Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

kristinka9

Broj poruka: 16

Prijavi adminu

I da, veli dr. da hematoma više nema, no do 16. tt (do sljedećeg pregleda) i dalje pijem Duphaston, mirujem i nema odnosa.

29 god., dulji ciklusi
    11. 10. - debeli➕
    21. 10. - prvi pregled (7+4 ZM, 6+4 UZV), ❤ kuca, hematom ➡️ Duphaston
    19. 11. drugi pregled: 4,53 cm, sve ok ❤
    26. 11. Nn ✔
    [lilypie.com]

• IK_26

Broj poruka: 120

Prijavi adminu

Pepsi2019

Teakoji neprofesionalizam. baš mi je žao da su te bezveze tako uplašili. Hvala Bogu pa je sve u redu 🙏☺️
    Bettyima li što novoga kod tebe u vezi termina?
    Atinakako si ti danas? Jesi uspjela što odspavati po noći?
    Cureide jedno glupo pitanje 😅 Kak bih ja znala imam li trudnički trbuh ili jednostavno masni trbuh? 🤔 Meni je trbuh dosta iskočio. Nocas me čak pidžama toliko tiskala da nisam mogla spavati. Majice ne prekrivaju trbuh, hlače jedva navučem iznad trbuha.
    Kako nikad nisam imala problema s težinom zapravo ne znam nije li to možda samo zato jer sam se u ovih par tjedana već 2kg udebljala 🙈😅
    Kad ste vi u prvoj trudnoći imale trbuh? (Nemojte mi pliz reći da tek u 5.mjesecu trudnoće 😅)

Jojj. Ja sam inače salasta i uvijek sam imala salast trbuh, ali sad mi se nekako čini kao da je drugačiji. Ne znam jeli još prerano jer sam tek 12tt. Ali eto. Haha

BlaBla

Broj poruka: 78

Prijavi adminu

Teab

Cure iz Zga moram vas upozorit na polikliniku Mazalin iz koje sam ja izasla skoro pa uplalana 12.11. Dosla ja na nifty i ajmo mi odma uzv reko ajd kaj sad,OGROMNA POGRESKA. Cim smo krenile s uzv ona meni vidim povecan mjehur na bebi i suti i kad sam pitala sto to znaci,dobila sam kratak odgovor moze bit anomalija bubrega a nemora bit nista ja si mislim kaj sad. Nis mi ne govori osim toga i na moje pitanje trebam li se brinut oko toga samo sto doticna nije rukom odmahnula. Vadena mi krv i puf daj pare dovodenja bok. Gledam u nalaz u kojem pise megacista velicine neznam vise ni koje. MEGACISTA halo. Narucujem se ja u Petrovu radi predostroznosti. Dodem danas u Petrovu i kaze meni dr: gospodo ali ja tu nista ne vidim. Moj bebonja je u redu raste i ljepo se razvija. Ali hocu rec takva jedna poliklinika koja glasi kao dobra posalje trudnu zenu kuci s nalazom MEGACISTE pa si ti Tea misli a zapravo je mali imao pun mjehur i samo to. Mazalinka vise nikad jer mi je u ta 3,4 tj jedna doktorica oduzela 5 godina zivota.

Uh… Grozno za pročitati… Ja isto vodim trudnoću u spomenutoj poliklinici, mada evo nemam ništa loše za reći, doduše nisam kod dr. Mazalin, nego kod druge.

[lilypie.com]

Didi4321

Broj poruka: 270

Prijavi adminu

Cestitam na urednim pregledima 
    Teab zao mi je sto si imala lose iskustvo. Ja sam jako zadovoljna s poliklinikom Mazalin, ona me vodila ginekoloski, a sad prenatalno druga dr iz tima. 
    Meni je trbuh natecen kao da sam cijelo vrijeme prezderana i puna plinova i mislim da je to od utrogestana, a trudnicki se vidi sasvim malo u pubicnom podrucju da se ispupcilo. Sad kako cu uskoro prestat s utrogestanom ocekujem da ce natecenost trbuha prestati.

5/21 ektopicna
    20.9. ➕ beta
    09.11. 10+5 CRL 39.7mm, brisevi ✔, Nifty ✔, stize nam decko 💙
    23.11. 12+5 Mini anomaly scan ✔
    18.01. 20+5 Anomaly scan ✔
    [lilypie.com]

Lovely_

Broj poruka: 864

Prijavi adminu

Pepsi2019

Teakoji neprofesionalizam. baš mi je žao da su te bezveze tako uplašili. Hvala Bogu pa je sve u redu 🙏☺️
    Bettyima li što novoga kod tebe u vezi termina?
    Atinakako si ti danas? Jesi uspjela što odspavati po noći?
    Cureide jedno glupo pitanje 😅 Kak bih ja znala imam li trudnički trbuh ili jednostavno masni trbuh? 🤔 Meni je trbuh dosta iskočio. Nocas me čak pidžama toliko tiskala da nisam mogla spavati. Majice ne prekrivaju trbuh, hlače jedva navučem iznad trbuha.
    Kako nikad nisam imala problema s težinom zapravo ne znam nije li to možda samo zato jer sam se u ovih par tjedana već 2kg udebljala 🙈😅
    Kad ste vi u prvoj trudnoći imale trbuh? (Nemojte mi pliz reći da tek u 5.mjesecu trudnoće 😅)

