Ljetne bebe 2024 ✨

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Leeloo101

    Leeloo101

    Broj poruka: 994

    Prijavi adminu

    BTW očito je jučer bio budni dan... i moja je bila veći dio dana budna, danas opet spava

    7. Mpo pokusaja - Beta 90, beta 230, uzv 💓 nifty low risk.. its a 💖

  • Avatar nada23

    nada23

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Johica prijavljujem i ja podsisni znoj 😂
    Kako sam stalno doma, uopće ne nosim grudnjak jer je s njim Jos gore. Uglavnom znoja ne manjka, svugdje ga ima 😆
    Sreća nadam se zaista da Ce pun mjesec djelovati na nas 😁
    Babyboy ne bi se ni ja bunila da rodim ovaj vikend. 😂
    Uzivaj u miru dok možeš. Meni je mali kod mojih danas i sutra pa i ja odmaram u tišini i psihički se pripremam. Koliko god cekam jedva roditi, isto me malo hvata panika kako Ce sve proci, pogotovo ako beba bude velika. Na zadnjem pregledu u pon je imala 3900 g. Sad to može biti +/- 500 g. 
    Nego, kazu da sex može potaknuti trudove pa ne znam bi li i to probala veceras, iako muž bas nije oduševljen. Boji se da ne povrijedimo bebu. 🙈😂 
    Lelo i meni je plan dovući next to me u boravak, ali nisam uopće razmišljala o tome hoće li moći proci kroz vrata od sobe. Jos ga nisam pripremila. Inače, mali je prije spavao u kosari od kolica i to je sasvim dobro funkcioniralo. 

    6/2019- missed ab
    10/2020- L 💙
    8/2024- I 💓

  • Avatar nada23

    nada23

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    E da, jučer mi je krenuo i kolostrum curiti pomalo. 

    6/2019- missed ab
    10/2020- L 💙
    8/2024- I 💓

  • Avatar laurell

    laurell

    Broj poruka: 787

    Prijavi adminu

    nada23

    Johica prijavljujem i ja podsisni znoj 😂
    Kako sam stalno doma, uopće ne nosim grudnjak jer je s njim Jos gore. Uglavnom znoja ne manjka, svugdje ga ima 😆
    Sreća nadam se zaista da Ce pun mjesec djelovati na nas 😁
    Babyboy ne bi se ni ja bunila da rodim ovaj vikend. 😂
    Uzivaj u miru dok možeš. Meni je mali kod mojih danas i sutra pa i ja odmaram u tišini i psihički se pripremam. Koliko god cekam jedva roditi, isto me malo hvata panika kako Ce sve proci, pogotovo ako beba bude velika. Na zadnjem pregledu u pon je imala 3900 g. Sad to može biti +/- 500 g.
    Nego, kazu da sex može potaknuti trudove pa ne znam bi li i to probala veceras, iako muž bas nije oduševljen. Boji se da ne povrijedimo bebu. 🙈😂
    Lelo i meni je plan dovući next to me u boravak, ali nisam uopće razmišljala o tome hoće li moći proci kroz vrata od sobe. Jos ga nisam pripremila. Inače, mali je prije spavao u kosari od kolica i to je sasvim dobro funkcioniralo.

    Ja isto svog pripremam na moguci sex u skoro vrijeme 🤣 zapravo cak vise sebe pripremam, ne mogu to u ovoj fazi s ovolikim trbuhom niti zamisliti 🙈🙈🙈 ali ako bude potrebee…

    05/23 vanmaterična prva trudnoća -odstranjen jedan jajovod
    baby boy

  • Avatar PBTAB

    PBTAB

    Broj poruka: 1049

    Prijavi adminu

    Sreća nije mu u pocetku bilo bas najbolje ali sada ksd je poceo kužiti stvari oko sebe onda mu je super jer sve vidi, nije da lezi nego je malo podignut i s nama je, ali koliko sam ju platila ima bome da bude tamo i kad mu nije drago 😂🙈
    Purple bravo za super pregled 😊 bome dečko i pol, svaka čast 💪🏻💙
    I moji starci nisu tu pa je super kad mi mama malo dode i pomogne 😊
    U nedjelju mi dolazi svekrva tako da sam taj tjedan rijesila i onda idem par dana kod mame, a tamo mi je i sestra sa svojim klincima, kuca, dvoriste, bas se veselim 🙈 
    Izazovno je svima ali sve smo jake i mozemo mi sve ovo i puno vise. Sve se prezivi samo neka su nam djeca živa i zdrava ❤️🙏🏻
    Ljubim Vas sve 🥰

