Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nina27

    Nina27

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Ja sam skroz ravna ko inače, u sve normalno stanem. ☺️ Jedino kad sam si bas prislonila ruku uz trbuh sam primijetila ko neku lopticu, ali to je sve još duboko skriveno. 😉
    Na kraju ćemo sve dobit kile za Božić. 😂 osim ako nam ne bude mučno od svih tih mirisa.
    Je li tko već počeo kititi svoj stan/kuću za Božić? ❄️

    👱🏼‍♀️ 27
    👱🏼‍♂️ 32
    ➕ 18.11. ❤️
    It’s a boy! 💙

  • Mara Kokosica

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    vale123

    Mara, pa treba pisati u uputama šta to znaci. Odi kupi u ljekarnu bolje, pa napravi opet čim se probudiš


    U izolaciji sam, imala sam u zalihama taj jedan. Gravidnost ultra, ima li iko iskustva. U petak mi je romed pokazao blijedu crtu.
    Ne znam sta da mislim sad.

    06/20 blighted ovum 8tt.

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Ja sam zasad napravila samo ukras za stol sa svijecicama , trebutno zivimo u malom stanu a uskoro se selimo u svoju kucu pa mi se nis vise neda po tom malom stanu 😂 samo cekam da renovacije zavrse i da se preselimo 😍 nadam se iskreno kroz 2-3 mjeseca 😍 a bor kao svaki dan cu ali nakraju se nadem samo kako lezem na kaucu i razmisljam si kako sam preumorna za ista 😂🙈 

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Mara daj nam stavi slike testica :) 
    Ja da vam budem iskrena sam kupila jos jedan test u mulleru haha nekako mi ulijeva sigurnost kad piskim i kad je crta tu 😍 

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Mara naruči test iz neke ljekarne ili dm-a ili zamoli nekoga da ti kupi i ponovi test s prvim jutarnjim urinom.
    Nisam skuzila jel ti je skroz bijelo tamo di treba biti testna crtica ili ti je cijeli test bijel pa se ne vidi ni kontrolna. 

  • Mara Kokosica

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    Testna linija se odmah pokazala, sto znaci da je dobro odradjen test. A u kvadraticu bijelo ko snijeg. Sad me strah da nije biokem.

    06/20 blighted ovum 8tt.

  • Deleted user

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Nina27

    Ja sam skroz ravna ko inače, u sve normalno stanem. ☺️ Jedino kad sam si bas prislonila ruku uz trbuh sam primijetila ko neku lopticu, ali to je sve još duboko skriveno. 😉
    Na kraju ćemo sve dobit kile za Božić. 😂 osim ako nam ne bude mučno od svih tih mirisa.
    Je li tko već počeo kititi svoj stan/kuću za Božić? ❄️


    Ja ću čekat sa kićenjem do Badnjaka, jer imam mačku koja jedva čeka da nešto visi da se ima s čim igrat, pa se bojim da ništa od ukrasa ne bi ni dočekalo Božić😂😂

  • Avatar Sunshine:)

    Sunshine:)

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Cure, pozdrav :) prva trudnoća, 22god :) prvi dan zm je bio 27.10., zadnji 1.11., 1. test napravljen 25.11. nakon 2 dana kašnjenja :) od tad napravljena još 4, za svaki slučaj :D haha, prvi termin kod gin. tek za dva tjedna, i ujedno prvi pregled ikad :O, što trebam znati? Za sad samo ponekad osjetim mučninu, nema povraćanja još.

    👩23g
    👨23g
    👫5g
    03.08.2021. baby boy 💙
    12.07.2021. Iznenadio sam mamu i tatu 🙈

  • Mara Kokosica

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/tq3fhqk [ibb.co]

    06/20 blighted ovum 8tt.

  • Avatar Nina27

    Nina27

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    maša25 razumijem u potpunosti. 🤗
    Kaca12 pametno 😂
    Ja sam već lagano postavila neke ukrase, adventski vijenac, ali nam danas/sutra trebaju dostaviti i bor i još dodatne kuglice iz homedeco. Imaju diiiivnih stvari. ❤️Kako su nam poslali krivi bor, odnosno promijenila sam narudžbu u umjetni snježni, a ne skroz bijeli bor (puni ljepše izgleda), a nisu stigli to sve učitat i na vrijeme registrirat, moramo cekat da idući tjedan dođe pravi. I iskreno, kako nam je to prvo zajednički Božić u zajedničkom stanu, mislim da ćemo ga odmah idući tjedan okititi. 🥰😍❄️ Mene to bas veseli. ❤️

    👱🏼‍♀️ 27
    👱🏼‍♂️ 32
    ➕ 18.11. ❤️
    It’s a boy! 💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.