Ljetne bebe 2024 ✨

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1793

    Prijavi adminu

    Leeloo potpisujem ❤️

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1793

    Prijavi adminu

    Pbtab jeste obavili preglede ti i mali frajer? Sve okej? 🤗
    Elisa jesu se smanjili grčići? I kod nas neko vrijeme traju, uzimamo tiba kapi, ali ne mogu procijeniti da li pomažu..
    Purple kako je kod vas? Blizi se tri mjeseca.. 🥰
    Monny drago mi je da ti je danas bolje 🤗

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • Avatar Leptirko22

    Leptirko22

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Vi koje ste rodile, jesu vam se pred kraj trudnoce vratili vjetrovi/ ispustanje plinova? 😂😂😂
    .
    Ja ne znam sta je ovo zadnjih par dana, kao plinska boca 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  • Avatar ElisaDay.

    ElisaDay.

    Broj poruka: 360

    Prijavi adminu

    korni

    Pbtab jeste obavili preglede ti i mali frajer? Sve okej? 🤗
    Elisa jesu se smanjili grčići? I kod nas neko vrijeme traju, uzimamo tiba kapi, ali ne mogu procijeniti da li pomažu..
    Purple kako je kod vas? Blizi se tri mjeseca.. 🥰
    Monny drago mi je da ti je danas bolje 🤗

    A kako kad, na dane smo. Ovih dana ju dosta boli, općenito je nemirna, ne znam jel neki skok ili grčevi, ili oboje. Čekamo bolje dane 🤞🤞 Nama nikakve kapi ne pomažu, jedino Espumisan ali kratko, 10 ak min se smiri i onda po starom. Kako ste vi? 

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1793

    Prijavi adminu

    ElisaDay.

    korni

    Pbtab jeste obavili preglede ti i mali frajer? Sve okej? 🤗
    Elisa jesu se smanjili grčići? I kod nas neko vrijeme traju, uzimamo tiba kapi, ali ne mogu procijeniti da li pomažu..
    Purple kako je kod vas? Blizi se tri mjeseca.. 🥰
    Monny drago mi je da ti je danas bolje 🤗
    A kako kad, na dane smo. Ovih dana ju dosta boli, općenito je nemirna, ne znam jel neki skok ili grčevi, ili oboje. Čekamo bolje dane 🤞🤞 Nama nikakve kapi ne pomažu, jedino Espumisan ali kratko, 10 ak min se smiri i onda po starom. Kako ste vi?

    Neka čim prije dodju bolji dani 🍀🤞 nju su jučer dosta mučili, duže nego inače i u više navrata..muka mi je to, svaki put me strah da će ostat bez zraka od tolikog plača. Isto je nemirna dosta i plačljiva.. uskoro nam slijedi objema skok, neka nam prodje što bezbolnije 😅

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • Sreća2012

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    Leptirko22

    Vi koje ste rodile, jesu vam se pred kraj trudnoce vratili vjetrovi/ ispustanje plinova? 😂😂😂
    .
    Ja ne znam sta je ovo zadnjih par dana, kao plinska boca 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

    I meni je tako😅😅 neki dan sam bila u ducanu s mamom i mama meni svako malo da sto mi je hahah, jer ne mogu zadrzat uopce😂😂😂 al bas cisti zrak kroz crijeva, nije od hrane ili da daje, nema mirisa iliti ga smrada haha. Al samo izlazi

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20714;3/st/20240901/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/a06c/preg.png

  • Avatar ElisaDay.

    ElisaDay.

    Broj poruka: 360

    Prijavi adminu

    korni

    ElisaDay.

    korni

    Pbtab jeste obavili preglede ti i mali frajer? Sve okej? 🤗
    Elisa jesu se smanjili grčići? I kod nas neko vrijeme traju, uzimamo tiba kapi, ali ne mogu procijeniti da li pomažu..
    Purple kako je kod vas? Blizi se tri mjeseca.. 🥰
    Monny drago mi je da ti je danas bolje 🤗
    A kako kad, na dane smo. Ovih dana ju dosta boli, općenito je nemirna, ne znam jel neki skok ili grčevi, ili oboje. Čekamo bolje dane 🤞🤞 Nama nikakve kapi ne pomažu, jedino Espumisan ali kratko, 10 ak min se smiri i onda po starom. Kako ste vi?
    Neka čim prije dodju bolji dani 🍀🤞 nju su jučer dosta mučili, duže nego inače i u više navrata..muka mi je to, svaki put me strah da će ostat bez zraka od tolikog plača. Isto je nemirna dosta i plačljiva.. uskoro nam slijedi objema skok, neka nam prodje što bezbolnije 😅

    Njoj nekako krene svaki dan oko 16h i do jedno 9 je nemoguća, s time da ne plače jedino dok sisa i eventualno dok se nosi ali i to kratko traje, tako da je stavljam da doji što više jer jedino se tako smiri i zaspe. Mislim da smo mi već u skoku, čini mi se da kreće 6-8 tjedna 😭

  • Avatar Leptirko22

    Leptirko22

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Sreća2012

    Leptirko22

    Vi koje ste rodile, jesu vam se pred kraj trudnoce vratili vjetrovi/ ispustanje plinova? 😂😂😂
    .
    Ja ne znam sta je ovo zadnjih par dana, kao plinska boca 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
    I meni je tako😅😅 neki dan sam bila u ducanu s mamom i mama meni svako malo da sto mi je hahah, jer ne mogu zadrzat uopce😂😂😂 al bas cisti zrak kroz crijeva, nije od hrane ili da daje, nema mirisa iliti ga smrada haha. Al samo izlazi

    Da, da, sami zrak 😂😂

  • Sreća2012

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    Ajme je li nekoj od vas bilo da ju dole, ne znam tocno kako da objasnim gdje ali kao da je otvor cerviksa, ugl doslovno bocka, osjecaj kao da rukom pokusava proc… bas trznem svaki put kad me bocne, prije mi se znalo dogodit tako ali sad bas konstantno, ne prestaje…

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20714;3/st/20240901/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/a06c/preg.png

  • Avatar nada23

    nada23

    Broj poruka: 1279

    Prijavi adminu

    Sreća2012

    Ajme je li nekoj od vas bilo da ju dole, ne znam tocno kako da objasnim gdje ali kao da je otvor cerviksa, ugl doslovno bocka, osjecaj kao da rukom pokusava proc… bas trznem svaki put kad me bocne, prije mi se znalo dogodit tako ali sad bas konstantno, ne prestaje…

    Mene u zadnje vrijeme stalno bocka dole i probada...

    6/2019- missed ab
    10/2020- L 💙
    8/2024- I 💓

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.