Ljetne bebe 2024 ✨

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar laurell

    laurell

    Broj poruka: 787

    Prijavi adminu

    Leeloo101

    Sad mi je žao da nisam probala sex u 9.mj to je sigurno zanimljivo iskustvo

    Ja jos nisam. Razmisljam 😂🙈

    05/23 vanmaterična prva trudnoća -odstranjen jedan jajovod
    baby boy

  • Avatar Leptirko22

    Leptirko22

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    laurell

    Leeloo101

    Sad mi je žao da nisam probala sex u 9.mj to je sigurno zanimljivo iskustvo
    Ja jos nisam. Razmisljam 😂🙈

    Ne razmisljaj, nego u akciju ! 
    .
    Meni je ekstra, samo treba otkrit pozu koja odgovara...mi uspjeli, nadam se da je tako dobro i kad nisi trudan, eto samo to cu rec 😆

  • Avatar nada23

    nada23

    Broj poruka: 1274

    Prijavi adminu

    Leeloo101

    Sad mi je žao da nisam probala sex u 9.mj to je sigurno zanimljivo iskustvo

    Nisam ni ja na kraju to probala iako sam namjeravala 😅

    6/2019- missed ab
    10/2020- L 💙
    8/2024- I 💓

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1786

    Prijavi adminu

    Cure u komadu, brzo će i vaše bebice 🥰 do tada, priuštite si dan za sebe i svoje gušte ❤️
    Cure s bebama, kako je? Kod nas se baš zaredalo par teških dana 🥴

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1786

    Prijavi adminu

    Unatoč tim teškim danima, baš vidim kako beba napreduje, sad joj je baby gym zanimljiviji, lupa, hvata lagano igračkice/zvečkice, svakakve zvukove ispušta, lijepo je gledati kako rastu ❤️

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • Avatar ElisaDay.

    ElisaDay.

    Broj poruka: 357

    Prijavi adminu

    Korni, Mi smo evo malo bolje što se tiče grčeva, ali isto je dosta nervozna, iako ova zadnja dva dana i dosta spava preko dana, navečer je ulovi nervoza većinom. Ista stvar što se tiče baby gym-a, ispušta zvukove, gleda igračke, u šetnji dulje ostane mirna jer ju zanimaju zvukovi i gleda okolo. Nadam se što su stariji da ide sve lakše makar što se plakanja tiče, i da duže možemo biti vani jer mi je baš dosta ovih izlazaka od pola sata. 

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1786

    Prijavi adminu

    ElisaDay.

    Korni,Mi smo evo malo bolje što se tiče grčeva, ali isto je dosta nervozna, iako ova zadnja dva dana i dosta spava preko dana, navečer je ulovi nervoza većinom. Ista stvar što se tiče baby gym-a, ispušta zvukove, gleda igračke, u šetnji dulje ostane mirna jer ju zanimaju zvukovi i gleda okolo. Nadam se što su stariji da ide sve lakše makar što se plakanja tiče, i da duže možemo biti vani jer mi je baš dosta ovih izlazaka od pola sata.

    Super da je bolje oko grčića, treba još mlao izgurati pa će skroz nestati. I ja se nadam da će nam svakim danom biti sve manje plakanja i što dužih šetnji 🍀

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • Avatar ElisaDay.

    ElisaDay.

    Broj poruka: 357

    Prijavi adminu

    Jel se vaše bebe bacaju kad imaju plinove? Ova moja nakon dojenja zaspe na meni, dok je pokušavam podrignuti, i tako zna po 2h prespavati ali svako malo baca glavu i izvija se u luk tako da se moram dignuti da joj držim glavicu i malo ljuljati da se smiri, a i paše joj uspravan položaj. I onda opet zaspe ali krene ponovo nakon par min u tako se borimo, dok ne zaspe čvršće ili prdne..

  • Avatar Leeloo101

    Leeloo101

    Broj poruka: 989

    Prijavi adminu

    ElisaDay.

    Jel se vaše bebe bacaju kad imaju plinove? Ova moja nakon dojenja zaspe na meni, dok je pokušavam podrignuti, i tako zna po 2h prespavati ali svako malo baca glavu i izvija se u luk tako da se moram dignuti da joj držim glavicu i malo ljuljati da se smiri, a i paše joj uspravan položaj. I onda opet zaspe ali krene ponovo nakon par min u tako se borimo, dok ne zaspe čvršće ili prdne..

    To moja radi, a duplo je mlada.. baš me nekad zabrine kako se izvije, ali patronazna kaže da je to ok...leptirko znači to je neka novootkrivena poza..  tell me more🤣 sanjam ga koliko se dugo nisam 🤫

    7. Mpo pokusaja - Beta 90, beta 230, uzv 💓 nifty low risk.. its a 💖

  • Avatar laurell

    laurell

    Broj poruka: 787

    Prijavi adminu

    Evo mene s ctg-a. Pokazao neke trudove pa me doktor odmah pregledao prstima. Ljudi moji, toliko mi je zabio ruku (vjerojatno namjerno da malo pokrene nesto🙈) da sam mislila da cu se onesvjestiti. Samo je rekao “pocela si se otvarati.” i ctg za 2 dana ako ne rodim do tad kaze. Sad me sve boli 😂 Tako da, cekanje 🤞🏽🤨

    05/23 vanmaterična prva trudnoća -odstranjen jedan jajovod
    baby boy

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.