Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar marta96

    marta96

    Broj poruka: 1130

    Prijavi adminu

    Jutro cure. Prvo da vas pitam, čitala sam da se treba izbjegavati ležanje i spavanje na leđima, al nekad mi paše se bas protegnuti i malo ležati na leđima nadam se da je to ok?
    Xoxo ja sam imala smeđi iscjedak, nekad vise nekad manje, nekad i krvi.. Na pregledima sve ok, isto sam bila i kod svojeg socijalnog, privatnog i na hitnoj. Na predzadnjem pregledu mi vidi hematom u prolazu dok vise nisam imala ni krvarenje ni iscjedak. Sad je nestao skroz, morala sam koristiti utrogestan 3x1.

    👩‍🦰 28g
    🧔33g

    06/2021 👼💔
    27.09. ‘21➕ ❤️
    5+4 07.10 Beta = 7901
    It’s a girl❤️ 08.06.2022. 🤱🍀

    22. 9.'23 👼💔
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Atina25

    Atina25

    Broj poruka: 1001

    Prijavi adminu

    Jutro cure moje ♥️
    Nisam se javljala jučer nisam stigla,od jutra akcija 3 mašine veša da se iskoristi sunce,pa čisto kuhaj spremaj poslije smo išli na predstavu s malim i u mekić i zaspala ko top..ja stavljam vaginalete one sta mi je dr dao i sve mi je muka gurat to dole 🤦🤦🤦 čekam nalaz urina trebao bi u utorak biti..
    Danas isto imamo turbo dan idemo s malim na doček sv.Nikole i popodne kitimo bor i sve sta ide s tim.. Nadam se da ste dobro sve 😘😘😘

    12.10 UZV ♥️ kuca (CRL 0.98 cm) 😍 7tt
    02.11 CRL 2.83 cm ♥️😍 sve super ✅
    11.11 miny anomaly ✅
    02.12,20.12 Raste curka 💖
    ❤ It's a Girl ❤ Panorama ✅
    07.01.2022 Anomaly scan - sve uredno 🙏
    [lilypie.com]

  • Avatar Atina25

    Atina25

    Broj poruka: 1001

    Prijavi adminu

    Loza Dobrodošla,malo kasnim ali drago mi je da si tu 🥳🤞😘😘
    Visibaba kako je prošao gender reveal? Ili nije bio jučer? Sam ja zamjenila nesto,trudnički mozak 🤦
    Nikki Ja sam rodila prirodno,bez epiduralne al bez ijednog mog truda i cijelo vrijeme drip i mali je imao preko 4 kile tako da sam se ja oporavljala tjednima doslovno koma sam bila al moja frendica je rodila isti dan ko i ja bez ijednog Sava bebicu od 2900 i drugi dan je hodala kao da nista se nije dogodilo tako da sve je to individualno..
    Xoxo Dobrodošla 🤞🤞😘 nadam se da će sve ubrzo stat i ja sam u prvoj krvarila tj više smeđarila i bas sam bila uplašena,neka prođe čim prije 

    12.10 UZV ♥️ kuca (CRL 0.98 cm) 😍 7tt
    02.11 CRL 2.83 cm ♥️😍 sve super ✅
    11.11 miny anomaly ✅
    02.12,20.12 Raste curka 💖
    ❤ It's a Girl ❤ Panorama ✅
    07.01.2022 Anomaly scan - sve uredno 🙏
    [lilypie.com]

  • Avatar Ariel

    Ariel

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Marta96 i ja znam za to da se treba izbjegavat spavat i lezat na ledima. Navodno i desna strana se isto ne preporuca, samo na lijevoj. A to ce bit meni problem jer ja iskljucivo spavam na ledima, jedino tako mogu zaspat. Ali koliko se sjecam, kad mi je seka pricala, to kad je trbuh vec veci i da tako pasalo i njoj i bebi. I navodno dok spavas na ledima postoji neki rizik za bebu ali bisam 100% upucena. Meni je dosta rano pa jos iskoristavam spavanje na ledima 😅

    [lilypie.com]

  • Avatar marta96

    marta96

    Broj poruka: 1130

    Prijavi adminu

    Ariel

    Marta96i ja znam za to da se treba izbjegavat spavat i lezat na ledima. Navodno i desna strana se isto ne preporuca, samo na lijevoj. A to ce bit meni problem jer ja iskljucivo spavam na ledima, jedino tako mogu zaspat. Ali koliko se sjecam, kad mi je seka pricala, to kad je trbuh vec veci i da tako pasalo i njoj i bebi. I navodno dok spavas na ledima postoji neki rizik za bebu ali bisam 100% upucena. Meni je dosta rano pa jos iskoristavam spavanje na ledima 😅


