????

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Abies ozdravila? 🤗
    Ilani shopingira 😎 nabaci slikice kad stigne. Super za ljetovanje 😎  Nikolina je premedena na profilnoj 😍😍😍. Radila sam onaj sta je Ugolina stavila recept s bananama i jaffa keksom, super je 👍
    Miska sveki 😂😂😂 genijalno! 😂. Upala gusterace 🤔 svasta dr. google zna. To Mila ide na prvi spavanac tek u 12? 
    Tpol ja imam zivin i alkoholni toplomjer ne priznam digitalne 
    Kroatinu naljutio forum 😂😂😂 
    Babycoming prijatelj nam je komad djeteta i gotovo 😎 kratki rukavi i shoping da. Zbunjola, ja ću uzet 80. Nece nosit 86 uvjerena sam ili nisam 🤔 ugl danas kupila neki ljetni lot na fejsu broj 80 pa sta bude 😂
    Lucy a bas ti je frikusa ta sveki 🔫 a i baba 
    Poslusna moja Crazy 😁😁😁 Josip ce bit samo takav frajer u ovom outfitu 😍
    Hej Bellaru 😉

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Stvarno, Brojcana gdje si 🤔🤔🤔🤔

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Abies

    Abies

    Broj poruka: 2657

    Prijavi adminu

    Brojčana????
    Sanjarka zaboravljaš. Sad mi lakše i ja sam s mozgom na baj baj….
    Ugolina mene moji ko malu isprepadali s psima. Harale bijesne lisice kvartom… A sad kako koji pas, tj čiji. Veli moj bratić, moj pas ne grize, on odgrize 😀
    Odoh spavati

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar miska

    miska

    Broj poruka: 926

    Prijavi adminu

    Vecer! Kroatina ma i sama ne vjerujem da je to, sogorica je imala upalu prije 3 mje pa je bila 15 dana u bolnivi, nije mogla disat od bolova! Al ona ima dijabetes pa je to bilo nesto povezano! Inace ne pijem 😜
    Baby to sam i ja rekla mmu da se vracam natrag na normalnu hranu 😂😂😂
    Ne znam stvarno od cega bi mi mogli biti, evo sad me opet boli nakon vecere a pojela komadic mozzarele s krekerom! Sutra ce mm zvat neku dr. koja je bas s gastro. pa da vidimo sto bi moglo biti, mozda samo neka zelucana kiselina!? 
    Sanjarka da prvi spavanac ide oko 12 i onda spava po 2 sata i do navecer ne spava uopce! Danas je mali zaspala u sparu, nekih 15 min i tek poslje 22 zaspala! Ne znam kako izdrzi! 

    Hvala svima na cestitkama 😚


    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Sunshine1

    Sunshine1

    Broj poruka: 1308

    Prijavi adminu

    bellaru

    Ugolina

    bellaru

    Ugolina

    I da,imas dobermana 😲😲😲 serem od straha samo dok procitam 😥
    Maloprije idem do ducana i usput bacit smece i tako izlazim ja iz smetlarnika kad ispred mene na hodniku mrcina od džukele s vlasnicom 😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲 srce upalo u petu istu sekundu..i pobjegnem nazad u smetlarnik i virim kroz poluzatvorena vrata…pas me pogledo ko da nisam normalna,a vlasnica se vec navikla 😂 samo mi je rekla bok.. Jebote jednom idem ja s malom van i vucem kolica i ko za vraga eto ti nje i te mrcine, e, udrala sam se u pizdu materinu..i ona ko dobra susjeda meni pridrzava vrata od zgrade da ja izadem..aha,da,kraj te mrcine,jok… Velim ja njoj,ne trebas mi drzat vrata,ali jel molim te mozes otic s cuckom malo dalje dok ne izadem 😂😂😂😂 joj grozno…neugodno

    Uzasna si!!!!

    😂😂😂😂😂😂😂😂😂 placem…nisam uzasna,samo traumatizirana..bojim se pasa ko vraga.. Kaj mislis kaj bi da tvoju bellu vidim,isto bi crkla

    A sta mislis kako je cucku kad tebe vidi?😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂


    😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.