Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Thinkpurple0

    Thinkpurple0

    Broj poruka: 74

    Prijavi adminu

    Apple i moja grize i cupa seku. Uopce neznam kako se postaviti vise jer kod nje NE ne znaci nista nego samo poticaj da onda ugrize nekog/nesto drugo ili napravi neko novo sranje. 🤦‍♀️ sve me strah interakcije s drugom djecom da nebi nekoga ugrizla jer ovo sto seki napravi je uzas... mislim to bude u igri ili ovak usput, nije da se svada pa da se brani, zato me i brine da nekog ne ugrize iz cistog mira.

  • Petrica_92

    Broj poruka: 255

    Prijavi adminu

    Ally razumijem te. Ja svom dan danas nekad znam 2 puta po nocu dati bocicu, nekad niti jednom. Prepoznam na njemu nekako kad zeza, a kad je stvarno. Sad sam skuzila da zbog prehlade i slajma u grlu zeli nesto cuclati po noci, cak i na svaka 2 sata - sad skuham caj pa mu po noci dam na bocicu. Ne koristi dudu vise, da koristi vjerujem da bi mu to olaksalo zacepljenost al ovak, jbg.Sto se grizenja tice, za sad je grizao tu i tamo samo mene. Tete u vrticu na roditeljskom su nam rekle da je to za neku djecu obrambeni mehanizam (ali tesko je definirati sto ih u tom trenutku strasi; glasnoca, blizina, pokret?).
    Kad sam ja bila mala, grizla sam brata. Mama je to rijesila tako da je posteno ugrizla mene natrag 😂 navodno sam odmah prestala

    🤱🏽32 god
    👨🏼‍🍼 30 god

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.