    👩‍🦳31, AMH 25,4 sono hsg - jajovodi ❌
    🧔🏻‍♂️43 normo
    🏩Repromed➖5 🐧
    ➖ 7.3.transfer 🙏🏻20.3. Beta ➡️448,58 Beta➡️ 912,7, UZV 4.4. 6+1 💓➡️UZV 17.4. 8+1 💓➡️ 10+2 miss.ab.😢💔
    ➖21.6. FET 🙏🏻3.7.Beta 🤞➡️27.6.test➕➡️12.dpt beta 692➡️ 14.dpt 1368➡️ uzv 18.7.💓➡️2.8. 8+1 missed. 💔
    ➖Clexane 💉✔️
    ➖20.10. FET➖11dpt➖911.18➖ 13dpt➖2550➖17.11.uzv 💓➖ Panorama 💙

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1786

    Prijavi adminu

    Purple bravo, stvarno lijepo napreduje 🍀 super da ti je bila mama, vjerujem da ste uživale u druškanju ❤️ moji su mi blizu, i danas subili od jutra do popodne, baš nam je bilo lijepo 🥰 i stvarno dan bude lakši.
    Pbtab super ti zvuče planove, uživaj 🥰
    Leeloo uf da, nisam ni razmisljala da li može proći. Mi smo ga dobili i stavili u dnevni, a klasični drveni nam je u spavaćoj.. ali sve one opcije koje su nabrojane ranije su dobre 🤗

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • Sreća2012

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Mi smo prakticirali seks sa snosajem u mene i pregled nakon toga bila sam prst otvorena haha, sad jel do toga ne znam
    I opet cemo, samo ne znam jel smije opet on u mene kad sam otvorena ili nema to veze
    Jer sperma navodno omeksava cerviks

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20714;3/st/20240901/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/a06c/preg.png

  • Avatar nada23

    nada23

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Sreća2012

    Mi smo prakticirali seks sa snosajem u mene i pregled nakon toga bila sam prst otvorena haha, sad jel do toga ne znam
    I opet cemo, samo ne znam jel smije opet on u mene kad sam otvorena ili nema to veze
    Jer sperma navodno omeksava cerviks

    Dobro kazes, sad nisam ni ja sigurna jeli to pametno ako sam za prst otvorena i ako je bebina glava skroz dole 🤔 

    6/2019- missed ab
    10/2020- L 💙
    8/2024- I 💓

  • Sreća2012

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    nada23

    Sreća2012

    Mi smo prakticirali seks sa snosajem u mene i pregled nakon toga bila sam prst otvorena haha, sad jel do toga ne znam
    I opet cemo, samo ne znam jel smije opet on u mene kad sam otvorena ili nema to veze
    Jer sperma navodno omeksava cerviks
    Dobro kazes, sad nisam ni ja sigurna jeli to pametno ako sam za prst otvorena i ako je bebina glava skroz dole 🤔


    Da to mi je bas nekako nepoznanica haha. Nesto sam citala i kao vodenjak naravno i dalje stiti bebu i sve al opet mi je cudno da mi to sve ulazi unutra sad…

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20714;3/st/20240901/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/a06c/preg.png

  • Avatar nada23

    nada23

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Sreća2012

    nada23

    Sreća2012

    Mi smo prakticirali seks sa snosajem u mene i pregled nakon toga bila sam prst otvorena haha, sad jel do toga ne znam
    I opet cemo, samo ne znam jel smije opet on u mene kad sam otvorena ili nema to veze
    Jer sperma navodno omeksava cerviks
    Dobro kazes, sad nisam ni ja sigurna jeli to pametno ako sam za prst otvorena i ako je bebina glava skroz dole 🤔

    Da to mi je bas nekako nepoznanica haha. Nesto sam citala i kao vodenjak naravno i dalje stiti bebu i sve al opet mi je cudno da mi to sve ulazi unutra sad…

    Hmmm da, mislim da cu ja odustati od toga i pricekati bolje dane 😂 

    6/2019- missed ab
    10/2020- L 💙
    8/2024- I 💓

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.