Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • cocolina

Broj poruka: 218

Prijavi adminu

I zaboravila sam napisati da sam u plusu 6 kila i tlak je bio 100/60..imam zadnjih par dana grceve ujutro u listovima i probude me i onda ke noga boli cijeli dan od tog a pijem magnezij i sad neznam jel ima neki prirodan lijek jer ujutro je uzass

+ 13.10 ♡
    Baby girl🥰
    [/url [lilypie.com]

Dominique_i_bebita

Broj poruka: 239

Prijavi adminu

Cestitke na dobrim pregledimaa :))
    .
    Kos za pelene…kome treba mislim da je okej, meni osobno ne, em sto cemo koristiti platnene, em inace sortiramo i cesto nosimo van pa nebi bilo smisla. Gnjezdo cemo dobit vjerojatno al inace ga nebih kupovala, ovak cemo ga samo za kad idemo u goste ili doma na trosjedu..
    .
    Sjetila se ja pogledat rezultate ogtta danas nakon skoro dva tjedna.. 
    nataste 4,4 
    poslje 60 min 4,2 
    poslje 120 min 4,4. 
    Kak je to moguce xD mislim valjda je to okej, jel se netko bolje kuzi?

👱‍♀️24 👱‍♂️25 👰🤵 10.10.2020.

Mallla

Broj poruka: 4342

Prijavi adminu

Strah od korone…ooo da imam…sve pokusavam mislit pozitivno da sve oko mene sto su imale su prosle s blagim do srednjim simptomima. Onda izbombardiraju vijesti koje onako u prolazu cujem pred spavanje pa ne mogu ocistiti mozak od tih informacija. Nadam se da ako sam izbjegla do sada da cu mozda izbjeci i do poroda. Malo me tjesi sto je velik broj ljudi oko mene prebolio koronu ili su se cijepili. Mada znam da to nije garancija blago me tješi jer nekom logikom manje je “opasnih” oko mene.

🙋‍♀️Mama 31
    👨‍💻 Tata 36
    🙋‍♀️ Hana 4
    [lilypie.com]

miska

Broj poruka: 406

Prijavi adminu

Strah od korone - najvise zbog trudnoce. Pazim se koliko god mogu, ne druzim se okolo s ljudima iz tog razloga, samo sa bratom i njegovima. Moj muz se na poslu poceo testirati brzim testom dvaput tjedno, kaze zbog mene, da odmah znamo. Dnevnik i vijesti izbjegavam jer me i bez njih hvataju zute minute stresa i plakanja. Strah me da ne pokupimo koronu dok budemo u bolnici.
    Ja sam vec dosta toga oprala (na 40 i 60 sa frosch det za bebe) i spremila. Oprala sam i svoju robu za bolnicu s tim da bude sve isti miris, da bebacu ne smeta. Kad vidim mamu kako unisti bijeli ves i rucnike na 95 jaoo 😅 I onda se zali kad se raspadne sve. Ja inace bijelo perem na 60, sareno na 40, bebino cu ipak malo vise paziti i peglati i mislim da ce biti ok. 
    Tegobe - imam trnce u nogama nakon lezanja ili mi stopala malo oteknu od umora. Mali me lupa na sve strane, kod rebara, mjehura, lijevo, desno a i trbuh mi bas bude tvrd i izbocen s desne strane koliko se on namjesta i okrece. Zadnja 2,3 dana bas lose spavam, nikako se namjestiti pa se budim i sa bolovima u ledjima. 

[lilypie.com]

Ninica28

Broj poruka: 119

Prijavi adminu

sassy

Zaboravih napisat, radila sam i ogtt, nisam sigurna da je bas tako dobar nalaz al cekam 18ti za pregled. Vrijednosti su:
    1. Mjerenje 4.6
    2. Mjerenje 5.6
    3. Mjerenje 6.2

Kako vama djeluje? Po ref vrijednostima ne bi niti jedna trebala prelaziti 6.1 mada na nekim stranicama pise drugacije.

Za zgaravicu u trudnoci pogotovo trece tromjesjecje primijenite prvu tehniku disanja i polozaj cetveronoske :) tj ruke i noge na pod i izdah na usta, udah na nos dijafragmalno(da se stomak napuse ne udisati u prsa), izdah na nos izgovarajuci slovo s kroz zube i ponoviti nekoliko puta.

To je dobar nalaz, slično je i meni i sve piše da je u referentnim intervalima

[lilypie.com]

Ninica28

Broj poruka: 119

Prijavi adminu

Rio

Cure koliko je vas imalo koronu u trudnoći?
    Čitam ove članke unazad dva - tri dana, e ne bude mi dobro… koliko god izbjegavam čitanje toga danas mi je u tri navrata iskočila vijest o zaraženoj trudnici u Varaždinu, jučer o slučaju u Osijeku.. ne želim ni napisati sto se dogodilo.
    Bojite li se vi? 🥺🥺 ja sam bila totalno opušteno po pitanju toga, ali očigledno je da za trudnice korona vise nije tako bezopasna kakva je bila na početku..

