Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

mara5

Broj poruka: 527

Prijavi adminu

Ja sam takodher jako napirena ovisi kako kroz koji dio dana, kupila sam si jedne crne trudnicke riflice u h&m, tj narucila preko weba 🤭🤭🙈
    Tajice za po kuci cu nadam se ulovit u lidlu.. tamo budr ok cijena i kvaliteta…
    Imam hrpu oversize haljina jer se to nosilo protekle sezone tako da pomrit cemo s tim proljece, a na ljeto takodjrr samo udri haljine.
    Krenut cu vjv na pilates cim otvorim komplikacije i onda cu h&m naruciti trudnicku sportsku opremu i to je to…
    Ne planiram uzimati pretjerano trudnicke odjece, jer to ce proci dok kazes keks 😛

🙅‍♀️29, 🙋‍♂️28
    20.11 ➕

Kiflica

Broj poruka: 479

Prijavi adminu

Mislim, moze robica biti  skupa ili jeftina, svejedno . :)) ne biram, samo da je udobno i lako za nabaviti jer mi se u ovoj situaciji s koronom ne klipsa po ducanima u uzaludnoj potrazi. :) 

[lilypie.com]

• Barbi_2309

Broj poruka: 34

Prijavi adminu

Kiflica

Drage moje, znate li gdje bi se mogla kupiti trudnicka odjeca? U kojim ducanima imaju taj odjel za trudnice? Ja sam iz Rijeke, tako da me Zagreb ne zanima… Eventualno neki online ducani. Osobito udobne tajice da ne stezu oko struka, trenirkice i pidzamice, to udobno i toplo za po doma… Vec me lagano stisce oko pupka.

Meni je dosta frendica preporučilo Lidl kao mjesto za kupovanje trudničke odjeće. Cijene im nisu previsoke,a kvaliteta je jako dobra. I imaju svakih par tjedana neku novu ponudu za trudnice. Ja za sad nosim isključivo haljine i suknje za posao, jer u hlače ne stanem više. I mogu i sama preporučiti lidlove hulahopke, one su jedine čija pasica me ne steže oko struka. 

👩‍🦰♂️31 god
    👨‍🦱♀️34 god
    👩‍❤️‍👨 Together since 2009, married since 2017

🤰+16.10.2020.
    [lilypie.com]

Kiflica

Broj poruka: 479

Prijavi adminu

Ma da, ne brinem se za ljeto i haljinice, to ce biti lako. :) Nego mene vec lastika od piđamica pocinje stezati u struku, pa nezz sto bi s tim. A zimogrozna sam strasno, moram biti dobro ubundana.

[lilypie.com]

mara5

Prijavi adminu

Kiflica

Ma da, ne brinem se za ljeto i haljinice, to ce biti lako. :) Nego mene vec lastika od piđamica pocinje stezati u struku, pa nezz sto bi s tim. A zimogrozna sam strasno, moram biti dobro ubundana.

Ja.imam dvije pidjamice karirane bez gume sa spagicama, pa si stegnem.kako hocu

🙅‍♀️29, 🙋‍♂️28
    20.11 ➕

• Barbi_2309

Broj poruka: 34

Prijavi adminu

Kiflica

Ja sam uzela mužu donje dijelove pidžame, je da mi malo padaju, ali bolje to nego da me stišću hahahahaha
    Imaš jeftinih pidžamica u Kika ili Pepca ;)

👩‍🦰♂️31 god
    👨‍🦱♀️34 god
    👩‍❤️‍👨 Together since 2009, married since 2017

🤰+16.10.2020.
    [lilypie.com]

Maša🥰🤰🏼

Broj poruka: 1090

Prijavi adminu

U ja jedva cekam da mi pocne rast trbuh 😍 ja vec sada ne nosim rifle jer me stiscu ali vj od toga sta sam napuhnut, ja sutra ulazim u 6 tjedan 😍😍😍

Jao jako sam sretna bas nisam zeljela ali svjedeno cu njenom muzu i djeci rec tek kasnije a ona ce sutit za sada :) 
    Tata ima rodendan ovaj tjedan al rekla sam da sam narucila poklon online pa da ce kasnit zbog korone :P pa cu onda mu dat poklon sa slikom petak 11.12. 😌

👰🤵 1g 7m
    Radimo na bebi od 7/2020
    Elenatal 💊
    Euthyrox od 25 💊
    Biokemijska 12/2020, 6 tt
    [lilypie.com]

• Mara Kokosica

Broj poruka: 693

Prijavi adminu

Ja sam isto cula Lidl i LC waikiki

06/20 blighted ovum 8tt.

Maša🥰🤰🏼

Broj poruka: 1090

Prijavi adminu

E a imaju i u H&M -u trudnicku odjecu :) 

👰🤵 1g 7m
    Radimo na bebi od 7/2020
    Elenatal 💊
    Euthyrox od 25 💊
    Biokemijska 12/2020, 6 tt
    [lilypie.com]

mara5

Prijavi adminu

maša25

E a imaju i u H&M -u trudnicku odjecu :)

Da da sve sto trebas, mada nije da sam fan te trudnicke odjece.. bas nr volim sto sve ima te spagice trakice koje se vezu ispod sisica iznad stomaka 😂
    Smislit cu ja vec neke cake, ili bar kupiti neko remenje pa onda stavit😂 
    Jao jao kakve muke 🙈😅😅

🙅‍♀️29, 🙋‍♂️28
    20.11 ➕

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.