Ljetne bebe 2024 ✨

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Sreća2012

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    laurell

    Curke, ja u bolovima od jucer. Leda nisko strasno bole pa se siri i naprijed, ali jos izdrzljivo i nemam bas klasicnih stezanja trbuha pa ne znam jesu trudovi to ili samo otvaranje 😅. Jucer navecer je bas bilo sve intenzivnije (muz i ja se morali dici s vecere) mislila sam to je to usred noci idem, pa se mrvu primirilo, odspavala s malo budenja izmedu, ali bol je i dalje tu, konstsntna. Nekad izrazenija. Cekam razvoj situacije 🤨

    Je li imas ikakve intervale ili je bas cijelo vrijeme pristuna? 
    Nadam se da krece laganoo🤞🏼🤞🏼

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20714;3/st/20240901/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/a06c/preg.png

  • Avatar nada23

    nada23

    Broj poruka: 1274

    Prijavi adminu

    laurell

    Curke, ja u bolovima od jucer. Leda nisko strasno bole pa se siri i naprijed, ali jos izdrzljivo i nemam bas klasicnih stezanja trbuha pa ne znam jesu trudovi to ili samo otvaranje 😅. Jucer navecer je bas bilo sve intenzivnije (muz i ja se morali dici s vecere) mislila sam to je to usred noci idem, pa se mrvu primirilo, odspavala s malo budenja izmedu, ali bol je i dalje tu, konstsntna. Nekad izrazenija. Cekam razvoj situacije 🤨

    Tako je meni krenulo, a onda su nastupili trudovi. Na početku su bili manje bolni sa dužim razmacima i postepeno su se pojačavali sa što kraćim razmacima. Mogla bi ti roditi do sutra 😁 

    6/2019- missed ab
    10/2020- L 💙
    8/2024- I 💓

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1785

    Prijavi adminu

    Purple da, bome lete ti dani, iako mi se čini da neki traju i traju 😅 nećemo se ni okrenuti, a već će krenuti prvi koraci 🥰
    Laurell čekamo vijesti o dolasku bebe ❤️ sretnooo 🍀

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • Avatar laurell

    laurell

    Broj poruka: 787

    Prijavi adminu

    Sreca pa jucer navecer kad sam pocela pratiti kao da je bilo u intervalima i pojacavalo se, ali se primirilo i pocela je biti konstantna bol skoro pa istog intenziteta cijelo vrijeme. Ne znam jesam li ja to dobro uopce “pratila”, ali sigurno je nesto novo I drugacije jer dosad mi tako nije bilo nikada. 
    Nada joj valjda ce se pokrenuti nesto i meni uskoro. zasigurno je da se nesto desava, bar me to veseli malo 😅
    Korni 🤞🏽🤞🏽🩷

    05/23 vanmaterična prva trudnoća -odstranjen jedan jajovod
    baby boy

  • Sreća2012

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    Evo ja taman zavrsila s pregledom, ctg mi je pokazao 100 nekih 20 sekundi, samo sto ja to nista nisam osjetila, je li tako kome bilo? Kaze dr da bi mogla brzo, otvorila sam se jos malo i dole mi je sve omeksano i skraceno. 
    Je li taj trud dobar pokazatelj pocetka ili se zna dogodit da i nakon toga potraje do poroda?

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20714;3/st/20240901/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/a06c/preg.png

  • Avatar laurell

    laurell

    Broj poruka: 787

    Prijavi adminu

    Sreća2012

    Evo ja taman zavrsila s pregledom, ctg mi je pokazao 100 nekih 20 sekundi, samo sto ja to nista nisam osjetila, je li tako kome bilo? Kaze dr da bi mogla brzo, otvorila sam se jos malo i dole mi je sve omeksano i skraceno.
    Je li taj trud dobar pokazatelj pocetka ili se zna dogodit da i nakon toga potraje do poroda?

