Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar missR

    missR

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    Atina super za pregled, bas lijepo da curica napreduje. ❤️
    Nadam se da ce bit sve ok s mokracom 🤞🏻

    Trudimo se od 8/2020
    Missed ab 2/2021 9TT 🤍🕊
    PCOS
    13.9.2021.➕ 🌈 🐥
    05/2022. 🥰🧸❤️

  • Avatar Nekeybah

    Nekeybah

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Sretno svima s pregledima!
    Meni je već na prvom pregledu radila uzv preko trbuha jer je rekla da se zbog položaja maternice i bebe kod mene tako bolje vidi nego vaginalno. 

    [lilypie.com]

  • Avatar marta96

    marta96

    Broj poruka: 1121

    Prijavi adminu

    Atina nadam se da će biti dobri nalazi, u trudnoći smo sklone češćim tim upalama i bakterijama. Meni je isto koma kad idem na wc i vidim da mi je mokraća čudne boje, a to mi je vjv od utrića koje koristim jos uvijek, ne znam do kad ću ih koristiti još ali dobro. Nego jel su vama radili papa test od kad ste trudne?
    Znam da obično rade na početku, ali meni je rekao privatni da neće nista strugati ni dirati zbog tog spontanog koji je bio prije.. 🤷‍♀️ A socijalni kad sam prvi put bila kod njega je rekao da će na idućem pregledu uzeti papu, al na taj vise nisam isla k njemu nego sam se prebacila privatno. 

    👩‍🦰 27g
    🧔32g

    06/2021 👼💔
    27.09. ‘21➕ ❤️
    5+4 07.10 Beta = 7901
    It’s a girl❤️ 08.06.2022. 🤱🍀

    22. 9.'23 👼💔
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Visibaba07

    Visibaba07

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    Baš sam i ja razmišljala o papa testu,meni je na prvom pregledu dr rekla da sam imala uredni papa ove godine u siječnju i kao da ne treba..ali to bi značilo da bi mi na kontroli u siječnju svakako morala napraviti,jer će proći već godinu dana od prošle pape a to će bit nadam se neki 20tt trudnoće,valjda nije to prekasno..e cure a oni brisevi koji sve spominju,jel se to radi isto kasnije? 🤔

    🙋‍♀️29
    👨‍💼31
    07/21 spontani (8tt)
    30.09.21. +
    Panorama ✔️✔️
    Baby girl M 💞

    [lilypie.com]

  • Avatar LalaPo

    LalaPo

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Drage cure! Hvala vam puno na toploj dobrodošlici! Mene sutra čeka moj prvi pregled nakon 7tj+3 (ne znam zašto ova traka dolje pokazuje drugačije). Uglavnom, jako sam uzbuđena, ali i u velikom strahu. Nažalost dosta me drži negativa, i bojala sam se sve do sada da uopće neću ni dočekati 1. pregled, da će sve ranije otići, kao što je bilo zadnji put. Voljela bih biti puno pozitivnija u vezi cijele trudnoće jer je to nešto što sam si dugo željela, samo što do sad nije naišla prava osoba s kojom bi to i realizirala. Moj dragi je dosta uzbuđen i jedva čeka proširiti vijest,a ja sam dosta suzdržana. Pogotovo kad vidim i ovdje na forumu kakvih sve komplikacija može biti i da nije sigurno do samog kraja. Toplo se nadam da će me sutrašnji pregled malo smiriti i da ću moći bez velikih teškoća uživati do kraja u cijelom “procesu”. Sretno nam svima i držim fige da nam ovdje stižu samo lijepe vijesti.

    [lilypie.com]

  • Avatar marta96

    marta96

    Broj poruka: 1121

    Prijavi adminu

    Visibaba07

    Baš sam i ja razmišljala o papa testu,meni je na prvom pregledu dr rekla da sam imala uredni papa ove godine u siječnju i kao da ne treba..ali to bi značilo da bi mi na kontroli u siječnju svakako morala napraviti,jer će proći već godinu dana od prošle pape a to će bit nadam se neki 20tt trudnoće,valjda nije to prekasno..e cure a oni brisevi koji sve spominju,jel se to radi isto kasnije? 🤔


    Ovdje žene rade briseve pred kraj trudnoće pa o tome nemam pojma, a ja sam radila papu prosle godine u 8mj. Ali je bila uredna pa kazu da moze i 2-3 godine kontrola kod mlađih žena, ali i tako mi je rekao da ako i papa nije dobar svejedno se ne daje terapija u trudnoći. 🤷‍♀️

    👩‍🦰 27g
    🧔32g

    06/2021 👼💔
    27.09. ‘21➕ ❤️
    5+4 07.10 Beta = 7901
    It’s a girl❤️ 08.06.2022. 🤱🍀

    22. 9.'23 👼💔
    [tickerfactory.com]

