Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar TPol

    TPol

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Ilani prekrasne stvarčice s hm-a 😍😍
    Llr ozdravite brzo bas mi zao bolesnih bebica 
    Sanjarka pa moze bit da je prilagodba ali izgleda da ju je sve to malo zastopalo jer posle te tvrde kakice bilo puno proljeva 😬 Davala sam joj jabuku , tikvu , krušku ali one gotove kasice iz dm-a one najmanje i to na dva Dana pojede i rižine sam joj par puta napravila 😕
    Neka samo Petrić ostane dobar evo moja poludila uopće ne spava 😩 U kolicima pola Sata i dopodne pola sata i jos u pol 8 se probudila jao meni 😀

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    lan@luk@rit@

    Evo me po broj ..daj šta daš/!! 1 mislim da je slobodan??!
    Rita i lana bronhitisa.Strah me za Ritu spava na meni sunce moje .Popodne inhslacija i ujutro.dobili sumamed a velika cura clavocin.
    Uglavnom koma.


    I nasa tajna prija bronhitis,ajme!!! Saljemo puse za ozdravljenje'!! 😘😘😘 i sretan veliki minic!!!

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1517

    Prijavi adminu

    TPol, tako većina njih zeza s tim spavanjem. Nikolini je pod normalno spavati jednom ili dvaput po pola sata, ustaje se rano, navečer je budna do 21-22.A za dohranu, možda da joj probaš onda za sad  sa palentom i krumpirom, možda joj voće još ne sjeda 😕. Ili smanjis količinu na svega par žličica. Neće biti gladna dok ima mlijeka, čisto da se crijeva pomalo navikavaju. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Masha

    Masha

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    21. Ilani, ma pospanica skuplja snagu. Svima nam je normalno kad ne spavahu. Evo mok se cijeli dan smije, men cudno


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Jambica

    Jambica

    Broj poruka: 312

    Prijavi adminu

    Onda 17

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Dobar dan!
    Evo nas… obavili kaj smo trebali i sad malo odmora. F spava drugi i zadnji spavanac. Bili kod sveki tamo se i najeo, mrkvu i krumpir. Navecer ce valjda neki jogurt ili onaj nestle desert, vidjet cu jos.. dan je bio divan za setnju i jos uvijek je.. odma se lijepse i bolje osjecam kad vidim sunce. Kolko vase bebe ostaju budne izmedju spavanja? I kolko spavaju po danu?

    Sanjarka, ima dva zubica, donje jedinice i eto sad ce valjda izbit treci.. kolko vi imate? 
    Ilani, predivna robica. Ova jaknica i majica na prugice su mi prepre Koji br si uzela? Bas mi veliko djeluje. 

    Brz oporavak bolesnima!

    [lilypie.com]

  • Avatar curicax3

    curicax3

    Broj poruka: 534

    Prijavi adminu

    Sretan veliki 9.minic Riti ljepotici😘😘😘i nek nam brzo ozdravi

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Abies

    Rita već 9mj?! Sretnih
    P već mi dugo spava uz prekide. Sad sam ja kao Ilani u brizi. Al traži mene. Ručak spreman za pečenje. P će ciklu i jabuku za ručak. Koliko uspijemo.
    Bubani pa dosta više. Ozdravite svi.
    Zvala za vrtić. Ne moram u smb po papire, mogu preko komp sve. Super! Stigli papiri iz firme pa mogu u akciju. Još sa šefom go dogovorit.
    Jel ukidaju avent u hr? Prekjučer našla one sisače kljun i to jedva. Još na 50posto popusta.
    Sanjarka bakina kava. Divno
    Gdje nam brojčana???


    Nek spava dijete no panic 😘
    Super za vrtic i papire 👍👍 kako ce to brzo doc 😥😥😥

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    lan@luk@rit@

    Evo me po broj ..daj šta daš/!! 1 mislim da je slobodan??!
    Rita i lana bronhitisa.Strah me za Ritu spava na meni sunce moje .Popodne inhslacija i ujutro.dobili sumamed a velika cura clavocin.
    Uglavnom koma.


    A sreca mala 😔 brzo ce to summamed rijesit. Hug i velikoj seki 😘🤗

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar curicax3

    curicax3

    Broj poruka: 534

    Prijavi adminu

    Prebrzo😣

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.