Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3146

    Prijavi adminu

    ana0310

    tweetyca

    Za svaku igracku pise samo uz nadzor jer se moraju proizvodjaci ogradit u slucaju da se nesto dogodi. Mislim da se vise radi o tome s cim si ti okej da bude uz bebu a da tebe ne plasi da ce se nesto dogodit. Isto tako ide za bilo sta ostalo u kreveticu. Kako je moja sestra rekla, ionako prvih par mj ce uvijek jedno od nas bit budno, tako da se vise ne zamaram time. Nece bit instagram krevetic sa hrpetinom stvari unutra, al ce bit isto onako kako su sve necakinje imale. A iskreno nekako sumnjam da ce ti od svih zemalja bas u Njemackoj preporucit nesto sto smatraju da nije okej.

    Slazem se s ovim i sa Mallom u potpunosti 😊
    Sve sto gledam za novorodence ili je deklarirano kao od 3 ili 6 mj ili pod nadzorom (na kreveticu je pisalo koristiti pod nadzorom), mislim da sam etiketu s jednog bodija skinula na kojoj pise da postoji opasnost od gusenja 😅 vole se proizvodaci ograditi


    Ili ono kad je na bodiu ima etiketa da prije pranja izvodimo bebu hahahhaha 🤣🤣🤣
    A ja baš mislila da I bebu ubacim u masinu 🤣🤣🤣🤣

    👱🏼‍♀️ 28 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2710

    Prijavi adminu

    Ja mislim da ce me dijete mrzit i bit izivcirano ako uvijek budem paranoicna oko svega i trcala za njom, pa prakticiram bit nemajka vec od sad 😁

    👩🏻 31
    👨🏻 34

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Ana, moguce cak da se ta hobica smije koju si ti linkala, vidim da su kraci krakovi i ne mogu se bas omotat bebi oko vrata…jako je slatka, mozda si na kraju uzmem bas tu, samo rozu. Ako ti budu sta vise rekli, javi nam piz, uvijek volim cuti prakse doktora iz naprednijih zemalja, a njemcima i skandinavcima nekako vjerujem.❤
    Malla, imas pravo oko izluđivanja…ja se moram zaokupit sa sto poslova u zivotu i onda ne stignem mislit o detaljima, a sad otkad sam doma i nemam sto raditi bas zabrijem na sitnice i izludim se… Najbolje mi je imati vise djece i vratit se cim prije na posai i imati sto manje vremena za razmisljanje - oduvjek sam tako bolje funkcionirala, a najbolja sam bila kad sam u isto vriijeme radila i strudirala na 2 odvojena fakulteta, a uz to i izlazila vanka…sve sam stigla, cak i bit top student i zavrsit u roku, samo nisam stigla zabrijavati na gluposti.🤣🙈😍 Ja bi samu sebe izludila da sam domacica, vjerojatno bi izucavala sastave detergenata…🤣🤣🤣 

    [lilypie.com]

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Haha hvala cure na odgovorima i savjetima, opustile ste me! ❤Ovaj forum je super za moju psihu, jako mi je drago sto vas imam 🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar Dominique_i_bebita

    Dominique_i_bebita

    Broj poruka: 365

    Prijavi adminu

    Hahah jesu vam smijesni muzevi sa snovima. Bas su slatki..moj se jucer izbezumio isto ali u javi. ne u snu, kad smo isli neku opremu gledat zajedno..pita se kak ce s tom malom bebicom. Al ja znam da ce se super snac, novo mu je kao i meni i vecini vasih muzeva pa je skroz razumljivo da im podsvjest radi 100 na sat. Najjace mi je ovo kak je sanjao da zelis malo izvadit dijete samo da nesto vidis pa ga vratit hahahha 
    .
    Slazem se s ovim “nemajka” odlukama..ko bi na sve uspio paziti, pa to je da izludis..al mislim da je to fakat individualno, netko i za sebe pazi na svaku sitnicu, a netko ne..do karaktera je mislim. Ja volim pazit ali u nekim granicama razuma, kolko procjenim da je potrebno, sto je dosta individualno
    .
    Palacinka work day..lajkam :) btw hvala onome tko je predlozio tj spomenuo overnight oats, mislim da je to bila Negativ.ljubavi (ili Amber), ne zamjerite..ugl stalno ih jedem za dorucak, odlicna stvar. Dok nisam tu procitala nisam bila cula za to. 

    👱‍♀️25 👱‍♂️26 👰🤵 10.10.2020.

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3146

    Prijavi adminu

    Evo da vidiš kolika je zapravo..u mom dlanu 🙂
    https://ibb.co/8mPW4XN [ibb.co]

    👱🏼‍♀️ 28 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2710

    Prijavi adminu

    Predivno ana 🥰 i meni ce ova teta napravit manju + od malo mekseg pamuka, bas za novorodjencad 💪

    👩🏻 31
    👨🏻 34

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3146

    Prijavi adminu

    Krakovi zaista nisu puno duži od prstiju na rukama…mislim da je to oke…zaista mala a ako će i stvarno umiriti bebu kako i kažu…zašto ne…ja vjerujem da je bebama to veliki stres iz tako malog mjesta odjednom doći na ovaj veliki i toliko novih stvari, pa bar nešto malo da imaju da ih umiri. 

    👱🏼‍♀️ 28 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar MaryClear

    MaryClear

    Broj poruka: 256

    Prijavi adminu

    ana.b.

    Miskada octanisept I ja stalno imam doma, kupim eto još jednu bočice čisto da bude sve zapakirano dok beba dođe 😄
    I ja sam bas razmišljala jednostavno otići u ljekarnu I kupiti komprese I pitati njih za taj prasak I sta jos savjetuju za njegu pupka..i ono bi to trebali znati 😁
    Nenitadobro došla 😊
    A ticker- jednostavno klikneš na neki naš I onda namjestis kako se tebi sviđa. Kad budeš gotova onda kopiraš ovaj link za forum:
    https://ibb.co/KD2CLGg [ibb.co]


    Nama na trudnickom tecaju su rekli prasak Tyresopur.
    Iako kad mi je prosli tjedan bila patronažna u posjeti da se upoznamo i uzme neke moje podatke, objasnila mi je da ona jako malo koristi taj prašak zato sto i octenisept isušuje… Ja cu uzeti sve to, pa bolje da se ne koristi nego da fali…
    Jucerasnji tecaj dojenja sam i ja poslusala i bas mi je drago, ima toga dosta korisnoga. A i ljepše je kad ti to netko malo usmeno pojasni, a ne samo da citas… Ugl super iskustvo 🙂

    [lilypie.com]

  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2710

    Prijavi adminu

    Ja evo citam knjigu Klinike Mayo o trudnoci i prvoj godini zivota i to je valjda najveca i najopsirnija knjiga koju sam dosad citala 😄

    👩🏻 31
    👨🏻 34

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.