Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ana0310

    ana0310

    Broj poruka: 1238

    Prijavi adminu

    Mene ceka prvo ciscenje, a onda tek dekoracije 😄

    + 29.10
    [lilypie.com]

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Mara nazalost ja tu nevidim nista, po meni je ovo negativan test. A kad si radila test prije toga ? Jesi imala pozitivan test ili ? Nerazumijem bas sta se desilo 😕 ako ti kasni vec 5 dana bi trebala bit crtica…

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • Mara Kokosica

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    maša25

    Mara nazalost ja tu nevidim nista, po meni je ovo negativan test. A kad si radila test prije toga ? Jesi imala pozitivan test ili ? Nerazumijem bas sta se desilo 😕 ako ti kasni vec 5 dana bi trebala bit crtica…


    Radila sam test u petak prosli kad sam i trebala dobiti. Bio je pozitivan.

    06/20 blighted ovum 8tt.

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    A neznam stvarno sta se desava , mozda da probas uzet neki drugi test? Najbolje digitalni? Jesi krvarila ili nesto? Kad imas prvi pregled? 

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • Mara Kokosica

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    Hvala ti na odgovoru. 
    Nisam se narucivala jos na pregled jer sam cekala da potvrdim jos jednim testom i da izadjem iz izolacije. Pijem puno tekucine pa si mislim da se nije razblazilo. A opet nakon 5dana kasnjenja valjda bi bila crtica

    06/20 blighted ovum 8tt.

  • Mara Kokosica

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    Mara Kokosica

    Hvala ti na odgovoru.
    Nisam se narucivala jos na pregled jer sam cekala da potvrdim jos jednim testom i da izadjem iz izolacije. Pijem puno tekucine pa si mislim da se nije razblazilo. A opet nakon 5dana kasnjenja valjda bi bila crtica


    Nisam krvarila

    06/20 blighted ovum 8tt.

  • Deleted user

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Mara, ovaj test sada je negativan, ne znam koliko ti je bila blaga crtica u petak kad si radila, al stvarno je moguće da nije vidljiva crtica zato što nisi radila s prvim jutarnjim urinom. Ne znam koliko piješ tekućine, možda ti je urin dns bio razvodnjen. 
    Čitala sam da su druge žene pisale kako su otkrile biokemijsku trudnoću tako što su ponavljale testove i otkrile da je postao negativan. Ali isto tako znam žene kojima je trebalo i više od tjedan dana da im test bude pozitivan sa jako vidljivim crticama, zbog jako kasne ovulacije. 

  • Avatar Lora27621

    Lora27621

    Broj poruka: 169

    Prijavi adminu

    Curke probala sam stavit pracenje ovo u potpis…jel to ok? 😂

    👩 26
    🧑31
    ➡️🤰 9/2020
    ➕ 17.11.2020.
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 713

    Prijavi adminu

    matea1989

    Jutro curke, evo da vam javim da sam dobila pozitivan nalaz na koronu, jučer sam se testirala. Sveukupno se ok osjećam, ovo je već 6. dan od pojave prvih simptoma, samo me malo grlo boli, temp. jučer i danas u granicama normale do 37.1, nadam se da će ovako ostati. Do nedjelje moram biti u izolaciji. Tako da ću moći sljedeći tjedan nadam se normalno na pregled, danas ću zvati ginićku. 😊😊


    Drzi se, nebi  trebalo biti opasno za bebu ❤️
    Nego, sad sam skuzila da na isti dan imamo godišnjicu 🤵👰 Samo sto smo mi proslavili 5.ove godine 😄 A ovulacija mi je bila 26.9 😂 Sve se strefilo 💕
    Sto se debljanja i kila tice… Metabolizam mi je katastrofa spor i zrak se ljepi za mene…. Jedino me trcanje i zdrava prehrana drzala da ne odem na +100 Ali otkad sam zatrudnila ne opterecujem se i u životu nisam bila opustenija … Sto ne znaci da necu pripaziti, ali ne mislim se odricati hrane samo da ne prođem neki broj 🙃

  • Deleted user

    Broj poruka: 713

    Prijavi adminu

    Lora27621

    Curke probala sam stavit pracenje ovo u potpis…jel to ok? 😂


    Skoro. Trebao bi ti negdje biti BB Code pa taj link kopiraj i zalijepi 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.