Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Toncica24

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Kaca12

    Tončice javi kako je prošao pregled i nadam se da ćeš čuti ❤️❤️😁


    Javim,iako ne virujen jer znam da mi je sve kasnilo prosli misec al vidit cemo mozda se iznenadim  

    1.8. Curetak stigao 💗

  • Avatar mara5

    mara5

    Broj poruka: 1344

    Prijavi adminu

    coclina kak se osjećaš sad?

    🙅‍♀️30, 🙋‍♂️29
    [lilypie.com]

  • Avatar Nina27

    Nina27

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Cure jutro :), evo mene na 7 + 0. Nemam stvarno nikakve mučnine, tu i tamo neka probadanja. Tako da nemojte moliti za to. 😂😂 ja sam sretna iako i dalje imam neki blagi proljev pa sam uspjela već 2,5 kg smršaviti. Ne sumnjam da će mi se sve to vratit u 2./3. Tromjesečju. 🙈

    👱🏼‍♀️ 27
    👱🏼‍♂️ 32
    ➕ 18.11. ❤️
    It’s a boy! 💙

  • Tonka55

    Broj poruka: 120

    Prijavi adminu

    Nina27

    Cure jutro :), evo mene na 7 + 0. Nemam stvarno nikakve mučnine, tu i tamo neka probadanja. Tako da nemojte moliti za to. 😂😂 ja sam sretna iako i dalje imam neki blagi proljev pa sam uspjela već 2,5 kg smršaviti. Ne sumnjam da će mi se sve to vratit u 2./3. Tromjesečju. 🙈


    Ooo da hahahaha i ja čekam napokon to blaženo stanje u sljedećim mjesecima i onda ću nadoknadit i previše kila hahaha

    👨‍💼30 💓 👩‍💼28
    Naše malo čudo je napokon na putu 🤰🥰

    [lilypie.com]

  • Avatar Norrah

    Norrah

    Broj poruka: 93

    Prijavi adminu

    cocolina

    Jutro curee..mi smo danas tocno 11+0 nrksko je jako brzo roslo.Za dva dana pregeld jedvs cekamm


    I mi isto 😍 zapravo mi sve sporo prolazi, pogotovo jer lezim stalno, al generalno kad pogledam, proletilo ☺️ Nama je sutra pregled i bas se veselim 🍀😍

    ➕ 17.10.
    👧 22.06.2021 - stigla curka

  • Barbi_2309

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Cure, 
    Kad ste vi dobile uputnice za kompletnu krvnu sliku i urin. Meni je za sad dr. dala samo da idem vaditi krv za Rh faktor i krvnu grupu, drugo ne.
    Pa se sad mislim da li da je nazovem i pitam. Ja sam radila urinokulturu taman prije nego što sam ostala trudna, jer sam imala E. coli i došli su mi sterilni nalazi, pa sad nisam sigurna jeli mi možda zbog toga nije još dala uputnicu?
    Sljedeći pregled mi je 11.12. a tad bi već trebala biti pri kraju 12. tjedna i čini mi se kasno za prvi put vaditi krvnu sliku. Molim pomoć :)

    👩‍🦰♂️31 god
    👨‍🦱♀️34 god
    👩‍❤️‍👨 Together since 2009, married since 2017

    🤰+16.10.2020.
    [lilypie.com]

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Barbi meni je rekla da ce mi dat na prvom pregledu a tad cu bit 6+2 

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • Raven7

    Broj poruka: 246

    Prijavi adminu

    Evo ja sada dobila tek u 8.tt…KKS i ostatak za transfuziju :)

    ➕4.11.2020.
    It's a boy 💙
    Termin poroda 09.07.
    Rođenje 20.07.2021.

    https://lmtf.lilypie.com/UlGTp1.png[/url [lilypie.com]

  • Maryy29

    Broj poruka: 117

    Prijavi adminu

    Bok, cure ja sutra ulazim u 11 tjedan, mislim da mi staju mucnine, al ponekad me uhvati iznenadni umor i malo mi je teza probava… Kako vi to rjesavate? 

    👱‍♀️29
    👨‍🦱30
    Planiramo drugo djete od 06/2020
    + 22.10. 2020.
    Termin 01.07. Girl 💓

  • Tonka55

    Broj poruka: 120

    Prijavi adminu

    Barbi_2309

    Cure,
    Kad ste vi dobile uputnice za kompletnu krvnu sliku i urin. Meni je za sad dr. dala samo da idem vaditi krv za Rh faktor i krvnu grupu, drugo ne.
    Pa se sad mislim da li da je nazovem i pitam. Ja sam radila urinokulturu taman prije nego što sam ostala trudna, jer sam imala E. coli i došli su mi sterilni nalazi, pa sad nisam sigurna jeli mi možda zbog toga nije još dala uputnicu?
    Sljedeći pregled mi je 11.12. a tad bi već trebala biti pri kraju 12. tjedna i čini mi se kasno za prvi put vaditi krvnu sliku. Molim pomoć :)


    Ja sam dobila uputnice na prvom pregledu sa punih 8 tjedana. 

    👨‍💼30 💓 👩‍💼28
    Naše malo čudo je napokon na putu 🤰🥰

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.