    E pa to i mene zanima jer ja jos nemam trbuscic, skroz malo, a dok ležim na leđima onda sam ravna ko daska 😂 pa kao da se onda smanjuje protok kisika kroz posteljicu mislim, ali ja ne spavam nikad na leđima, uvijek na boku, ali ovak znam nekad ležati na leđima pa evo to me jako jako zanima. 🥰

    👩‍🦰 28g
    🧔33g

    06/2021 👼💔
    27.09. ‘21➕ ❤️
    5+4 07.10 Beta = 7901
    It’s a girl❤️ 08.06.2022. 🤱🍀

    22. 9.'23 👼💔
    [tickerfactory.com]

  • Avatar MMMartinaaa

    MMMartinaaa

    Broj poruka: 839

    Prijavi adminu

    TRUDNICE I PREGLEDI 🥰
     
    Hrabrica - sutra ♥️🤰 💖 it's a GIRL! 💖🤰
    Demetria - sutra ♥️🤰(C)
    Anushka - sutra ♥️🤰(D)
    Teab - 7.12. 💙 it’s a BOY! 💙🤰
    missR - 7.12. 💖 it's a GIRL! 💖🤰
    Ina85 - 9.12. ♥️🤰
    Ariel - 10.12. ♥️🤰
    Lisa_ - 10.12. ♥️🤰
    Sweety - 13.12.💙 it’s a BOY! 💙🤰
    Limica - 14.12.  ♥️🤰
    Tinkica27 - 14.12. ♥️🤰(D)
    bubamara19 - 15.12. ♥️🤰 (C)
    XoXo - 15.12. ♥️🤰
    IK_26 - 15.12. ♥️🤰 (C)
    Niki777 - 16.12. 💖 it's a GIRL! 💖🤰
    MfrauM - 16.12. ♥️🤰
    AnnieP - 17.12. ♥️🤰
    Tini_ - 17.12. ♥️🤰
    teja4444 - 17.12. ♥️🤰 (C)
    marta96 - 17.12. ♥️🤰 (C)
    Tonkica - 17.12. ♥️🤰(C)
    Mary10 - 17.12. ♥️🤰
    BlaBla - 20.12. 💖 it's a GIRL! 💖🤰
    Nekeybah - 20.12. ♥️🤰
    Lisa_ - 20.12. ♥️🤰
    Atina25 - 20.12. ♥️🤰 💖 it's a GIRL! 💖🤰
    Visibaba07 - 20.12. ♥️🤰 (D)
    ljubičica - 21.12. ♥️🤰
    Comming072022 - 21.12. ♥️🤰
    Pepsi2019 - 21.12. ♥️🤰 (D)
    Gabi12 - 21.12. ♥️🤰(C)
    Didi4321 - 21.12. 💙 it’s a BOY! 💙🤰
    Chappie - 22.12. 💙 it’s a BOY! 💙🤰
    MMMartinaaa - 22.12. 💙 it’s a BOY! 💙🤰
    Poison_Ivy32 - 22.12. ♥️🤰
    Pepika - 22.12. ♥️🤰 (D)
    Ninnek - 23.12. ♥️🤰 (D)
    LalaPo - 23.12. ♥️🤰
    kristinka9 - 23.12. ♥️🤰 (D)
    Teab - 24.12. 💙 it’s a BOY! 💙🤰
    Marijanaaa12345 - 28.12. 💙 it’s a BOY! 💙🤰
    Loza - 28.12. ♥️🤰
    Monstera - 29.12. 💖 it's a GIRL! 💖🤰
    Lovely_ - 05.01. ♥️🤰 (D)
    Principessa007 - … ♥️🤰
    Micicaaa - … ♥️🤰
    TonkicaPrrr - … ♥️🤰
    marimare - … ♥️🤰
    nanida - … ♥️🤰 (D)
    Ayzis - … ♥️🤰(D)
    Darijaaa11 - … ♥️🤰
    dunja03 - … ♥️🤰(C)
    Tonia♥️ - … ♥️🤰 
     
    UKUPNO: 6 dječaka 💙 & 6 curica 🌸
    Bok curke! Želim svima lijepu, opuštajuću nedjelju! 🥰

