Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar amarenna

    amarenna

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Meni je ovo druga trudnoća pa mi je malo lakše kad znam šta me sve čeka 🙈 mučnine kod mene prisutne cijeli dan kao i s prvom curkom nadam se samo da će ubrzo prestati jer je osjećaj odvratan 🙊 u petak idemo na prvi ultrazvuk 🙏🎉 ja sam odmah nabila 2 kile u početku, trbuh napuhnut ko da sam u 5-om mjesecu već 🤣 pokušavam jesti što više manjih obroka dnevno pa je malo lakše. 

    👣 Curka 2018. ❤
    👣 Dečko 2021. 💙
    9/2022. Blighted ovum 😔
    28.12.2022 ➕🙏
    👣 Dečko 2023. 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar DarijaV

    DarijaV

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima! Moj bebač stiže sredinom Lipnja. Zasad svi pregledi uredni, Korona nije utjecala na termine pregleda. Pila sam Folacin do 12tt, sada od 13tt pijem samo Novalac prenatalne kapsule. Pijete li još išta osim toga s tim da imate sve nalaze uredne. Hvalaa 🤗🤗

    Mama 26 (Novalac) 🙋‍♀️
    Tata 32 🙋‍♂️
    Očekujemo našu prvu bebicu 👶 15.06.2021. ❤

    [lilypie.com]

  • Avatar Lora27621

    Lora27621

    Broj poruka: 169

    Prijavi adminu

    Mirjam2

    Lora27621

    Curke probala sam stavit pracenje ovo u potpis…jel to ok? 😂

    Skoro. Trebao bi ti negdje biti BB Code pa taj link kopiraj i zalijepi


    Evo :-)

    👩 26
    🧑31
    ➡️🤰 9/2020
    ➕ 17.11.2020.
    [lilypie.com]

  • Avatar amarenna

    amarenna

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    DarijaV

    Pozdrav svima! Moj bebač stiže sredinom Lipnja. Zasad svi pregledi uredni, Korona nije utjecala na termine pregleda. Pila sam Folacin do 12tt, sada od 13tt pijem samo Novalac prenatalne kapsule. Pijete li još išta osim toga s tim da imate sve nalaze uredne. Hvalaa 🤗🤗


    Pozdrav 😊 isto tako samo Novalac prenatalne kapsule, pila i u prvoj trudnoći meni su odlične 

    👣 Curka 2018. ❤
    👣 Dečko 2021. 💙
    9/2022. Blighted ovum 😔
    28.12.2022 ➕🙏
    👣 Dečko 2023. 💙
    [tickerfactory.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 713

    Prijavi adminu

    Lora27621

    Mirjam2

    Lora27621

    Curke probala sam stavit pracenje ovo u potpis…jel to ok? 😂

    Skoro. Trebao bi ti negdje biti BB Code pa taj link kopiraj i zalijepi

    Evo :-)


    👌
    Darija dobrodosla, cestitam🤗. Uz navedeno magnezij jos uvedi 

  • Deleted user

    Broj poruka: 713

    Prijavi adminu

    amarenna

    Meni je ovo druga trudnoća pa mi je malo lakše kad znam šta me sve čeka 🙈 mučnine kod mene prisutne cijeli dan kao i s prvom curkom nadam se samo da će ubrzo prestati jer je osjećaj odvratan 🙊 u petak idemo na prvi ultrazvuk 🙏🎉 ja sam odmah nabila 2 kile u početku, trbuh napuhnut ko da sam u 5-om mjesecu već 🤣 pokušavam jesti što više manjih obroka dnevno pa je malo lakše.