Ja sam imala koronu početkom 4 mj, sad kad sam isto vidjela te članke malo me strah, ali nadam se da će sve proći kako treba, te vijesti me baš uznemire, pazim se i dalje koliko mogu 

[lilypie.com]

Tinchy_07

Broj poruka: 489

Prijavi adminu

Cocolina bravo za dobar pregled, malac je vec lijepo narastao, bitno da su proroci dobri. Ja isto imam 25mm,a tjedan sam manje od tebe, ali kad citam proljetnice kako su bile u goroj situaciji i na kraju dosle do sigurnih tjedana srce mi na mjestu, moze se uz mirovanje.
    Jos cemo mi kukat u 40tt kad ce van😉
    Rio ja se isto bojim, pogotovo kad procitam tako nesto,a ruku na srce te vijesti je nemoguće izbjec.
    Obzirom na mirovanje malo se druzimo, al opet muz radi, njegovi nije da se paze, a u kontaktu smo i svasta nesto.
    Isto, kako sam pratila proljetnice par njih je rodila s koronom i bilo je sve u najboljem redu tako da ako vec ne izbjegnemo 🙏 se da tako bude da nema nekih tegoba.
    Sto se tice zgaravice ja sam u ljekarni kupila antimetil kapsule, prirodne, od đumbira, smiju se bez beda u trudnoci i iskreno mene su spasili, sad konacno spavam normalno. Nekih 80kn za 30 tableta, piju se 2 na dan, mada ja pijem samo navecer jer mi tad najgore. Uzimam ih tjedan dana i super su.
    Grcevi u nogama i kontrakcije opcenito su mi jako cesti i pijem 1 magnezij na dan, njega mozemo do 36tt.
    Mene je krenula jako, jako mucit zubobolja. Pred 3 tjedna bila na pregledu i sve ok, nema karijesa, sad se nesto gadno upalilo i pijem lekadol, sutra ujutro tek pregled. Dali vas muce zubi u trudnoci? 

🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 34. tjedan, 💙

Tinchy_07

Broj poruka: 489

Prijavi adminu

*protoci ne proroci🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 34. tjedan, 💙

Clio35

Broj poruka: 600

Prijavi adminu

Što se tice korone, i ja, sam je prebolila pocetkom 12mj.tad sam, bila trudna oko 2 ipo mjeseca. Prošla sa blagim simptomima i eto hvala Bogu bebac je uredu. Odlicno se razvija.
    Cocolina ovaj put mi nije mjerila, samo je prstima gledala da li sam zatvorena, a prije dva tjedna mi je rekla nešto 7 mm. Toliko me bila isprepadala da je uopće nisam shvatila. Samo znam da mi je rekla strogo mirovanje i nek izguramo ovako do 34tt.
    Od priprema sam u DM kupila online sve sto treba za mamu i bebu za rodilište, pelene. Robicu sam nešto kupila u Pepca i Kika dok sam bila u pokretu, a sad sam, narucila 2 kombinezona 56 i dva 64, bodije dugih rukava 5 kom. vel. 56 i dva 64 u Sinsay, jucer došlo i preslatko je. Ne kupujem robicu jer ce mi dati sve prijateljica koja je rodila u sijecnju. 

🙋‍♀️37🧔34
    Papa test 8/20 uredan
    Cervikalni brisevi 8/20 uredni
    Spolni hormoni 8/20 uredni
    1.missed ab 7tt.- 10/19
    22.10 ➕👶♥️🌼
    Prvi pregled 06.11. 6+3 tt srceko kuca 💗💓💝18.12. Pregled, srce kuca, sve savršeno 13 tt.
    15.01.sljedeći pregled - 17 tt. DECKO💙
    12.02. Sljedeći pregled
    IT'S A BOY💙💙💙💙
    Termin poroda : 19.06-26.06
    [/url [lilypie.com]

Clio35

Broj poruka: 600

Prijavi adminu

Žgaravica me ubija, nocas nisam ništa spavala, sama kriva jer smo pizzu jeli i eto. Ja pijem reflukstat i spasi me. Gin. mi je preporucila Roidokal tablete i rekla je da su odlicne za nas na mirovanju.
    Tinchy_07 ja imam problema sa zubnim mesom. Perem zube stalno i koristim gingel, malo bude bolje ali i dalje su natecene i krvare.
    To su cari trudnoce 

🙋‍♀️37🧔34
    Papa test 8/20 uredan
    Cervikalni brisevi 8/20 uredni
    Spolni hormoni 8/20 uredni
    1.missed ab 7tt.- 10/19
    22.10 ➕👶♥️🌼
    Prvi pregled 06.11. 6+3 tt srceko kuca 💗💓💝18.12. Pregled, srce kuca, sve savršeno 13 tt.
    15.01.sljedeći pregled - 17 tt. DECKO💙
    12.02. Sljedeći pregled
    IT'S A BOY💙💙💙💙
    Termin poroda : 19.06-26.06
    [/url [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.