    Moguce sve! Moji su jucer pokazivali do 80 

    05/23 vanmaterična prva trudnoća -odstranjen jedan jajovod
    baby boy

  • Avatar laurell

    laurell

    Broj poruka: 787

    Prijavi adminu

    laurell

    Sreća2012

    Evo ja taman zavrsila s pregledom, ctg mi je pokazao 100 nekih 20 sekundi, samo sto ja to nista nisam osjetila, je li tako kome bilo? Kaze dr da bi mogla brzo, otvorila sam se jos malo i dole mi je sve omeksano i skraceno.
    Je li taj trud dobar pokazatelj pocetka ili se zna dogodit da i nakon toga potraje do poroda?
    Moguce sve! Moji su jucer pokazivali do 80

    Malo vise od 80 cak 

    05/23 vanmaterična prva trudnoća -odstranjen jedan jajovod
    baby boy

  • Sreća2012

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    laurell

    Sreća2012

    Evo ja taman zavrsila s pregledom, ctg mi je pokazao 100 nekih 20 sekundi, samo sto ja to nista nisam osjetila, je li tako kome bilo? Kaze dr da bi mogla brzo, otvorila sam se jos malo i dole mi je sve omeksano i skraceno.
    Je li taj trud dobar pokazatelj pocetka ili se zna dogodit da i nakon toga potraje do poroda?
    Moguce sve! Moji su jucer pokazivali do 80

    Kako tebi napreduje? Je li te boli i dalje ili se smirilo? 
    Mene kosti dole toliko bole da ja vise ne mogu hodat, ne mogu vjerovat da mi je odjednom tako

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20714;3/st/20240901/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/a06c/preg.png

  • Avatar laurell

    laurell

    Broj poruka: 787

    Prijavi adminu

    Sreća2012

    laurell

    Sreća2012

    Evo ja taman zavrsila s pregledom, ctg mi je pokazao 100 nekih 20 sekundi, samo sto ja to nista nisam osjetila, je li tako kome bilo? Kaze dr da bi mogla brzo, otvorila sam se jos malo i dole mi je sve omeksano i skraceno.
    Je li taj trud dobar pokazatelj pocetka ili se zna dogodit da i nakon toga potraje do poroda?
    Moguce sve! Moji su jucer pokazivali do 80
    Kako tebi napreduje? Je li te boli i dalje ili se smirilo?
    Mene kosti dole toliko bole da ja vise ne mogu hodat, ne mogu vjerovat da mi je odjednom tako

    Trenutno imam osjecaj da se primirilo. A to sa kostima i bolovima mi je bilo jucer cijelu vecer i noc i jutros. I isto tako odjednom. Ovo je za poluditi vise 🫠

    05/23 vanmaterična prva trudnoća -odstranjen jedan jajovod
    baby boy

  • Avatar Johicaa

    Johicaa

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Jutro cure da se malo javim napokon 😬
    Mi smo doma nakon burnog prvog tjedna, napokon se mazimo i grlimo.
    Poslje prekrasnog prirodnog poroda bez komplikacija sam zavrsila na transfuziji krvi zbog zaostale posteljice, a malisa na pedijatriji zbog zutice/bilurubina tako da smo tri dana prva proveli odvojeno. Ovo se jako rijetko dogodi pa se nemojte plasiti mame koje ste ostale za roditi. Jedva sam uspostavila dojenje pomocu izdajalice a malisa je uveliko vec klopao hip kod njih. 
    Sada kombiniramo hip i mljekeco/dojenje dok ja ne dodjem malo k sebi i popravim zeljezo i hemoglobin.
    Nakon prve kontrole vec ima 3700 gr bucimo se lagano.
    Danas krecemo sa  babytol d3k1 to su nam dali na pedijatriji. 
    .
    Sta mi jos preporucujete od dodataka sto se vama ucinilo drobro?
    Kako ste svi? Citam zaoststke nikako stic!
    .
    Hvala vam svima na čestitkama ♥️♥️♥️♥️
    Babyboy čestitam od srca 😘
    Laurell i Sreco sprema se lagano dan D sad samo odmarajte, spavajte i hidrirajte tijelo za sto laksi porod ♥️😘

    🌸'90, AMH 12,10
    🐝'89, Retrogradna ejakulacija
    1.IVF/ICSI 7/22. - Dobili 5❄️ 1. i 2. Fet Beta 0 (4❄️).
    Fet 3. 12/23., 1❄️ 6dpt +, 11dpt Beta 510, 13dpt 1050, Uzv. 14.02 ...🌈👶🏻 Baby boy R 21.08

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.