    Da u drugoj trudnoci bude vec trbuh dobro vidljiv u prvom tromjesečju 😄

  • Avatar matea1989

    matea1989

    Broj poruka: 553

    Prijavi adminu

    Mirjam2

    matea1989

    Jutro curke, evo da vam javim da sam dobila pozitivan nalaz na koronu, jučer sam se testirala. Sveukupno se ok osjećam, ovo je već 6. dan od pojave prvih simptoma, samo me malo grlo boli, temp. jučer i danas u granicama normale do 37.1, nadam se da će ovako ostati. Do nedjelje moram biti u izolaciji. Tako da ću moći sljedeći tjedan nadam se normalno na pregled, danas ću zvati ginićku. 😊😊

    Drzi se, nebi trebalo biti opasno za bebu ❤️
    Nego, sad sam skuzila da na isti dan imamo godišnjicu 🤵👰 Samo sto smo mi proslavili 5.ove godine 😄 A ovulacija mi je bila 26.9 😂 Sve se strefilo 💕
    Sto se debljanja i kila tice… Metabolizam mi je katastrofa spor i zrak se ljepi za mene…. Jedino me trcanje i zdrava prehrana drzala da ne odem na +100 Ali otkad sam zatrudnila ne opterecujem se i u životu nisam bila opustenija … Sto ne znaci da necu pripaziti, ali ne mislim se odricati hrane samo da ne prođem neki broj 🙃


    Ma dobro se osjećam tako da se nadam da je i bebici isto. Imat ćemo antitijela na covid taman do termina negde 😆😆 Eto, na znači imamo isti dan godišnjicu, meni je O bila tjedan iza, ali blizu smo. 😆 Skoro ispadne da smo skoro prve bračne noći napravili bebu, ka da smo čekali, a na kraju se samo tako poklopilo 😊😊 što se tiče kila ja sam i inače mršavica, i teško dobivam kile, al evo ipak sam dobila kilo od početka T. Sad sam 55 kg na 171 cm.

  • Avatar Sunshine:)

    Sunshine:)

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    d.m

    Cure, pozdrav :) prva trudnoća, 22god :) prvi dan zm je bio 27.10., zadnji 1.11., 1. test napravljen 25.11. nakon 2 dana kašnjenja :) od tad napravljena još 4, za svaki slučaj :D haha, prvi termin kod gin. tek za dva tjedna, i ujedno prvi pregled ikad :O, što trebam znati? Za sad samo ponekad osjetim mučninu, nema povraćanja još.


    👩23g
    👨23g
    👫5g
    03.08.2021. baby boy 💙
    12.07.2021. Iznenadio sam mamu i tatu 🙈

  • Avatar chocolina

    chocolina

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Jesam 20min citala sve 🤣 Srecom malac se zabavio sa crtanima pa mogu odmarat. Ja jutros bila vadit KKS, zeljezo, glukozu, TSH i urin. Taman mi stigli rezultati i sve je u normali. Bas nista poviseno ni snizeno 😊 Ima li snijega kod vas? Ovde kod nas samo kisa, kisa i jos kise 🙄 I kazu da ce iducih 10 dana tako. Pa ja neznam sta cu po cijele dane u kuci. A pogotovo jer malac voli bit van, ajme meni sa njim 😅
    Sutra u 10 pregled 💪
    Zasad sam stavila adventski vijenac, i sa plafona mi vise svjecice kao sige. Upalim si youtube sa bozicnim pjesmama i bas gustam. Opustajuce skroz 😌
    Posto mi je druga trudnoca stomacic je tu, zapravo nikad nije ni nestao 😅 Al san ga ni uvuc ne mogu. Mi koje smo sad usle u 13.tjedan, jel smo to zapravo krocile u 4mjesec trudnoce? 😮

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar sassy

    sassy

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure,
    Jutros sam dobila plusic :) inace ovo mi je prva trudnoca i prava sam neznalica.

    Javila sam se dr i rekla je da dodjem kroz 10tak dana na UZ pa planiram tamo 14tog otprilike. Inace pijem neku hormonsku terapiju pa mi je rekla da nastavim do kontrole. Nadam se da ce sve bit OK :)
    Jako sam sretna i uzbudjena a kako dan odmice pocinje neki strah da se pojavljuje, ne znam je li to normalno ili sam ja samo luda :D

    👩‍🦰 - 31
    👨- 40
    Baby girl <3

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.