  • Avatar MomM.94

    MomM.94

    Broj poruka: 310

    Prijavi adminu

    Meni je radila papa test kad sam dosla na prvi pregled zbog trudnoce. Al zato jer je zadnji raden prosle godine u 10mj.
     Cure jer ste vadile krv za tsh? Meni je 2.84, rekla je da za trudnice bi trebal bit ispod 2.50, pa moram ponoviti. Kolko je vama bil?
    Kombinirani probir je 17.12, pa me mozes Martina upisat i onda za sljedeci pregled kad ce bit i uzv. 🥰

    Sretno na pregledima curke i javite se sa dobrim vijestima.💖

    🙋‍♀️ 29
    🙋‍♂️30
    14.06.2016 💙👶
    Someone i love was never born. 💓😇
    22.02.2022 💔 21.tt
    27.12 ➕
    Baby girl 💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Ariel

    Ariel

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    LalaPo

    Drage cure! Hvala vam puno na toploj dobrodošlici!Mene sutra čeka moj prvi pregled nakon 7tj+3 (ne znam zašto ova traka dolje pokazuje drugačije). Uglavnom, jako sam uzbuđena, ali i u velikom strahu. Nažalost dosta me drži negativa, i bojala sam se sve do sada da uopće neću ni dočekati 1. pregled, da će sve ranije otići, kao što je bilo zadnji put. Voljela bih biti puno pozitivnija u vezi cijele trudnoće jer je to nešto što sam si dugo željela, samo što do sad nije naišla prava osoba s kojom bi to i realizirala.Moj dragi je dosta uzbuđen i jedva čeka proširiti vijest,a ja sam dosta suzdržana. Pogotovo kad vidim i ovdje na forumu kakvih sve komplikacija može biti i da nije sigurno do samog kraja. Toplo se nadam da će me sutrašnji pregled malo smiriti i da ću moći bez velikih teškoća uživati do kraja u cijelom “procesu”. Sretno nam svima i držim fige da nam ovdje stižu samo lijepe vijesti.


    Dobro nam dosla. 
    Evo ako ikako mogu, saljem ti pozitivu. Shvatila sam da mi je prvi gubitak uzeo puno toga pri svakom sljedecem plusicu koji sam vidjela na testu. Drugi pozitivan test, bilo me strah veselit se i nije zavrsilo dobro. Iza toga pozitivan test i opet se nismo veselili - bojali smo se. Svaku sitnicu sam analizirala. Svaka bol ili nesto neobicno, isla bi googlat. Svaki dan sve vise stresa. U 6tt je opet sve lose zavrsilo. Poslana sam u bolnicu na analizu ali je pozitivan test pozurio.
    Prije 2 tjedna sam vidjela pozitivan test i odmah sam rekla sama sebi, nema googlanja, nema analiziranja, veselit cu se maksimalno jer je svaka beba to zasluzila. 
    Tako da veseli se svojoj bebi, salji joj pozitivnu energiju a ja ti drzim palceve da sve bude u redu. 

    [lilypie.com]

  • Avatar marta96

    marta96

    Broj poruka: 1121

    Prijavi adminu

    teja4444

    Meni je radila papa test kad sam dosla na prvi pregled zbog trudnoce. Al zato jer je zadnji raden prosle godine u 10mj.
    Cure jer ste vadile krv za tsh? Meni je 2.84, rekla je da za trudnice bi trebal bit ispod 2.50, pa moram ponoviti. Kolko je vama bil?
    Kombinirani probir je 17.12, pa me mozes Martina upisat i onda za sljedeci pregled kad ce bit i uzv. 🥰

    Sretno na pregledima curke i javite se sa dobrim vijestima.💖


    Ja sam radila štitnu u 8mj dok nisam bila trudna, ali mi je taj nalaz priznao na početku trudnoće i tsh mi je bio 1.75. U trudnoći je normalno da tsh varira i ne zamaraj se s tim, nije ti ni veliko odstupanje, a inace je granica oko 4.5 mislim. Ne znam zasto forsiraju u trudnoći. 

    👩‍🦰 27g
    🧔32g

    06/2021 👼💔
    27.09. ‘21➕ ❤️
    5+4 07.10 Beta = 7901
    It’s a girl❤️ 08.06.2022. 🤱🍀

    22. 9.'23 👼💔
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Teab

    Teab

    Broj poruka: 664

    Prijavi adminu

    Cervikalne i papu sam radila jos na pocetku posle prvog pregleda, i iskreno se nadam da ce mi slj ut prek trbuha radit uzv tad cu bit 14+2,nije da mi smeta al nije mi ni ugodno

    👱‍♀️28 🧔30
    6/21 biokemijska
    25.9. ➕
    13.10 prvi pregled ❤ kuca
    9.11. Drugi pregled (velki smo 4,43 cm)
    23.11. Nifty-nizak rizik, dolazi nam mali hahar 💙
    26.11.-sve uredno veliki smo 7.7 cm
    7.12. Treci pregled 110 g,rastemo ❤
    3.1. 250g,sve u najboljem redu
    14.1. Anomaly scan+kontrolni pregled petrova 393 g,sve je kak treba bit
    27.1. ..

    31.3. Predzadnji pregled soc gin,imamo kilu i 800,mamina mrstilica 🥰
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.