Evo moje iskustvo 😊
    Meni je ovo prva trudnoća i još uvijek nemam trudnički trbuh. Stalno čekam kad će iskočiti i ništa. Ovaj tjedan sam primjetila da kad legnem osijetim ispod pupka kako je sve tvrdo pa vjerujem da je to početak trbuha, ali i dalje ništa nije baš iskočilo. Također još ne osijetim ni bebine pokrete. 
    Kažu da u prvoj trudnoći puno kasnije bude vidljiv trbuh i da se kasnije osijete pokreti bebe. 
    Evo ne znam, ja idući tjedan ulazim u 5. mjesec trudnoće, a još uvijek ne izgledam trudno😅 jedva čekam taj teudnički trbuh i bebino lupkanje 🤭

[lilypie.com]

Chappie

Broj poruka: 325

Prijavi adminu

Meni se u prvoj trudnoci vidio jako malo sa 16tj. Tek sa 20 je bio vec uocljiv. A sad moram rec da ga vec primjetim.. ali kao da sam se najela stoji. Jos uvijek ne prolazim ko trudnica.. hahah.. 

🧔39
    👧31
    [lilypie.com]

Teab

Broj poruka: 623

Prijavi adminu

Nisam ni ja kod dr Mazalin bila..nebi htjela govoriti ime dr koja je to rekla. Bilo pa proslo beba je dobro to je nabitnije ali samo ocu rec koliko sam se nazalost eto razocarala  i nedaj boze nikome,al eto sta je tu je.
    Kaj se tice buse ja sam imala nesto kila viska al mi se isto cini da to nema veze sa salom jer kad ga dotaknem je tvrd i ne “leluja”

👱‍♀️28 🧔30
    6/21 biokemijska
    25.9. ➕
    13.10 prvi pregled ❤ kuca
    9.11. Drugi pregled (velki smo 4,43 cm)
    23.11. Nifty-nizak rizik, dolazi nam mali hahar 💙
    26.11.-sve uredno veliki smo 7.7 cm
    7.12. Treci pregled 110 g,rastemo ❤
    3.1. 250g,sve u najboljem redu
    14.1. Anomaly scan+kontrolni pregled petrova 393 g,sve je kak treba bit
    27.1. ..

31.3. Predzadnji pregled soc gin,imamo kilu i 800,mamina mrstilica 🥰
    [lilypie.com]

marta96

Broj poruka: 814

Prijavi adminu

kristinka9

I da, veli dr. da hematoma više nema, no do 16. tt (do sljedećeg pregleda) i dalje pijem Duphaston, mirujem i nema odnosa.

Meni je danas 12+5 no nije nista posebno mjerilo, rekao da je sve super, pogledao nogice, rukice, usta, želudac.. I rekao da i dalje koristim utrogestane 2x1 preventivno, ali da smijemo imati odnose. 

👩‍🦰 25g
    🧔30g
    Pokušavamo 5/21
    6mj+
    Spontani 6tt.💔
    Radimo dalje..
    Nalazi sve 5✔️
    27.09 ➕ ❤️
    5+4 07.10 Beta = 7901
    It's a girl❤️ TP 06.06.2022.🍀
    [lilypie.com]

Atina25

Broj poruka: 960

Prijavi adminu

Pepsi Spavala sam s uper s obzirom da mi je cijela desna strana bila upaljena  hvala na pitanju,kako si ti? Meni je danas sa zubom puno bolje i tjesi me to da su zbi ok nema karijesa itd.
    Teab Bas mi je zao da su te tako isprepadali ali bitno je da je s bebom sve u redu 
    Moj trbuh vam je ujutro ravan,a navečer ko da sam u 6 mj trudnoće  Ja sam se udebljala u bokovima i nogama imam osjećaj da mi se zdjelica širi radi maternice,al u trbuhu nisam jako, sta kasnije krene cure to bolje vidjet ćete poslije kad dođe trbušina koje veselje  ali nista ljepšeg od bebinih pokreta 

12.10 UZV ♥️ kuca (CRL 0.98 cm) 😍 7tt
    02.11 CRL 2.83 cm ♥️😍 sve super ✅
    11.11 miny anomaly ✅
    02.12,20.12 Raste curka 💖
    ❤ It's a Girl ❤ Panorama ✅
    07.01.2022 Anomaly scan - sve uredno 🙏
    [lilypie.com]

Lovely_

Broj poruka: 864

Prijavi adminu

marta96

kristinka9

Meni je danas 12+5 no nije nista posebno mjerilo, rekao da je sve super, pogledao nogice, rukice, usta, želudac.. I rekao da i dalje koristim utrogestane 2x1 preventivno, ali da smijemo imati odnose.

Marta tebe smo danas obavili i sad odbrojavamo do mene iduću srijedu 🤭 ja stvarno više nemam živaca čekat. Ovo će mi biti najduljih 5 tjedana u životu 🤭

[lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.