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    XoXo

    Pozdrav drage ženice!
    :)
    Nova sam među vama, javljam se po prvi puta iako vas neko vrijeme pratim.
    Ovo mi je druga trudnoća, trenutno sam 11+3.
    Mučnine polako posustaju, trbuh se već dobrano nazire i puno je veći nego u prvoj trudnoći. Na pregledima je sve uredno.
    Već sam dva puta bila na hitnoj pa su me zadržali u bolnici na koji dan. Prvi puta je bila smeđa sluz, a dva tjedna iza krvarenje koje nije bilo obilno i trajalo je nekih sat-dva kroz jutro. Nijednom za sada nisi bili nikakvi bolovi. Nakon prvog puta sam odmah dobila Duphaston 3×1 pa mi je nakon drugog puta doktor povećao na 4×1. Između ta dva ležanja u bolnici imala sam kontrolu kod svoje doktorice gdje je sve bilo ok, tada nisam imala ni smeđu sluz ni krvarenje. Ona me pregledala i imala sam najnormalniji trudnički iscjedak. Vadila mi je sve briseve koji su uredni. Oba puta na bolnici su me detaljno pregledali na UZV, s bebicom je sve u najboljem redu, napreduje u skladu s mojim tjednima, na UZV bude baš aktivna i miče se. Nijedan ginekolog nije primijetio nikakav hematom, a pregledala su me tri različita. Mene jako brine taj iscjedak. Po zadnjem izlasku iz bolnice sve je bilo super par dana, obični prozirni iscjedak da bi danas opet krenulo smeđe. Da napomenem, on ne ostaje na ulošku ili gaćicama već ga uočim po brisanju. Bude onako služavka, svijetlo smeđi, ponekad kao neki tamniji smeđi končići. Kontrola mi je 15.12. Čitajući komentare po raznim forumima vidim da se dosta trudnica suočava s tim smeđarenjem. Ima li koja od vas sličan problem? U prvoj sam trudnoći uživala, nikakvih tegoba, očekivala sam da se biti donekle slično no ja se nikako ne mogu opustiti. Stalno taj grč kada moram na zahod, strah, nemir, crne misli… Ne želim stalno za hitnu jer kod nas odmah ostavljaju po par dana u bolnici. Ova dva puta mi je bilo više nego dovoljno.


    Suosjećam s tobom sestro po smedarenju..I meni jutros opet krenulo smedarenje doduše ja sam znala da imam hematom. Jel se on može jače pocet praznit ako sam bila aktivnija par sati? Cijeli tjedan je išlo po malo ali sam strog mirovala. Jučer reko ajde da se malo pokrenem jer je smedarenje bilo na minimum i danas ide opet dosta..

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar Ariel

    Ariel

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Hrabrica kad sam u prosloj trudnoci imala tak smede, tamnije, doktorica mi je reklq da trwbam lezat i mirovat sto vise. Zabranila mi je trenirat, dizat ista tesko i onda je skroz nestalo. Samo sto ja bisam imala nikakav hematom. Uglavnom sve smo drugacije ali za svaki slucaj mislim da bi se trebalo onda sto vise pazit i odmarat, ne moze skodit.

    [lilypie.com]

  • Avatar Demetria

    Demetria

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    Hrabrica i Anushka - sretno nam sutra.
    Meni je pregled tek popodne.
    Probudila sam se s gadnom grloboljom pa pijuckam čaj, kad to popijem cu malo inhalaciju pa toplu vodu s limunom i špikom kad ni propolis ni med s kurkumom ne smijemo.
    Samo se nadam da mi test ujutro nece biti pozitivan na koronu.
    Zadavila bih se toliko cekamo pregled i onda sronje.
    *
    Moram danas naručiti neku lijepu haljinu za slikanje po tjednima.
    Prosle godine sam dobila majicu od muža s tjednima pa sam ih križala.
    Sretno svima drugima isto na pregledu iducoj tjedan.
    Super mi sto nam je lista velika jedino kad pišeš novi termin pa padneš na dno ti nije veselo.
    Jučer je prijateljica rodila na hitni carski malenog borca u 32 tjednu.
    Baš smo svi bili zabrinuti dok se nije javila.
    *
    Ugodan vikend svima 
    Kod nas kiša i grmljavina

    3130g i 50 cm…naša mala svjetlost…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]
    *
    3830g i 52cm…naš mali Popaj…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]

  • Avatar Visibaba07

    Visibaba07

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    Jutro curke 😊
    Mene isto muči to spavanje,već sada a šta će tek bit,najlakše zaspim na leđima,a na boku baš nisam volila spavat,sada se prisili ali opet se probudim na leđima..morat ću taj jastuk kupiti,samo neznam koji i po čemu se oni razlikuju 😒
    Atina gender reveal imam sljedeći vikend,nema mi dragog sada a želim da i on bude prisutan..javim odmah naravno 😊
    Ugodnu nedjelju vam želim ☺️

    🙋‍♀️29
    👨‍💼31
    07/21 spontani (8tt)
    30.09.21. +
    Panorama ✔️✔️
    Baby girl M 💞

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.